UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AMA z prezesem UPC Polska

ROZWIĄZANE
Highlighted
Profesor
1503 406 76

Oferta telewizyjna

Panie Prezesie mam do Pana kilka pytań 

1. Dlaczego kanały z MUX-8 (Nowa TV, Metro, Zoom TV i WP) są umieszczone od pakietu Max zamiast pakietu Start tak jak reszta kanałów z MUX 1-3?

2. Jakieś kilka tygodni temu zgłosiłem żeby przełączyć przekaz kanałów TV 6 SD, Super Polsat SD i TTV SD na przekaz z DVB-T. Moje zgłoszenie realizacji się nie doczekało, ale w zamian przełączono przekaz TVP Rozrywki na przekaz z DVB-T (w celu zapewnienia napisów których brak też zgłaszałem). Ale za to w dniu dzisiejszym przełączono przekaz TVP Kultury na przekaz z DVB-T zupełnie bez powodu. W czym jest problem żeby potrzebne kanały (TV 6 SD, Super Polsat SD i TTV SD) pobierano z DVB-T?

3. Czy UPC planuje zlikwidować pakiet Start i w zamian pozostawić jako najniższy Start HD, oczywiście odkodowując kanały HD wchodzące w jego skład?

https://zanimnapiszesz.info
5 ODPOWIEDZI
Moderator
845 554 143

Re: Oferta telewizyjna

@MrPepka przypominam, jeden temat = jedno pytanie.

Profesor
1503 406 76

Ale mam to teraz rozdzielać czy może pozostać?

Moderator
845 554 143

@MrPepka rozdziel proszę pytania.

Profesor
1503 406 76

Już dawno rozdzielone. Ten temat można zamknąć 

Inspirator
3 1 0

Witam

Odnośnie oferty telewizyjnej, to też mam jedno pytanie, a mianowicie czy Pan Prezes myślał może nad wprowadzeniem oferty podzielonej na pakiety lub poszczególne, pojedyńcze kanały tzn. żeby klient mógł złożyć sobie ofertę z takich kanałów, które go interesują? Skoro można kupić pakiet HBO, CANAL+, czy FILMBOX, to czy nie mogłoby być więcej pakietów np. same dziecięce, sportowe, filmowe, czy muzyczne za odpowiednią opłatą lub poprostu osobno złożyć sobie pakiet samemu, w którego skład wchodziłyby kanały podstawowe dostępne w telewizji naziemnnej plus klient mógłby dokupić sobie każdy inny kanał, który by go interesował. Posiadam pakiet MAX, ale tylko dlatego że nie mogłem wziąć innego pakietu żeby mieć internet 500mb/s i przyznam szczerze, że około 70% kanałów, które posiadam mnie nie interesuje i chętnie złożyłbym swój pakiet samemu biorąc tylko kilka kanałów filmowych, które mogłyby być np. wycenione na 50gr lub 1zł w zależności ile człowiek zamówiłby kanałów i do tego chętnie dokupiłbym wtedy pakiet HBO, bo wyszłoby mnie to tyle co płacę teraz ale korzystałbym z tego i miał to co chcę i mnie interesuje, a nie pełno muzycznych, sportowych czy dziecięcych kanałów, które mnie nie interesują. Żadna inna firma nie ma oferty otwartej na potrzebę klienta, tylko wszyscy wciskają coś na siłę, nie dając wyboru, a takie coś mogłoby zwiększyć ilość nowych klientów. A gdyby jeszcze internet nie był zależny od pakietu kanałów, to już całkiem byłoby super, ponieważ np. ja potrzebuję szybkiego neta do pracy w domu, ale nie potrzebuję tak wielu kanałów, więc mógłbym płacić więcej za internet, a mniej za kanały i to wynosiłoby mnie tyle co teraz, a ktoś mógłby chcieć więcej kanałów a mniej neta i mógłby też płacić tyle co ja, a jeszcze ktoś inny mógłby chcieć mieć wszystko na maxa i płaciłby więcej niż ja.