UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AMA z prezesem UPC Polska

ROZWIĄZANE
Omnibus
289 115 8

Dekoder Horizon - Naprawa i aktualizacja

Witam, serdecznie. Zdążyłem już zauważyć pytanie o nowy dekoder w 4K w UPC. Odpowiedź jest taka, że nowy dekoder zjawi się wraz z 4K w 2019r.

Osobiście też chciałem spytać kiedy wprowadzicie nowy dekoder z 4K. Ale skoro już wiemy, że będziemy musieli czekać na niego jeszcze cały rok czyli długi okres czasu w takim mam inne pytanie:

Czy UPC Polska w 2018r planuję wziąść się ostro i ciężko do pracy w związku z naprawą dekoderów Horizon włącząjąc w to aktualizacje przyśpieszającę, naprawcze i dodającę funkcjonalność?

Cytując Pana słowa:

"Bazując na naszym badaniu satysfakcji: nasi Klienci są zadowoleni z usługi Horizon, bardziej niż z Mediaboksu, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowe opinie i sugestie jak ulepszać nasze usługi"

To wszystko jest niestety oczywiście nie prawdą. Dekodery Horizon od samego początku ich wprowadzenia są gorsze od swojego poprzednika czyli MediaBoxa. Pytając się sąsiadów, znajomych i ogólnie ludzi którzy posiadają UPC i zmienili dekoder MediaBox na Horizon można usłyszeć tylko jedną odpowiedź, że to ZŁOM.

Mam nadzieję, że nie prawdziwe statystyki, badania i analizy są dla Pana mniej ważne od prawdziwych odczuć ludzi którzy wymagają czegoś więcej niż tylko posiadania danego urządzenia i jakość Horizona jest od samego początku jego istnienia do dziś nie akceptowalna.

Wymeniając:

- Dekoder Horizon bardziej i częściej zawiesza się od MediaBoxa.

- Dekoder Horizon jest wolniejszy i ma znacznie dłuższe reakcję na używanie pilota,  od MediaBoxa.

- Dekoder Horizon nie posiada wiele fajnych rozwiązań które posiadał dekoder MediaBox. Np. Ustawianie przypomnienia i automatyczne przełączanie na inny program ... ale jest tego dużo więcej.

- Od momentu wprowadzenia Horizona do dzisiaj minęło bardzo dużo czasu, troszkę zostało poprawione i jest lekko szybciej i płynniej jeśli chodzi o korzystanie z niego ale nadal jest wyraźnie gorzej niż w MediaBoxie. Przez tyle czasu? Naprawdę?

- Można by nie wymyślać jeszcze wiele czynników i wad Horizona, ale w tej chwili się wstrzymuje.

Wytłumaczy mi Pan jak to jest, że nowy reklamowany premium dekoder odstaję jakością i szybkościa od swojego staruszka poprzednika?

Mam nadzieję, że weźmie sobie Pan statystyki i analizy na drugi tor i wsłucha się w pierwszej kolejności w prawdziwe prośby i problem z Horizonem którego należy w 2018r porządnie naprawić.

W moim odczuciu Dekoder Horizon bardzo popsuł wizerunek UPC w Polsce. Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że sprzęt i dekoder w 4K wybrany na 2019r będzie ZNACZNIE lepszy, szybszy i o wiele mniej problematyczny od Horizona i też lepszy od MediaBoxa. Chciabym by UPC w 2019r wprowadziło coś czego nie będzie naprawiać przez 2-3 lata tak jak jest to obecne w tej chwili. Pozdrawiam

Jeśli to może pomóc, na forum istnieje temat o Horizonie, Wystarczy przeczytać od początku do końca wszystkie wiadomości by złapać się za głowę i zrozumieć powagę jego fatalnej sytuacji.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

1 ODPOWIEDŹ 1
Prezes UPC Polska
80 91 78

Re: Dekoder Horizon - Naprawa i aktualizacja

@Remix151 dziękuję za pytanie. Rozwój naszego flagowego produktu jakim jest platforma Horizon jest jednym z priorytetów w naszej strategii. 

W kwestiach technicznych, z którymi się borykasz skontaktuj się proszę z @Kamil, na pewno Ci pomoże.

Tagi (2)