UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

ROZWIĄZANE
Użytkownik
5 0 0

Re: [NOWOŚCI] UPC rozszerza ofertę kanałów w niekodowanym pakiecie Start

Dobrze zrozumiałeś, dzięki.
Mnie się z kolei wydaje, że dobrze zrozumiałem odpowiedź ;-) i to daje nadzieję, że  skoro w Starcie mają się pojawić "nowe kanały" (WP, TVP sport itd) to pojawią się również w AZARcIE.

Tytan
2155 820 71

@mac1 

Nie spodziewałbym się rozwoju oferty programowej w analogowym AZARR-cie.

Czas wyłączenia tv analogowej gdzie się tam jeszcze ostała w dowolnej formie zbliża się nieubłaganie.

Operator chce zachęcić klientów by przeszli na przekaz cyfrowy, więc nie dziwi rozwój akurat tej oferty.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
1247 359 57

@KOCUREK1970 Stronę wcześniej była mowa, że chodzi o cyfrę, a nie analoga:

@mac1napisał(a):

Nie informatygu.
W mojej sieci azart jest zarówno analogowy jak i cyfrowy http://sm.gliwice.pl/wp-content/uploads/2014/09/Oferta-Azart.pdf
i ja piszę wyłącznie o cyfrowej części azartu, analog odpuściłem sobie już dawno temu.

Tytan
2155 820 71

@zylx 

Większość ludzi AZART kojarzy tylko z analogiem, więc warto już ludzi uczulać, że jego era dobiega końca - do wątku zaglądają też postronni czytający i warto o tym wspominać.

@KOCUREK1970napisał(a):

Operator chce zachęcić klientów by przeszli na przekaz cyfrowy, więc nie dziwi rozwój akurat tej oferty.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1976 979 157

W niekodowanym pakiecie Start pojawił sie 

Polsat News HD

kanał  jest udostępniony promocyjnie do 26 stycznia 2020

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Highlighted
Tytan