anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualności

Highlighted
Tytan
2261 1031 190

#ZOSTAŃWDOMU

UPC wprowadza nowe zasady, by zwiększyć bezpieczeństwo klientów i pracowników w obliczu zagrożenia koronawirusem
 
SPECJALNE PAKIETY #ZOSTAŃWDOMU
 
Jesteśmy świadomi kluczowego znaczenia naszych usług internetowych, telewizyjnych i mobilnych dla klientów. By zapewnić klientom dostęp do najlepszej rozrywki i wiedząc, że cenią oni kinowe hity, w naszej usłudze VOD utworzyliśmy dwie specjalne strefy kinowe - jedną dla rodzin i jedną dla dzieci. Można w nich znaleźć najnowsze kinowe hity w specjalnej cenie.
 
Dodatkowo, od poniedziałku 16 marca wszystkie kanały dla dzieci zostaną udostępnione wszystkim klientom usług telewizyjnych. Wspieramy również naszych klientów biznesowych, zapewniając im niezawodne usługi internetowe oraz narzędzia ułatwiające pracę zdalną (np. Softphone), pozostając jednocześnie w pełnej gotowości, by odpowiedzieć na wszelkie potrzeby dotyczące internetu i usług cyfrowych, niezbędnych w ich biznesie
 
czytaj całość 
http://media.upc.pl/89312-upc-wprowadza-nowe-zasady-by-zwiekszyc-bezpieczenstwo-klientow-i-pracownik...
 
-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
7 ODPOW. 7
Highlighted
Ekspert
76 21 0

Re: #ZOSTAŃWDOMU

Ok, fajnie że dla dzieci kanały uruchomiono. W całej Europie, w tym również w Polsce, bezplatnie podbijają pakiety, udostępniają serwisy svod. Zdaje się że LG nawiązał partnerstwo z Netflix. Coś stoi na przeszkodzie aby w ślad za dostawcą usług mobile (P4) udostępnić taką usługę za darmo (vs Amazon Prime)? Czwartkowy mail Pana Redeleanu, niektórzy mogą odczytywać jako próbę zrobienia dodatkowego biznesu w  czasie globalnej katastrofy. Biorąc pod uwagę, że biznes taki jak CTV, jest jednym z najmniej narażonych na straty wywołane epidemią,  Gdzież te specjalne oferty filmów familijnych w VOD?

Highlighted
Ekspert
76 21 0

Re: #ZOSTAŃWDOMU

A'propos specjalnej ceny hitów np Joker - 18 pln za HD w UPC vs 15 PLN za 4k w   iTunes na Tizen, WebOS czy AppleTV.  Prośba o info, które tytuły blockbusterów macie w tych specjalnych cenach. 

Highlighted
Specjalista
59 16 2

Re: #ZOSTAŃWDOMU

Podbijam wątem tematyczny. Też chciałbym wiedzieć, może jakieś konkretne info, jakież to najnowsze hity w specjalnej cenie ?. Atrakcyjnej, ma się rozumieć - dla abonenta 

Zawodowiec
225 42 8

Re: #ZOSTAŃWDOMU

Hehe

Na moje oko ceny są standardowe.

 

Chyba, że chodzi o Sala samobójców. Hejter w UPC za 24,90zł 

 

Patforma CANAL+ - 25zł

Player.pl - 35zł

 

Także jakby nie patrzeć jeden film jest w promocji! 

Highlighted
Tytan
2261 1031 190

Re: #ZOSTAŃWDOMU

W ramach akcji #zostańwdomu do dnia 29.03 zostal udostepniony Pakiet FILMKLUB

 

Więcej szczegółów TUTAJ >>> 

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Ekspert
76 21 0

Re: #ZOSTAŃWDOMU

i to już jest coś - super gest dla nieposiadających pakietów premium. Pytanie co dla tych, którzy co miesiąc placą drugie tyle za ofertę premium? Jakiś rabat na VOD? Co z internetem? Upload w górę, jakieś mobilne pakiety danych gratis? Polecam zobaczyć co robi konkurencja.

Highlighted
Tytan
2261 1031 190

Re: #ZOSTAŃWDOMU

Jedni dają inni zabierają 

 

placisz za dostęp do 4K a dostajesz obraz zdegradowany do HD

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box