UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Profesor
1375 607 54

Re: Brak internetu w losowych momentach - jak to monitorować/logowac

@vdsl2

Biorąc pod uwagę Kolegi subiektywne odczucia, które wynikają z korzystnej Jego lokalizacji - nie należy brać tego jako wyrocznię.

"bo u mnie działa" nie jest żadnym argumentem.

Co więcej, sygnał wifi na 5 GHz w zabudowie - przecież to za ścianą potrafi już zgubić sygnał.

Sygnał wifi jest zawsze tylko i wyłącznie indywidualną sprawą danego miejsca i sprzętu - nigdy nie jest to powtarzalne w innych lokalizacjach.

Jak radzą - sprawdzić połączenie kablowo - będzie ok, żadnej winy operatora w tym nie będzie i należy przyczyny szukać gdzie indziej.

Zresztą wifi ma to do siebie - że nikt, nigdzie niczego z nim nie gwarantuje.

A jeśli ktokolwiek wierzy w napisy na pudełkach od sprzętu typu "1750 Mb/s przez wifi" - znaczy, że działowi PR należy się premia.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Zawodowiec
144 31 5

To wszystko wiem masz tu odległość 12 m od routera dwie ściany po 60 cm

a moc na 5GHz 100 %

konenda Netsh WLAN show interfaces

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Profesor
1375 607 54

@vdsl2

Tylko InSSIDer lub podobny program da nam w przybliżeniu obraz tego co się dzieje w eterze u Autora - bez tego nadal możemy sobie udowadniać co chcemy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
18 1 1

Po hard resecie mam wrażenie problem zniknał.

Temat (póki co : ) uważam za zamknięty.

Dziękuję za pomoc.