anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Highlighted
Inspirator
5 0 0

ConnectBox - freezy internetu na kilka sekund

Witam , od wczoraj zauwazylem lekkie 'freezy' internetu. Dotychczas zdarzyly sie to 3 razy w ciagu 24 godzin. Wczesniej nie mialem takiego czegos.

 

Logi z z connectBoxa :

22-02-2020 08:28:35noticeMDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 08:28:18warningLost MDD Timeout;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 08:28:12criticalSYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 08:25:24noticeMDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 08:25:15warningLost MDD Timeout;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 08:25:10criticalSYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
22-02-2020 01:25:11criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 21:02:58noticeGUI Login Status - Login Sucess from LAN interface; client ip=[192.168.0.122];CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:42:02noticeMDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:59criticalNo Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:42warningLost MDD Timeout;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:37criticalSYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:18noticeMDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:12warningLost MDD Timeout;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:41:05criticalSYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:38:54noticeMDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:38:52warningLost MDD Timeout;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
21-02-2020 20:38:47critical

SYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=ac:22:05:72:e0:48;CMTS-MAC=cc:8e:71:69:88:e9;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

 

 

Jak widac pojawia sie w kolko :

SYNC Timing Synchronization failure 

Lost MDD Timeout

MDD Recovery following MDD Loss;CM-MAC

 

I dokladnie w wtedy pojawia sie freez internetu  (rozlaczenie na okolo 5-10 sekund) , po czym dalej dziala .Tak jakby sygnal jakis uciekal , badz przerywal?

 

Zalaczam kolejne przydatne informacje do wgladu :

 

Częstotliwości w kanale zwrotnym

Kanał Częstotliwość (Hz) Poziom sygnału (dBmV) Szybkość symbolu (ksps) Modulacja ID Kanału

144800000435.12064qam3
251600000435.12064qam4
338000000425.12064qam2
431200000425.12064qam1

 

Częstotliwości w kanale zwrotnym

Kanał Typ kanału T1 Timeout T2 Timeout T3 Timeout T4 Timeout

12.00020
22.00050
32.00060
42.00040
Zestawione kanały downstream

Kanał Częstotliwość (Hz) Poziom sygnału (dBmV) SNR (dB) Modulacja ID Kanału

1682000000-534256qam10
2610000000-534256qam1
3618000000-534256qam2
4626000000-534256qam3
5634000000-534256qam4
6642000000-534256qam5
7650000000-534256qam6
8658000000-534256qam7
9666000000-534256qam8
10674000000-533256qam9
11690000000-533256qam11
12698000000-434256qam12
13706000000-434256qam13
14714000000-433256qam14
15722000000-433256qam15
16730000000-434256qam16
17738000000-434256qam17
18746000000-434256qam18
19754000000-334256qam19
20762000000-433256qam20
21770000000-333256qam21
22778000000-433256qam22
23786000000-433256qam23
24794000000-533256qam24

 

Zestawione kanały downstream

Kanał Status blokady RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors

1Zablokowany34.4843068678699350303056
2Zablokowany34.4843071391356525440566
3Zablokowany34.4843071466260624680756
4Zablokowany34.3463070012204839212103
5Zablokowany34.3463069522254944094388
6Zablokowany34.3463068800913451319302
7Zablokowany34.4843069471637044594855
8Zablokowany34.3463069599615443320396
9Zablokowany34.4843068842547550883237
10Zablokowany33.9573067101905268270552
11Zablokowany33.9573066980102867287269
12Zablokowany34.3463068564829351441677
13Zablokowany34.3463068173774955353776
14Zablokowany33.9573066804569469028515
15Zablokowany33.9573067570501461266508
16Zablokowany34.3463067500576961964742
17Zablokowany34.3463067701580059947725
18Zablokowany34.3463067034912066614593
19Zablokowany34.4843067826337158700712
20Zablokowany33.9573066986343967088512
21Zablokowany33.9573065958448677364034
22Zablokowany33.83430636230733100703949
23Zablokowany33.83430630087837106836201
24Zablokowany33.83430604473324134924142

 

czym to moze byc spowodowane i co ozaczaja te komunikaty w logu?