UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Nauczyciel
540 137 22

Re: [NOWOŚCI] Zwiększenie upload'u w ofercie 1 Gb/s dla łącz biznesowych

Wiadomo że jest do 80 w przeważającej większości max 40-50Mb/s co u Ciebie wygrywa? Twoja sprawa. U każdego ktoś wygrywa. Ale jak ktoś wraca do droższej oferty z mniejszymi cyferkami to chyba jest coś narzeczy

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Wykładowca
754 175 32

@MrPepkanapisał(a):

Owszem, ale jeżeli porównuję UPC z jakąś inną ofertą to muszę ją porównać z ofertami do których mam dostęp bo jaki sens jest porównać z ofertą z której nie mogę skorzystać? I w sumie każdy normalny klient też tak robi, że porównuj eoferty do których ma dostęp i z których może korzystać

Dokładnie, tak jest. dlatego dla jednego alternatywą dla UPC jest NC+, a dla kogoś innego lokalna kablówka spółdzielni. I wybierając daną ofertę dla danej lokalizacji znaczenie mają tylko Ci operatorzy którzy są tam dostępni. Tutaj jednak nie porównywałem konkretne przypadku, a rynek ogólnie. Dlatego, to do jakich operatów masz dostęp w soim mieszkaniu nie ma znaczenia. W nowym budownictwie w większych miastach standardem jest 5-6 operatorów do wyboru. 

@ogromny, u Ciebie UPC chyba faktycznie musi mieć jakieś spore problemy, skoro ludzie wolą vdsl. Ja bym nawet tego nie rozważał, bo w UPC nie miałem poważniejszej awarii czy degradacji Internetu nigdy.

Profesor
1621 418 83

No dobra tylko jaki sens ma porównanie całego rynku skoro ja z tych lepszych ofert nie jestem w stanie skorzystać? Co mi da to porównanie? Zasugeruje przeprowadzkę czy jak?

https://zanimnapiszesz.info
Wykładowca
754 175 32

@MrPepkanapisał(a):

No dobra tylko jaki sens ma porównanie całego rynku skoro ja z tych lepszych ofert nie jestem w stanie skorzystać? Co mi da to porównanie? Zasugeruje przeprowadzkę czy jak?

Dla Ciebie nie ma. Ale to, że coś Tobie się nie przyda, nie znaczy, że ktoś inny nie skorzysta.  Dla mnie widocznie ma to sens

//Część wypowiedzi usunięta na podstawie punktu 2 Zasad Społeczności UPC.

GMateusz

Nauczyciel
540 137 22

@zylxnapisał(a):

@ogromny, u Ciebie UPC chyba faktycznie musi mieć jakieś spore problemy, skoro ludzie wolą vdsl. Ja bym nawet tego nie rozważał, bo w UPC nie miałem poważniejszej awarii czy degradacji Internetu nigdy.

Może problemem jest to, że tego reklamowanego światłowódu to u nas po za konkurencja to nie widać.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1621 418 83

@zylxnapisał(a):

Dla Ciebie nie ma. Ale to, że coś Tobie się nie przyda, nie znaczy, że ktoś inny nie skorzysta.  Dla mnie widocznie ma to sens

To wytłumacz mi sens takiego porównania

Wykładowca
754 175 32

@MrPepka, Ty masz dostęp tylko do UPC i vdsl, ale ktoś inny może mieć dostęp do szerszego grona dostawców. U siebie w mieszkaniu mam dostęp do UPC, Netii, lokalnego operatora oraz telewizji z satelity HotBird, w biurze obok mam dostęp do UPC, Orange, Netii, Toyi, HotBird i  3 lokalnych operatorów i pewnie więcej. W kilku innych nieruchomościach również mam dostęp do różnej mieszanki operatorów.

Profesor
1621 418 83

Ale to ten ktoś inny mający dostęp do wielu operatorów szuka na własną rękę informacji o nich i sam sobie porównuje i wyciąga wnioski więc po co Ty jako szary klient analizujesz cały rynek dla wszystkich jeśli u każdego sytuacja wygląda inaczej?

Wykładowca
754 175 32

@MrPepka, Ja analizuję głównie dla siebie. A przez to, że się tym dzielę, ktoś inny już nie musi tylko sobie wybierze do których operatorów ma dostęp i ma gotowca. 

Inną kwestią jest też, że ciekawi mnie, jak mój ulubiony ISP wypada na tle konkurencji. Gwarantuję Ci, że ludzie którzy pracują w UPC analizują to również. 

Profesor
1380 608 54

@zylxnapisał(a):

A przez to, że się tym dzielę, ktoś inny już nie musi tylko sobie wybierze do których operatorów ma dostęp i ma gotowca. 

To jak co u kogo działa zależy w 99% od lokalizacji danego klienta a nie od tego czy komuś to działa czy nie w innej lokalizacji.

Twoje porównania są tak samo pomocne jak porównywanie cen w różnych marketach.

@zylx napisał(a):

Inną kwestią jest też, że ciekawi mnie, jak mój ulubiony ISP wypada na tle konkurencji. Gwarantuję Ci, że ludzie którzy pracują w UPC analizują to również. 

I sugerują się tym co Ty przedstawiasz - no fiu, fiu nie w kij dmuchał takie doradztwo.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
932 600 151

@zylx napisał(a):

(...)Jedną z przesłanek, która skłoniła mnie do takiej konkluzji jest informacja jaką otrzymałem z działu technicznego kilka miesięcy temu, iż GCB nie przeszedł walidacji na 60mbs i dlatego jest mniejszy transfer, ale trwają prace nad softem by to naprawić.(...)

Nie powiem uśmiałem się  I to poniżej też całkiem mnie rozbawiło.

@zylx napisał(a):
W nowym budownictwie w większych miastach standardem jest 5-6 operatorów do wyboru.

Co do tematu to trzymajcie się proszę głównego wątku bo musiałem wykasować blisko 15 wiadomości. Nie zapominajcie także o szacunku do innych.

Wykładowca
754 175 32

@GMateusznapisał(a):

Nie powiem uśmiałem się  I to poniżej też całkiem mnie rozbawiło.

Co do tematu to trzymajcie się proszę głównego wątku bo musiałem wykasować blisko 15 wiadomości. Nie zapominajcie także o szacunku do innych.

@GMateusz, nieładnie tak się śmiać  z kolegów z pracy. Wszak po coś do mnie z taka informacja wrócili. 

Co do ilości  operatorów, to w biurze które mam w budynku mieszkalnym oddanym w 2017r mam 6 operatorów nie licząc SAT. W innym budynku, który ma być oddany za dwa lata papiery załatwia już 4. UPC się jeszcze nie odezwało. Pewnie kwestia miasta.