UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

[MEDIA O UPC] UPC najbardziej rekomendowanym operatorem na polskim rynku w 2018 roku

UPC Polska, wiodący dostawca internetu i cyfrowej rozrywki, był najbardziej polecanym przez klientów operatorem w Polsce w 2018 roku, według najnowszego, niezależnego badania przygotowanego przez GemSeek Consulting w metodologii NPS. To efekt wieloletnich inwestycji w rozwój jakości internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej i innowacyjnych usług cyfrowych, a także stałego podnoszenia jakości obsługi.

UPC NR 1_v8.png

Czytaj więcej >>>
5 ODPOWIEDZI
Moderator
838 551 141

Re: UPC najbardziej rekomendowanym operatorem na polskim rynku w 2018 roku

Usunąłem wasza bezcelową dyskusje. Wszystkie dane szczegółowe macie tutaj: https://www.upc.pl/lp/najbardziejpolecany/ Jeśli komuś to nie wystarcza to przykro mi, ale szczegółowe wyniki takich badan nigdy nie sa dostępne w sieci. 

Nauczyciel
522 124 6

U mnie na 3 wizyty monterów, ani razu nie był w widełkach czasowych, a ostatnio nawet nastepnego dnia ;> Więc zastanawia mnie te 9.3/10 ;>

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@brtknapisał(a):

U mnie na 3 wizyty monterów, ani razu nie był w widełkach czasowych, a ostatnio nawet nastepnego dnia ;> Więc zastanawia mnie te 9.3/10 ;>

ja 3 razy wymienialem sprzet w okresie 5 lat i za każdym razem monterzy pojawiali sie w widelkach godzinowych

takze tez mnie zadziwia taki slaby wynik

Nauczyciel
522 124 6

Ja mieszkam w Warszawie, więc może dlatego mam źle doswiadczenia z technikami, tu więcej się dzieje. Wcześniej jak miałem Orange, to potrafili nawet nie przyjść bez informacji, na plus w UPC jest to, że zawsze zadzwonią i uprzedza 😀

Omnibus
410 94 3

Ha, to akurat z Orange miałem sytuację, że na czacie zgłosiłem wątpliwości co do jakości usługi.. to panowie technicy jeszcze w tym samym dniu przyjechali z wizytą.. bez umówienia wcześniej wizyty ku zaskoczeniu mojej famili.

Więc nie ma co uogólniać co do obsługi tego czy innego operatora.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."