UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Moderator
1013 657 163

[NOWOŚCI] Aplikacja Horizon GO dla Android TV i Amazon Fire TV już dostępna!

Cześć

Miło mi wszystkich poinformować, że nasza firma poszerza zakres urządzeń, na których dostępna jest aplikacja Horizon GO. Od teraz nasi klienci będą mogli korzystać z niej również na urządzeniach z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV. 

Nowe aplikacje dają klientom dostęp do szerokiej gamy funkcji, które zdążyli już poznać podczas korzystania z aplikacji Horizon GO. Zyskają między innymi możliwość oglądania telewizji na żywo oraz programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Programu TV, powracania do wybranych treści dzięki opcji Replay TV, a także odtworzenia emitowanego programu od początku dzięki Start Over czy skorzystania z wyszukiwarki kanałów i programów (również przy wykorzystaniu funkcji wyszukiwania głosowego).

Nowe aplikacje przygotowane dla systemów Android TV oraz Amazon Fire TV pozwalają na oglądanie ulubionych treści na wielu nowych urządzeniach zarówno w domu jak i poza nim.

Jeszcze więcej  informacji na temat aplikacji oraz ich działania, a także parę słów od naszego Product Menagera znajdziecie na portalu Antyweb.

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

13 ODPOW. 13
Specjalista
46 26 0

Re: [NOWOŚCI] Aplikacja Horizon GO dla Android TV i Amazon Fire TV już dostępna!

Niestety brak Tizena i WebOS... szkoda.

A najbardziej szkoda, że nie ma w planach - taka konkluzja z art. z AntyWeb.

THH XIV - Horizon MAX HD & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Innowator
12 7 0

Re: [NOWOŚCI] Aplikacja Horizon GO dla Android TV i Amazon Fire TV już dostępna!

No własnie na najbardziej  popularne platformy - brak, ale rozumiem. To są zamkniete systemy wiec trzeba by było sie dogadac z producentami a licencja googla pewnie darmowa lub jakas minimalna oplata...

BTW, Ja i tak z tego nie korzystam wiec płakać nie będe

====================================
Proste sa dla szybkich samochodów, zakręty sa dla szybkich kierowców, Pozdr
CI+ TAK - Dekodery NIE!
1080p TAK - 1080i NIE!
4K w Orange TAK - w UPC NIE! :-)
Moderator
1013 657 163

@mmarti sam mam 3 telewizory Samsunga wszystkie na Tizenie więc rozumiem Twoje niezadowolenie ale skąd ten pesymizm to nie wiem. Może i Łukasz dosyć na okrętkę odpowiedział w artykule dla Antyweb na pytanie co z kolejnymi platformami, ale ja już tutaj na forum zapowiadałem, że dalszy rozwój Horizon GO to pewnik. Jakby nie patrzeć Samsung i jego Tizen to znacząca część naszego polskiego rynku także z pewnością zrobimy wszystko, aby udostępnić naszą aplikację również i  na tej platformie.

Specjalista
29 7 0

a co z Apple TV na którego aplikację zapwiadaliscie rownolegle z wersją Androidową/Fire TV?

Moderator
1013 657 163

@luck1 skąd takie informacje? Nie przypominam sobie, aby nasza firma wydała oficjalne oświadczenie w tej materii. 

Specjalista
29 7 0

@GMateusznapisał(a):

@luck1 skąd takie informacje? Nie przypominam sobie, aby nasza firma wydała oficjalne oświadczenie w tej materii. 

Przypomnij sobie: AMA z CEO ze społecznością UPC w styczniu 2018 Prasowy skrót tutaj. 

link

Na pamięć polecam lecytynę lub wizytę u dr Google-a.

Highlighted
Moderator
1013 657 163

Nie ma tutaj nigdzie mowy o jednoczesnym wdrożeniu wszystkich 3 wymienionych platform. Apple TV to platforma, której wdrożenie na pewno jest w naszych dalszych planach, ale na ten moment jest jeszcze za wcześnie, aby podać jakiekolwiek szczegóły.

@luck1 na nabranie odrobiny szacunku do moderacji forum polecam ban. W Twoim przypadku na dwa tygodnie. 

Użytkownik
1 0 0

Byłem w wielkim zachwycie jak zobaczyłem aplikację HorizonTV na moim AFTV (Amazon Fire TV) ale nie trwało to długo, bo na liście programów TV nie ma TVN24 i TVN24BIS !

Dlaczego przecież na aplikacji webowej i Android są. To jakiś błąd, skorygujcie to ?

Profesor
1669 425 87

To nie jest błąd tylko brak zgody TVN na to aby ich kanały pojawiły się w Horizon GO na Android TV. Była o tym już mowa w innym temacie (https://forum.upc.eu/t5/horizon-go/horizon-go-na-smart-tv/td-p/2855/page/7)

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@filo4444napisał(a):

To jakiś błąd, skorygujcie to ?

Niestety w Horizon TV nie ma TVN

w Horizon GO i Tv nie ma Canal+

a wszystko to powód tego ze ci nadawcy maja swoje serwisy OTT i nie chca udostepnic innym dystrybutorom swoich tresci obawiając sie straty abonentow tychze

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Debiutant
1 0 0

Czy ktoś wie jak zainstalować / wyszukać aplikację na Fire TV stick? Jest moze link do APK?

Użytkownik
1 1 0

Również dołączam się do pytania dotyczącego instalacji na Amazon Fire TV. Od której generacji Amazon Fire Stick aplikacja jest dostępna do pobrania?. Jaki region należy wybrać w urządzeniu UK, DE , FR, USA?

Moderator
1013 657 163

@marco zgodnie z informacjami uzyskanymi od dostawcy aplikacji należy wybrać region USA. Co do wersji Fire Sticka czekam jeszcze na potwierdzenie.