UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
281 113 11

CB start time

jak długo u Was trwa uruchamianie CB ?

po resratcie od razu dało się zauważyć że jest dłużej, trwa to u mnie ok. 10 minut (od momentu włączenia prądu do uruchomienia wifi), jestem pewny że było krócej, co najmniej o połowe, w dodatku lubi się teraz sam restartować, co przy tak długim startowaniu potrafi zirytować.

Któryś z adminów mógłby się wypowiedzieć czy taki czas to norma ?

35 22 10

Re: CB start time

@Mario 

Przy całkowitym odłączeniu modemu od prądu, jego ponowna konfiguracja może potrwać  trochę dłużej. Tak jak piszesz od 5-10 min.

Myślę, że w przypadku nieprawidłowości bardziej zalecany byłby tzw. twardy reset z tyłu modemu: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007482, wtedy jego czas reakcji jest krótszy.

Jeśli poza tym masz jakieś dodatkowe pytanie odnośnie CB to śmiało napisz do mnie na PW.

Nauczyciel
570 138 6

Re: CB start time

U mnie dłużej jak 5 minut się nie restartował nigdy. 

Jego restart można zaobserwować na takiej zasadzie, że po około 2-3minutach loguje się i internet wraca, ale po chwili znowu traci połączenie i za kolejne 2 min wróci na dobre połączenie.

Ja to zaobserwowałem jak przy włączonym TeamSpeaku 3 resnalem router, połączyło mnie po tych 2-3 min. i potem rozłączyło po paru sekundach i znowu połączyło po 2 minutach jakoś.

Widoczne jest to też po diodach, bo gasną i zapalają się po chwili.