UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Dostęp do modemu

Mam taki problem, nie mogę się połączyć z modemem by mu zmienić ustawienia 192.168.0.1 ( taką bramę domyślną mam) podczas pingowania na to ip, nie tracę żadnych pakietów . Internet działa normalnie, ip jakie mi przyznaje to 192.168.0.10/24 więc problemu z połączeniem nie powinno być. Parę godzin temu mogłem normalnie wejść i się zalogować do modemu.Zresetowanie nic nie daje, do ustawień fabrycznych go nie przywracałem jeszcze, ponieważ kopii zapasowej ustawień nie zrobiłem sobie i chciałbym uniknąć jeśli można by było. Przez wi-fi próbuje się połączyć, jakieś pomysły co mogę spróbować poza przywróceniem do fabrycznych ustawień ?

I jest jakaś możliwość zablokowania kogoś by nie mógł się połączyć z modem nigdy ? Dodaje do filtrowania adresów ip, ale urządzenie widzę od czasu do czasu połączone jest, nie wiem może jak się łączy przez wps to omija adresy MAC zablokowane ? I jak połączone jest jak można rozłączyć to połączenie mając dostęp do modemu ?

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Re: Dostęp do modemu

Już problem z zalogowaniem się rozwiązał sam, może chwilowe problemy miał tylko.

Dodaje do filtrowania adresów ip, ale urządzenie widzę od czasu do czasu połączone jest, nie wiem może jak się łączy przez wps to omija adresy MAC zablokowane ? I jak połączone jest jak można rozłączyć to połączenie mając dostęp do modemu ?

Tutaj pomyłkę walnąłem, chodziło mi, że dodałem do filtrowania adresów MAC (nie ip).