UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Użytkownik
13 0 0

Re: Conect Box - WiFi -waiting for host

Wygląda na to że jak połączyłem przez telefon to jest lepiej

Nauczyciel
550 132 6

Próbowałeś DNSy zmienić na jakieś inne w komputerze?

np na 1.1.1.1

albo googlowskie: 8.8.8.8

Użytkownik
13 0 0

HA! No proszę pomogło, jak narazie. Aczkolwiek ciekawi mnie dlaczego na laptopie na standardowych ustawieniach działa bez problemu a na kompie trzeba zmienić? Nie rozumiem dlacego.

Użytkownik
13 0 0

No niestety problem nadal się pojawia. Rzadziej ale jednak. Co jeszcze można zmienić?

Profesor
1358 605 50

@Mat_Jankowski 

Jaki system operacyjny?

Jaka przeglądarce?

Sprawdzane na innej przeglądarce?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
13 0 0

Windows 10 i sprawdzane na Chrome i Edge.

Profesor
1358 605 50

@Mat_Jankowski 

Tak przypuszczałem

Mogła coś uwalić jakaś aktualizacja, a do tych ostatnimi czasy W10 nie ma szczęścia.

Można spróbować zresetować sieć wifi w systemie (powinna być taka opcja w samym systemie) a jeśli nie ma to:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/10741/windows-fix-network-connection-issues

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.