UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AMA z prezesem UPC Polska

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
11 4 1

UPC Polska, a operator uslug mobilnych

Witam

 

Panie Prezesie chcialem zapytac o rynek uslug mobilnych.

Jak wiadomo w Astrii Liberty Global postanowilo sprzedac UPC Austria Deutche Telecom, co spowodowalo w jakims stopniu polaczenie operatora uslug kablowych z operatorem mobilnym ,a tym samym dajac im nowe mozliwosci expansji na rynki dotad niedostepne.

 

Moje pytanie:

1. Czy na rynku Polskim jest planowane w przyszlosci przejecie przez UPC Polska jakiegos operatora uslug mobilnych w celu umozliwienia i rozpoczecia oferowania uslug telefoni komorkowej pod brandem Upc Polska, a tym samym udostepnienie lacz swiatowodowych operatorowi komorkowemu ?

 

2. Czy nie obawia sie Pan ,ze Liberty Global moze rowniez zdecydowac o sprzedazy UPC Polska dla jakiegos operatora komorkowego ?

 

dziekuje za odpowiedz.

1 ODPOWIEDŹ 1
Prezes UPC Polska
80 91 78

Re: UPC Polska, a operator uslug mobilnych

@misiael_cpe_01 dziękuję za pytania 

 

Jeśli chodzi o pytanie pierwsze, odpowiedziałem na podobne pytania tutaj i tutaj. Patrząc z perspektywy potrzeb Klienta i kierunku rozwoju rynku, mobilność jest coraz ważniejsza. Dlatego rozwijamy ją od dawna, umożliwiając naszym klientom dostęp do treści wszędzie tam gdzie chcą za pośrednictwem Horizon Go. Drugim aspektem jest też dostęp do mobilnego internetu. Dzięki umowie z Playem, o której już rozmawialiśmy, będziemy mogli wprowadzić usługi mobilne, do czego się przygotowujemy. Tak wyglądają konkrety. Co do pytania – będę zupełnie szczery, nie obawiam się niczego, ale jednocześnie chce podkreślić, że są to czyste spekulacje, których co do zasady nie komentuję.

Tagi (2)