UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
16 0 0

Connect Box "Sprawdzanie dostępu do sieci"

Witam, mam ostatnio dziwne problemy z internetem po kablu niby nic sie nie dzieje ale czasami gra nie potrafi połączyć się z serwerami np Forza Horizon 4 czy Motorsport 7. Telefon niby połączony z wi fi a internet nie działa, przełączenie na dane LTE momentalnie uaktywnia milion powiadomień które wczesniej na Wi-Fi nie przychodziły.

Podczas robienia diagnostyki z poziomu ustawień routera itd wyskakuje taka informacja:

aaaa.jpg

Dodam że urządzenie nie wykazuje oznak przegrzania, stoi w normalnym luźnym miejscu nie jest zamkniete w szafce itp.

16 ODPOW. 16
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Connect Box "Sprawdzanie dostępu do sieci"

Przywróć ustawienia fabryczne trzymajśc przycisk reset wykałaczką z tyłu przez 30 sek.

Jak nie pomoże to wstaw tutaj screeny z sygnału

Innowator
16 0 0

To pomaga na chwilkę już robiłem to kilka razy. Przez jakiś czas jest ok i znowu zaczyna świrowac. Naprzemniennie jak nie internet wariuje to telewizja, teraz z telewizją jest spokój. A Internet znowu świruje. Spróbuję znowu restartu.

Tytan
2404 537 109

Wyłącz IPv6 przez Asystenta Pomocy

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
16 0 0

Czy taki sposób wystarczy ??

Przechwytywanie.JPG

Tytan
2404 537 109

Innowator
16 0 0

Mimo uciechy z rozwiązania problemu. Ponownie pojawił się problem pod tytułem "Sprawdzanie dostępu do sieci" Wywala mnie ponownie z gry lub są problemy z połączeniem z serwerami Microsoftu w FH4 itp. Co można jeszcze zdiagnozować ??

Tytan
1029 593 86

Nalezalo by zaczac od diagnostyki. Wklejenia poziomu sygnalow DS i US, logow. To takie podstawy.

-------------------------------------------

hosting
Innowator
16 0 0

Proszę:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Innowator
16 0 0

Odświeżam.

Ma ktoś coś do powiedzenia na ten temat ??

Innowator
16 0 0

Pozwolę sobie odświeżyć, gdyż problem nadal występuje. Doprowadza mnie do szewskiej pasji... Po kablu LAN wszystko idzie prawidłowo ale Wi-Fi ssie strasznie. "temperatura urządzenia jest za wysoka" Connect Box nie jest ciepły nic się z nim specjalnego nie dzieje. Czy jest możliwość że sam modem jest uszkodzony ??

Tytan
1029 593 86

Witaj,

Taki komunikat o temperaturze widzisz w logach ?

hosting
Innowator
16 0 0

Nie w logach, tylko po użyciu narzędzia diagnostycznego. Identyczna sytuacja jak w moim pierwszym poście w tym temacie.

Tytan
1029 593 86

w takim razie 813813813 i serwis

hosting
Innowator
16 0 0

No chyba nie zostaje nic innego. Tylko co w przypadku gdy przyjedzie serwis a problem nie będzie występował ??