UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Moderator
1013 657 163

Re: [WAŻNE] Redukcja kanałów analogowych 26.02.2019 r.

@sedo proszę o kontakt z infolinią pod numerem 813 813 813 i połączenie z Działem Utrzymania Klienta - proszę tam nakreślić jednemu z konsultantów swoją sprawę a na pewno postara się pomóc.

Użytkownik
3 0 0

Starsze osoby wolą ofertę w cztery oczy. Zapytać o wszystko podpisać umowę a przez telefon się nie da.

Dlaczego tej oferty nie ma w salonach?

Użytkownik
1 0 0

Podpisałem umowę z UPC w środku stycznia, bo wyczytałem że jest 29 kanałów analogowych. Nie minęło pół miesiąca a idzie pasek w tv, że programy zmaleją ALE CENA JUŻ NIE! Czuję się oszukany, nikt mnie nie poinformował, że za miesiąc będzie zmiana i zostanie 15 kanałów sic! Mam telewizor z płaskim ekranem ale bez wbudowanego dekodera i nie mam zamiaru go zmieniać. Czy mogę na tej podstawie wypowiedzieć umowę? W umowie którą podpisałem jest informacja, że będzie w moim pakiecie minimum 18 programów, a po usunięciu mam 15.

Nauczyciel
644 440 59

Na jaki pakiet podpisałeś umowe ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1473 641 61

@klientUPCnapisał(a):

Podpisałem umowę z UPC w środku stycznia, bo wyczytałem że jest 29 kanałów analogowych. 

Umowa na analoga w 2019r?

Jakim cudem, skoro to przynajmniej z 2, 3 lata nie jest już oferowane.

Tv analogowa jest gratisem dla tv cyfrowej - i jeśli tak jest to niestety, ale na tej podstawie (redukcja analoga) nie możesz umowy rozwiązać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
2 1 0

Chciałam zapytać o TV Puls 2. Wiem, że była redukcja tv analogowej jakiś czas temu i widziałam listę kanałów. Zgadzało się wszystko. W tym właśnie Puls2. Wczoraj jeszcze oglądałam, a dzisiaj zamiast TV Puls 2 na jej miejsce wskoczył TV Puls. Myślałam, że błąd, więc i przeszukałam wszystko jak trzeba, ale nie znalazłam Pulsu 2... Czy został on również zabrany z pakietu analogowego czy to jakiś chwilowy błąd?

Innowator
15 2 0

@Rena  ja też tak mam

Profesor
1669 425 87

@Rena i @DawidekNet 
Przeszukajcie na nowo kanały. Puls 2 powinien wtedy wskoczyć

https://zanimnapiszesz.info
Użytkownik
2 1 0

@MrPepka  Przeszukiwałam kilka razy jeszcze przed napisaniem tutaj. Ponownie przed chwilą i niestety dalej się nie pojawia Puls 2.

Wykładowca
849 214 36

Jest błąd i Puls jeden jest zdublowany, zamiast Puls 2. Linków wstawiać nie możną, ale może to przejdzie:

Moderator
40 26 12

Panie i Panowie,

przekazałem sprawę do odpowiedniego Działu w naszej firmie. Jak będę miał jakieś informacje zwrotne odnośnie Puls 2 to zostawię Wam tutaj odpowiedź.

//edit Z tego co zauważyłem to powinno być już ok.