UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Zawodowiec
219 64 6

Re: Kłopot w grach na ConnectBoksie

@Warson 
Nic nie szkodzi dać im ostatnią szansę, może podeślą serwis liniowy (czy jak tam się to u nich nazywa). Jeżeli nie dadzą rady wtedy rozwiążesz umowę jak na początku deklarowałeś.

Inspirator
18 1 0

Re: Instrukcja wykonania diagnostyki łącza/Puma6

@Kamil @zuzia oto wyniki testów razem z wiresharkiem, ja się na tym totalnie nie znam, czekam zatem na wasze opinie: 

https://www103.zippyshare.com/v/Jfbba68s/file.html

Edit: Jak z powrotem aby przywrócić Modem w tryb Routera się zalogować?

3y1gLDsxxEf.png2.png3.png

Zawodowiec
219 64 6

@Warsonnapisał(a):

Jak z powrotem aby przywrócić Modem w tryb Routera się zalogować?

Pod http://192.168.100.1

Do kompletu załącz zakładki z sygnałem i logami z modemu.

Inspirator
18 1 0

@zuzia 

Jest w 1 poście.

Zawodowiec
219 64 6

@Warsonnapisał(a):

@zuzia 

Jest w 1 poście.

Widziałm od razu, ale tam sygnał jest w porządku.

@Warsonnapisał(a):

Za każdym razem gdy to się stanie zawiesza się internet na 2 minuty, Całkowity jegoi brak, i na routerze mrugają zielone strzałki a potem wszystko wraca do normy.

Chodzi mi o uchwycenie w logu tego zdarzenia, sygnalizacja diod wskazuje na restart. Już wiem jakiego typu komunikacja jest w grze, brakuje tylko zrzutów zakładek z sygnałem i logami zaraz po wystąpieniu problemu, po tym jak migają te zielone strzałki. Ostatnie zdanie intrukcji, którą podałam nie jest przypadkowe.

Inspirator
18 1 0

Będę wieczorem w domu to dam znać, natomiast co widac po logach? dzieje sie coś? są jakies opóźnienia? Jak wy fachowcy to widzicie?

Inspirator
18 1 0

@zuzia usunełaś post z numerem IP, który kazałaś sprawdzić od fify 19?

Logi

2.jpg

Zawodowiec
219 64 6

@Warson 
Nie usunęłam, masz to  w swojej skrzynce PW, podaję ponownie:

adres IP: 2.17.158.51, protokół - TCP, port 443, interwał 0.3 sek. Tyle odnośnie  PingPlottera.

Testy wykonałeś dobrze, ale zabrakło końcówki więc jeszcze raz. Włącz grę i uzyskaj efekt tego migotania zielonych strzałek na Compalu, a potem wklej zrzuty zakładek: Kanał dosyłowy, Kanał zwrotny, Dziennik sieci - ale tak, aby były pełne i czytelne.

Zawodowiec
263 71 4

@zuziaA skąd ty wzięłaś ten adres do serwerów Fifa? Ja znam taki zakres 159.153.76.X przynajmniej jeśli chodzi o europejskie (Irlandia)

a w Holandii z puli 159.153.28.X

Ja w FIFA nie gram ale może ktos na forum poda do jakich teraz serwerów go podłącza w FUT?

Zawodowiec
219 64 6

@pawelb

Host docelowy znajduje się w PL. Jest to jeden z kilku wytypowanych adresów związanych z jego rozgrywką. Wybór nie jest przypadkowy. Dążę do zebrania przez @Warson materiału do ewentualnej reklamacji.

Inspirator
18 1 0

@zuzia było dwa dni spokoju, zbliża się weekend znowu zaczyna mnie rozłączać, dokładnie stało się to przed chwilą, oczywiście zrobiłem jak prosiłaś i wklejam Screeny.

o Dziwo po moim tel do UPC o zerwanie umowy zaczyna się coś dziać, mianowicie zadzwonili do mnie że w przyszłym tygodniu będzie ktoś od UPC sprawdzić "JAKOŚĆ" gdyż wyraziłem moje niezadowolenie  

Co powiesz na te screeny?

1.png2.jpg3.jpg

Zawodowiec
219 64 6

Inspirator
18 1 0

@zuzia Proszę: 1.jpg

Użytkownik
7 0 0

odświeżam wątek, bo mam to samo w fife19 i to tylko w rozgrywce online.

O ile wcześniej problem był sporadyczny - lag, może trzy ,na kilka meczy.

Tak teraz, prawie od miesiąca, jest to co kilka-kilkadziesąt sekund.

Komuś już UPC pomogło w temacie?

Tagi (3)
Naukowiec
942 244 39

@ehhh Witaj na społeczności. Jeśli jeszcze korzystasz z IPv6 to jak najszybciej go wyłącz. Instrukcja tutaj: https://forum.upc.eu/t5/dyskusja-ogolna/czy-da-sie-wylaczyc-ipv6-przez-asystenta-pomocy/m-p/6368#M24...

W dalszej kolejności, sprawdź u siebie poziomy sygnałów na poszczególnych kanałach, czy przypadkiem nie jest potrzebna regulacja. 

Jeśli z sygnałem wszystko ok, to polecam swietny poradnik przygotowany przez @zuzia dotyczący diagnozowania problemów z opóźnieniami: https://forum.upc.eu/t5/connectbox/instrukcja-wykonania-diagnostyki-lacza-puma6-pod-windows-czesc-1/...