UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
6 1 0

Buforowanie filmów

Witam, mam problem z oglądaniem filmów np. na youtube. Otóz mam prędkość 60 mb gdzie wszystko powinno ładnie śmigać, natomiast filmy ciągle sie zacinają, buforują po kilkadziesiąt sekund żeby potem odtwarzać się przez kilka sekund i tak w kółko. Co może być problemem? 

11 ODPOW. 11
Zawodowiec
111 33 9

Re: Buforowanie filmów

Czy w innych serwisach streamingowych, np twitch, netflix, cda czy fb dzieje się to samo?

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Przedewszystkim napisz na jakim połączeniu to się dzieje. Czy po kablu czy po wifi

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Innowator
30 5 0

U mnie też występuje problem z buforowaniem filmów   tylko akurat na youtube wszystko śmiga  ale np na openloadzie raz ładuję się pięknie a drugi raz jak kot napłakał i co chwile się zacina .

Zawodowiec
111 33 9

@Opiu napisał(a):

U mnie też występuje problem z buforowaniem filmów   tylko akurat na youtube wszystko śmiga  ale np na openloadzie raz ładuję się pięknie a drugi raz jak kot napłakał i co chwile się zacina .

@Opiu czy korzystasz z connectBoxa?

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Innowator
30 5 0

Korzystam z Ubee 

Omnibus
233 73 5

Sprawdź jak to wygląda na innych urządzeniach. Niektore wersje YT na Androida ograniczają transfer do 10 Mb/s i wtedy trzeba usunąć aktualizacje. Ewentualnie zaktualizować system i wersję YT.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Inspirator
6 1 0

Na innych serwisach też występują problemy, jęsli chodzi o połączenie to korzystam z wifi. Mimo wykonywanych testów prędkości które zgadzają się z posiadanym przeze mnie pakietem trochę mnie dziwi to ciągłe buforowanie. Na telefonie to już całkiem jest tragedia, w connect Boxie gdy wchodzę w listę podłączonych urządzeń prędkość Mbps laptopa wynosi pona 800 natomiast telefonu 19..

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Zmień zakres na 5 Ghz o ile urządzenia pozwalają na taki

Lub przejdz na połączenie kablowe

Obecnie eter jest tak zawalony sieciami wifi że nie ma siły abyś nie miał problemow

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Inspirator
6 1 0

Próbowałem i na samej częstotliwości 5 i na obu włączonych i nic ;/. Prędkość lapka na przez wifi jest stabilna jedynie na tel jest tak zaniżona , czasem się zdarzy , że wskoczy wyższa prędkość ale to rzadko. Mimo to dzięki wielkie za pomoc

Tagi (1)
Inspirator
6 1 0

Na openloadzie właśnie jest najgorzej i korzystam z Connect boxa. A coś ma to do rzeczy?

Omnibus
201 46 24

U mnie to samo buforowanie mam Compala500Mb i kablem TV, na YT zrywa a na Netflixie bez zarzutu.

Nie wiem co jest zaprzyczyn ale zuważyłem że są dni że te same filmy na YT raz buforują a innego dnia idzie bez zrywania.Mam przycisk na pilocie Netflix i to idzie przez TV bez Horizona i nigdy nie miałem przerw.