UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AMA z prezesem UPC Polska

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 1 0

Wybór pakietów i kanałów

Witam

Odnośnie oferty telewizyjnej, to też mam jedno pytanie, a mianowicie czy Pan Prezes myślał może nad wprowadzeniem oferty podzielonej na pakiety lub poszczególne, pojedyńcze kanały tzn. żeby klient mógł złożyć sobie ofertę z takich kanałów, które go interesują?

Skoro można kupić pakiet HBO, CANAL+, czy FILMBOX, to czy nie mogłoby być więcej pakietów np. same dziecięce, sportowe, filmowe, czy muzyczne za odpowiednią opłatą lub poprostu osobno złożyć sobie pakiet samemu, w którego skład wchodziłyby kanały podstawowe dostępne w telewizji naziemnnej plus klient mógłby dokupić sobie każdy inny kanał, który by go interesował.

Posiadam pakiet MAX, ale tylko dlatego że nie mogłem wziąć innego pakietu żeby mieć internet 500mb/s i przyznam szczerze, że około 70% kanałów, które posiadam mnie nie interesuje i chętnie złożyłbym swój pakiet samemu biorąc tylko kilka kanałów filmowych, które mogłyby być np. wycenione na 50gr lub 1zł za kanał, w zależności ile człowiek zamówiłby kanałów i do tego chętnie dokupiłbym wtedy pakiet HBO, bo wyszłoby mnie to tyle co płacę teraz ale korzystałbym z tego i miał to co chcę i mnie interesuje, a nie pełno muzycznych, sportowych czy dziecięcych kanałów, które mnie nie interesują.

Żadna inna firma nie ma oferty otwartej na potrzebę klienta, tylko wszyscy wciskają coś na siłę, nie dając wyboru, a takie coś mogłoby zwiększyć ilość nowych klientów. A gdyby jeszcze internet nie był zależny od pakietu kanałów, to już całkiem byłoby super, ponieważ np. ja potrzebuję szybkiego neta do pracy w domu, ale nie potrzebuję tak wielu kanałów, więc mógłbym płacić więcej za internet, a mniej za kanały i to wynosiłoby mnie tyle co teraz, a ktoś mógłby chcieć więcej kanałów a mniej neta i mógłby też płacić tyle co ja, a jeszcze ktoś inny mógłby chcieć mieć wszystko na maxa i płaciłby więcej niż ja.

Tylko proszę nie mówić, że wszystko jest dobierane pod zainteresowania i potrzeby, bo tak nie jest. Wszystko jest zebrane, ale jest po prostu wciskane bez możliwości wyboru i człowiek płaci za coś czego nie używa, a mógłby płacić to samo i mieć to co chce.

Pan jest Prezesem, a Prezes może wszystko.

1 ODPOWIEDŹ 1
Prezes UPC Polska
80 91 78

Re: Wybór pakietów i kanałów

@DOMINIQS86 To pytanie pojawia się reguralnie natomiast model binzesowy na rynku kanałów telewizyjnych determinuje sposób oferowania ich widzom. Nieustannie prowadzimy dialog z partnerami biznesowymi aby to zmienić.

Ciesze się, że doceniasz naszą usługę Internetową :-) Dziękuję za sugestię związaną z łączeniem usług w pakiety. Sprawdzę to.

Tagi (3)