UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Użytkownik
2 0 0

kamerka ip w upc

Witam serdecznie. mam problem z kamerką IP.  Po wifi działa wszytsko jest ok. problem pojawia się gdy chce połaczyć się prez smartfona i siec mobilną. obsługa techniczna już cos tam zmieniła w routerze cos tam odblokowali. co dalej??? moze mnie ktoś pokierować ?

3 ODPOW. 3
Wykładowca
724 174 26

Re: kamerka ip w upc

@andrzejszalek , Witaj na forum. Po pierwsze powiedz jaki masz modemorouter. Po drugie upewnij się że korzystasz z IPv4. Następnie przekieruj port z którego korzysta kamerka na jest adres w sieci lokalnej. Jeśli nie wiesz jak wykonać poniższe kroki to służę pomocą, tylko daj znać jaki masz modem i najlepiej jaki model kamerki IP.

Użytkownik
2 0 0

dzięki za tak szybką odpowiedz. z tym upc nie ogarniam.  router  to  Connect
Box a kamerka overmax camspot 3.3. wchodziłem w ustawienia widać tam ustawiania ipv4 ale obsługa techniczna pisała do mien ze zmieniali coś w ipv6 zebym mogł to ogarnąc coś tam włączyli i miało byc juz dobrze.  jesli to mozliwe to proszę o pomoc.  bo nie ogarniam tego co wpisywac  w regułach.

Wykładowca
724 174 26

Obsługa techniczna prawdopodobnie wyłączyła Ci IPv6, i bardzo dobrze zrobiła. Reszta w twoich rękach. Najpierw musisz ustalić adres IP twojej kamery w sieci lokalnej. Możesz to zrobić np w panelu zarządzania ConnectBoxa. Gdy masz już adres, w tym samym panelu wybierz bodajże zaawansowane i przekierowanie portów, a następnie przekieruj port 10554 na adres kamery. Od tego momentu kamera powinna być dostępna z zewnątrz, a podłączysz się do niej korzystając z twojego publicznego IP.