UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

ROZWIĄZANE
Moderator
932 600 151

[SPOŁECZNOŚĆ UPC] Przebudowa struktury forum

Drodzy użytkownicy!

W imieniu administracji oraz moderacji Społeczności UPC informuję, że rozpoczynamy prace związane z przebudową struktury forum, która uwzględni zmiany w obecnych działach, a także powstanie nowych działów czy też poddziałów. Zmiany mają na celu ułatwienie poruszania się na forum wszystkim dotychczasowym oraz nowym użytkownikom. Nowe działy oraz ich struktury będą jednoznacznie wskazywać, gdzie autor nowego tematu powinien go umieścić. O etapach wykonanych prac będę Was tutaj informować na bieżąco. Jeśli ktoś ma jakieś znaczące uwagi to można kontaktować się ze mną poprzez wiadomość prywatną, jednakże od razu zaznaczam, że nowy układ forum został wielokrotnie przedyskutowany i będzie oparty na sprawdzonych rozwiązaniach. 

Pozdrawiam
Mateusz
Moderator Społeczności UPC

2 ODPOW. 2
Moderator
932 600 151

Re: Przebudowa struktury forum

Miło mi poinformować, że zakończyłem prace nad działami "Ogólne" oraz "Telewizja". Informuję także, że powstał nowy dział "Strefa klienta", który cały czas jest w budowie i zostanie zrealizowany na samym końcu. Ze względu na okres świąteczny prace związane z przebudową struktury forum mogą potrwać do końca roku.

Moderator
932 600 151

Re: Przebudowa struktury forum

Moi drodzy, w ramach przebudowy struktury forum wykonuje czynności moderatorskie takie jak: przenoszenie tematów w nowe miejsca, edycję postów czy usuwanie tematów. Od wielu z Was otrzymałem informację, że otrzymaliście powiadomienie mailowe o wykonanym działaniu z wyjaśnieniem, które w żaden sposób nie pasuje do danego przypadku. Otrzymujecie wiadomości, które w przeszłości były skierowane i wysłane do innych użytkowników i nie są powiązane z Waszą sprawą. Jest to bug forum, który został zgłoszony i potwierdzony przez support Lithium. Z niecierpliwością oczekujemy na jego rozwiązanie. 

Dodatkowo informuję, że przebudowa forum przebiega pomyślnie i prace nad wieloma działami zostały już zakończone. Pozostał najcięższy orzech do zgryzienia tj. najobszerniejszy dział forum - Internet.