UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

[PROMOCJA] Tłusty weekend w UPC Polska!

Tłusty weekend w UPC Polska!

W dniach 22-25 lutego UPC Polska przygotowało dla nowych klientów atrakcyjne pakiety, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta UPC to połączenie najlepszego internetu z najwyższej jakości telewizyjną rozrywką, a także nowoczesne rozwiązania – Replay TV, pozwalające oglądać wybrane programy do siedmiu dni wstecz bez nagrywania czy Horizon GO, dający dostęp do ulubionych treści na wielu urządzeniach i w dowolnym miejscu.

190219-tlustaOferta-masterBaner-750x200.jpg

Na Tłusty Weekend UPC przygotowało prawdziwą ucztę – odchudzone ceny pakietów Happy Home z kanałami premium. Piłkarski sezon wchodzi w decydującą fazę? Na tych, którzy mają apetyt na sportowe emocje na najwyższym poziomie, czeka pakiet internetu o prędkości 300 Mb/s z telewizyjnym pakietem Select i sportowymi kanałami premium – ELEVEN SPORTS i Polsat Sport Premium w cenie 79,99 zł.
UPC_urzadzenia_-1.png
Klienci, którzy preferują filmowe i serialowe uczty, mogą zdecydować się także na ofertę Happy Home, w której internet o prędkości 300 Mb/s serwowany jest z paczką telewizyjną MAX oraz pakietem HBO i usługą MyPrime w cenie 89,99 zł.
Szczegóły menu dostępne na stronie upc.pl
5 ODPOW. 5
Specjalista
40 19 0

Re: [PROMOCJA] Tłusty weekend w UPC Polska!

Bardzo dobra oferta była, mógłoby UPC przygotować taki pakiet dla swoich testerów i w zamian za pomoc przy wszelkiego rodzaju testach hard/soft udostępnić go specjalną umową.

Biorę od ręki 😉

THH XIV - Horizon MAX HD & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Nauczyciel
513 133 22

@mmarti a tak z ciekawości testowałem coś ostatnio? Ponoć ostatnie testy były z po za społeczności

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Specjalista
40 19 0

@ogromnynapisał(a):

@mmarti a tak z ciekawości testowałem coś ostatnio? Ponoć ostatnie testy były z po za społeczności

@ogromny 

Jeśli pytasz mnie czy testowałem coś ostatnio... to nie.

Ostatnie testy to Wifi booster. Jednak mam nadzieję, że się przydam się przy okazji nowej platformy 4K lub 1 Gbit.

Czas pokaże czy UPC będzie korzystać z pomocy osób z forum.

THH XIV - Horizon MAX HD & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Nauczyciel
513 133 22

@mmarti miło by było

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Moderator
923 601 148

Bądźcie dobrej myśli :-)

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz