UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Connect Box

Witam. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czemu na moim fouterze miga nonstop na zielono dioda "online" (strzałki) i ta na samym dole (płaska)? Internetu nie mam od rana i jest już to żenujące. Bardzo proszę o jakąś pomoc w odzyskaniu stałego łącza

9 ODPOW. 9
GDA
Pan Abonent ;-)
1367 683 107

Re: Connect Box

A co mowi Moje UPC lub status tutaj? https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006821

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1475 644 61

@DAwidstrzyzewsk

Witamy na naszym forum.

Forum nie jest od zgłaszania tego typu spraw.

Dzwonimy 813 813 813 i tam to zgłaszamy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Wykładowca
851 220 36

To nie jest kanał do zgłaszania awarii. Jeśli wszystkie kable do modemoroutera  podpięte  poprawnie i próbowałeś zresetować urządzenie  to nie pozostaje Ci nic innego jak kontakt z infolinią i zgłosić awarię. 

Jak chcesz możesz jeszcze zalogować się na router i podpatrzyć jaki błąd pokazuje, aczkolwiek marne szanse by ktokolwiek był w stanie Ci tutaj pomóc. 

Użytkownik
3 0 0

W statusie modemu pisze "Strojenie US" na czerwono.

Profesor
1668 425 87

Tak jak moi przedmówcy wspomnieli jedyne co pomoże to zgłoszenie tego na infolinię 813 813 813. My tu na forum nic nie zdziałamy

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
655 448 61

@DAwidstrzyzewsknapisał(a):

Internetu nie mam od rana i jest już to żenujące.

Żenujące to jest to że przychodzisz na społeczość i tu zgłaszasz problem nie działającego "od rana" łącza zamiast zadzwonić na 813813813

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
3 0 0

Mogę wiedzieć czemu dzwoniąc na wielokrotnie podany  nr 813 813 813 nie słychać nawet sygnału tylko automatycznie mnie rozłącza i tyle mogę się z kimś dogadać?

Nauczyciel
655 448 61

@DAwidstrzyzewsknapisał(a):

Mogę wiedzieć czemu dzwoniąc na wielokrotnie podany  nr 813 813 813 nie słychać nawet sygnału tylko automatycznie mnie rozłącza i tyle mogę się z kimś dogadać?

Ale jak dogadać ? Mam zadzwonić do twojego operatora kom i sie zapytać co sie dzieje ? Czy w twoim imieniu mam zgłosić awarię do UPC ?

Ja się bezproblemowo mogę dodzwonić.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
573 158 23

@DAwidstrzyzewsk jak masz problem z telefonem to zawsze możesz https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/ w klepujesz nr klienta podajesz wynik i masz mozmożliwosc polaczyc się przez chat

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.