UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Użytkownik
11 0 0

Re: Brak łączności z PS4

Niestety, podczas konfiguracji statycznego IP, konsola pokazuje, że uzyskała adres, ma połączenie internetowe, ale nie może połączyć się z PSN i nie może uzyskać prędkości pobierania ani połączenia, wyskakuje błąd o niemożliwosći nawiązania połączenia z siecią PSN w określonym czasie. Przy używaniu hotspota wszystko łączy się bez problemu.

Nauczyciel
561 391 48

masz ip v4 czy ip v6 ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1380 608 54

@Jup1tr

Zresetowałeś konsolę?

Jaki jest poziom sygnału wifi przy konsoli, nie ma tam innych sieci wifi sąsiadów?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
11 0 0

Konsole resetowałem, nie pomogło. Router jest dosłownie 4 metry od konsoli, wszystkie urządzenia jak stoje obok PS mają pełny zasięg, ipconfig pokazuje zarówno IPv4 i IPv6, ale nie wiem czy dobrze to sprawdzam. Oprócz mojego są 2, 3 inne sieci.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@Jup1trnapisał(a):

ipconfig pokazuje zarówno IPv4 i IPv6, ale nie wiem czy dobrze to sprawdzam.

tutaj sprawdz

https://test-ipv6.com/

jeżeli masz Ipv6 to przelacz w Moje Upc na Ipv4

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Użytkownik
11 0 0

Okej, przełączone. Zaraz zobacze, czy podziałało.

Użytkownik
5 0 0

Mam DOKŁADNIE ten sam problem i tak samo zaczeło się to kilka dni temu.

Raz na jakiś czas udaje się połączyć konsole PS4, ale to rzadkość. Najczęściej łączy ale nie uzyskuje dostępu do PS Network ale też i czasem wcale nie chce nawet uzyskać adresu IP.

Daj znać jak Ci jakiś sposób zadziała...

Profesor
1380 608 54

@Jup1trnapisał(a):

Konsole resetowałem, nie pomogło. Router jest dosłownie 4 metry od konsoli, wszystkie urządzenia jak stoje obok PS mają pełny zasięg

To nie lepiej położyć przewód skrętkę a nie męczyć się z wifi na tych 4m?

Tu nie idzie o Twój zasięg, tylko czy nie ma innych sieci na tym samym kanale co Twoja - dlatego pytam ile jest tam też obcych sieci wifi.

Jeśli w paśmie 2,4 GHz mamy chociaż 5 sieci wifi to już jest problem.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
11 0 0

Zmiana na IPv4 zadziałała, dzięki!  

@KOCUREK1970 bawiłem się kanałami też, ustawiałem rekomendowane, wszystkie po kolei sprawdzałem na obu częstotliwościach i nie pomagało, z kablem jest problem taki, że router jest przymocowany przynajmniej tymczasowo nad drzwiami i nie mam kabli w ścianach, dlatego musiałby luźno zwisać przez cały przedpokój. W każdym razie dzięki wszystkim za pomoc!

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@czarekfcb takze juz wiesz w czym jest problem

sprawdz czy masz Ipv6 jak tak to zmien na Ipv4

---
Tagi (3)
Użytkownik
5 0 0

Takie mam ustawienia juz od początku:

upcdhcp.PNG

Nauczyciel
561 391 48

To nie jest odpowiedz na pytanie, przeczytaj cały wątek tam jest wszystko opisane w tym także jak sprawdzić, @GDA w jednym ze swoich postów podał link do testu.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@czarekfcbnapisał(a):

Takie mam ustawienia juz od początku:

kliknij IDZ DO ROZWIAZANIA w tym temacie 

lub przeczytaj to

https://forum.upc.eu/t5/connectbox/brak-lacznosci-z-ps4/m-p/23862#M2895

---
Moderator
932 600 151

Konsola PS4 nie współpracuje prawidłowo z ipv6, co każdorazowo od ponad roku nasza firma przekazuje do Sony, ale jak widać, to nie jest dla nich żaden problem. Gdyby wcześniej wyszło, że masz ipv6 dawno zasugerowałbym przełączenie do ipv4.

Użytkownik
5 0 0

Gdzie dokładnie w Moje UPC sie zmienia te IPv4 ? Bo przeklikuje się i albo jestem ślepy, albo tego nie mam ;D