UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Moderator
923 601 148

Re: [WAŻNE] Redukcja kanałów analogowych 26.02.2019 r.

@sedo proszę o kontakt z infolinią pod numerem 813 813 813 i połączenie z Działem Utrzymania Klienta - proszę tam nakreślić jednemu z konsultantów swoją sprawę a na pewno postara się pomóc.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Użytkownik
2 0 0

Starsze osoby wolą ofertę w cztery oczy. Zapytać o wszystko podpisać umowę a przez telefon się nie da.

Dlaczego tej oferty nie ma w salonach?

Użytkownik
1 0 0

Podpisałem umowę z UPC w środku stycznia, bo wyczytałem że jest 29 kanałów analogowych. Nie minęło pół miesiąca a idzie pasek w tv, że programy zmaleją ALE CENA JUŻ NIE! Czuję się oszukany, nikt mnie nie poinformował, że za miesiąc będzie zmiana i zostanie 15 kanałów sic! Mam telewizor z płaskim ekranem ale bez wbudowanego dekodera i nie mam zamiaru go zmieniać. Czy mogę na tej podstawie wypowiedzieć umowę? W umowie którą podpisałem jest informacja, że będzie w moim pakiecie minimum 18 programów, a po usunięciu mam 15.

Nauczyciel
524 379 46

Na jaki pakiet podpisałeś umowe ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1364 605 50

@klientUPCnapisał(a):

Podpisałem umowę z UPC w środku stycznia, bo wyczytałem że jest 29 kanałów analogowych. 

Umowa na analoga w 2019r?

Jakim cudem, skoro to przynajmniej z 2, 3 lata nie jest już oferowane.

Tv analogowa jest gratisem dla tv cyfrowej - i jeśli tak jest to niestety, ale na tej podstawie (redukcja analoga) nie możesz umowy rozwiązać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.