UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Inspirator
18 1 0

Re: Kłopot w grach na ConnectBoksie

Tak, czasem jest tak że po 3 dniach jest problem od wyjscia technika, czasem po tygodniu, jest to losowe. Ale problem jest.

Menedżer Społeczności
457 410 137

@Warson Miałeś wymienianą instalację w mieszkaniu?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Inspirator
18 1 0

@KamilTak przy remoncie generalnym. Wszystkie kable w ziemi.

Konto zbanowane
815 181 29

@Warson  w ziemi? @Kamil  pytał się o przewód koncentryczny (skrzynka UPC modem)

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
18 1 0

Skrzynka UPC na Klatce -> Kabel do mnie do małego rozgałęźnika -> od rozgałęźnika -> wszystkie kable w ziemi zalane betonem bo miałem robioną wylewkę wprost do Modemu -> z modemu kabel ehternet w ziemi również do PC.

Menedżer Społeczności
457 410 137

@Warson rozumiem, że w peszlach?

Jeśli było u Ciebie tylu serwisantów - czy któryś z nich podłączał się bezpośrednio do skrzynis, pomijając Twoją instalację?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Inspirator
18 1 0

@Kamil 

Niestety nie w peszlach z tego co mi wiadomo.

Ani jeden serwisant nie podłączał się niczym do skrzynki, za każdym razem wymieniali Modem, nikt nie miał takiej ochoty nawet tego sprawdzić...

Inspirator
18 1 0

@zuziaDostanę ten test połączenia do wykonania?

Menedżer Społeczności
457 410 137

@Warson moim skromnym zdaniem powinien u Ciebie pojawić technik, który sprawdzi działanie modemu na innym kablu bezpośrednio podłączonym do skrzynki. Tak duża liczba wymienionych modemów uzasadnia konieczność sprawdzenia instalacji u Ciebie.

W sprawie umówienia takiej wizyty odezwij sie proszę do @GMateusz lub @Adrian.

--
Tagi (2)
Menedżer Społeczności
457 410 137
Przeniesione:

Instrukcja wykonania diagnostyki łącza/Puma6

Tagi (2)
Inspirator
18 1 0

Re: Instrukcja wykonania diagnostyki łącza/Puma6

@Kamil 

czy to są jacyś specjalni technicy czy, tacy sami jak każdy inny?

Tytan
Tytan
1941 966 151

@Informatygnapisał(a):

@Warson  tacy sami   jupisi wysyła firme podykonawczą i nie ma pojęcia który technik tak na prawde jesy wysyłany.

nalezy odroznic instalatorow od technikow

technik jak przyjedzie to z pelnym sprzętem diagostycznym i znajacy sie na rzeczy

-----
Trolli nie widać już. Znakomicie!
Menedżer Społeczności
457 410 137

@Informatyg napisał(a):

[ciach] później po kilka razy chodzą do 1 klienta, bo za każde zgłoszenie mają osobno $$ [ciach]

Nie mogę ujawniać szczegółów, chcę jednak zaznaczyć ww. stwierdzenie ma się nijak do rzeczywistości. Zadaniem techników jest utrzymywanie jak najlepszego uptime'u usług u Klientów i utrzymywanie jak najniższej liczby wizyt serwisowych w danym rejonie. 

--
Omnibus
493 133 24

@Warson 
Nic nie szkodzi dać im ostatnią szansę, może podeślą serwis liniowy (czy jak tam się to u nich nazywa). Jeżeli nie dadzą rady wtedy rozwiążesz umowę jak na początku deklarowałeś.

Inspirator
18 1 0

@Kamil @zuzia oto wyniki testów razem z wiresharkiem, ja się na tym totalnie nie znam, czekam zatem na wasze opinie: 

https://www103.zippyshare.com/v/Jfbba68s/file.html

Edit: Jak z powrotem aby przywrócić Modem w tryb Routera się zalogować?

3y1gLDsxxEf.png2.png3.png