UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Highlighted
Tytan
2184 1017 183

Black Friday w UPC Polska: trzy za jeden

Trzy miesiące jedynie za 1 zł, superszybki internet oraz rozrywka telewizyjna na najwyższym poziomie - na Black Friday UPC Polska przygotowało dla klientów atrakcyjne oferty, dzięki którym zyskają dostęp do najlepszej zintegrowanej rozrywki!

Internet światłowodowy do 1 Gb/s oraz telewizja na start? Przygotowaliśmy trzy pakiety dla osób, które cenią najwyższą jakość i niezawodność łącza internetowego!

BF_Internet.png

Dla tych, którzy nie stawiają na kompromisy, proponujemy pakiety superszybkiego internetu połączonego z najwyższej jakości rozrywką telewizyjną!

BF_Pakiety.png

Wszystkie promocje dostępne są za pośrednictwem strony www.upc.pl.
-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
5 ODPOW. 5
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Black Friday w UPC Polska: trzy za jeden

W porównaniu z zeszłoroczną promocją wypada blado. Szkoda, że tylko dla nowych...

Tytan
2184 1017 183

@- napisał(a):

W porównaniu z zeszłoroczną promocją wypada blado.

w jakim sensie? 

500-tka jest taniej niz rok temu, bo cena bazowa jest taka sama ale dochodza 3 mc po 1 zl

https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/black-friday/td-p/2908/page/2

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
-
Nie dotyczy

Najbardziej opłaca się brać 1giga wtedy wychodzi przy 24 miesiącach 70 zł + tv na start

Highlighted
-
Nie dotyczy

Właśnie promowane są droższe, wyższe pakiety i nie ma nic ciekawego dla tych którzy nie potrzebują 500-1000 Mbps.

Highlighted
Innowator
32 9 2

Tak paczem i płaczem. Szkoda, że dla nowych. Widzę, że na przykład pakiet HBO można sobie dodać na te 9 miesięcy za friko, echh ... kiedy takie rzeczy będą dawane przy przedłużaniu usług ? 

Porównując ze swoją przedłużoną ofertą, to płacę o dychę drożej, no, ale mam jeszcze w chałupie stacjonarny fon, który czasem się przydaje. Ale trzy miesiące za zeta, plus na prawie rok dodatkowe kanały to fajna oferta moim zdaniem.

Offtopicowo dodam, że ostatnio nawet miałem telefon z informacją, jakoby niesamowite p r o m o c j e  mam niewykorzystane na koncie. Po przedstawieniu oferty przez konsultanta okazało się, że te "promocje" to tak naprawdę propozycja nowej oferty z horajzonem i fonem w pakiecie do wyboru.. Droższej, oczywiście, więc czar prysł