UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Innowator
54 6 1

Nowy Firmware dla ConnectBoxa

Dostalem wlasnie nowy firmware do Compala - CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p2-NOSH, pojawila sie jakas nowa opcja w ustawieniach Wi-Fi "Smart Wi-Fi" (nie mozna tego wylaczyc?)

Czy cos nowego poza tym? Jakis changelog?

Edit:

Pojawila sie tez chyba nowa zakladka w Narzędzia Administratora - "Przeładuj i zrestartuj", mozna zrobic backup ustawien, przywrocic ustawienia fabryczne i zresetowac Connectboxa. (wyglada na twardy reset) 

H4S5NJv.png

61 ODPOWIEDZI
Innowator
54 6 1

Re: Nowy Firmware dla ConnectBoxa

Test Puma6 na nowym sofcie, kaplica.

of68gmD.pngtLaNWXv.png

Edit:

Po aktualizacji moj smart tv (LG 50UK6950) nie jest w stanie polaczyc sie z siecia Wi-Fi 5GHz. Zakladam ze to jest zasluga tego idiotycznego "Smart Wi-Fi", czy mozna to jakos wylaczyc?

Omnibus
268 41 4

O tym wi fi Smart jakiś czas temu wspominał moderator, tylko nie pamiętam w którym temacie.

o to znalazłem na stronie upc https://www.upc.pl/internet/poznaj/smart-wifi/ 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

WiFi Smart podobno sam dobiera najlepsze pasmo sieci i dzieki temu nie musisz wybierac kanałów i szukac najlepszego zasięgu

mozesz to wylaczyc checkbox-em

Innowator
54 6 1

Checkbox jest wyszarzony jak na screenie, nie mozna tego wylaczyc. Oprocz tego kompletnie zdechła siec 5GHz, nie jestem w stanie sie z nia polaczyc ani na telefonie ani na TV. Robie twardy reset i jak nie pomoze to bede pisal na fejsbukach zeby mi zrobili rollback tego trefnego softu.

Profesor
1290 586 48

@k3ltnapisał(a):

Test Puma6 na nowym sofcie, kaplica.

Co w tym dziwnego?

Żaden soft tego nie poprawi w naszym CB.

Zresetuj CB przyciskiem na obudowie (zrób sobie kopię ustawień) - sieć 5GHz powinna wrócić.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
54 6 1

Tak wyglada domyslny config Wi-Fi po twardym resecie, to by tlumaczylo dlaczego nie dziala siec 5GHz, reczna zmiana kanalow nic nie daje bo dziala "Smart Wi-Fi" ktorego nie mozna wylaczyc, k..wa trzymajcie mnie..

@GMateusz @Kamil mozecie mi przywrocic stary soft?

wzqIDQ3.png

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

co ma tlumaczyc na tym obrazku ze 5GHz nie dziala?

Innowator
54 6 1

Ustawiony 124 kanał?

Profesor
1510 406 77

To ustaw ręcznie kanał na 36 i monitoruj

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
54 6 1

Ustawialem wszystkie od 36-48 i nie dziala, TV nie jest w stanie sie polaczyc z siecia 5GHz, a 2.4GHz tak zamula ze Netflix nie jest w stanie odtwarzac w 4k.

Do kogo pisac w sprawie rollbacku softu? Nie mam aktualnie czasu na zabawy w beta testy..

Profesor
1290 586 48

@k3ltnapisał(a):

Ustawialem wszystkie od 36-48 i nie dziala, TV nie jest w stanie sie polaczyc z siecia 5GHz, a 2.4GHz tak zamula ze Netflix nie jest w stanie odtwarzac w 4k.

A jaki jest przy tv poziom sygnału tej sieci 5GHz?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
54 6 1

5 kresek - max.

Nie ma mozliwosci samemu przywrocic stary soft?

Nauczyciel
468 123 19

@k3lt samemu nie możesz zmienić softu. Musisz się skontaktować z infolinia

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Highlighted
Moderator
838 551 141

Po twardym resecie modemu (wykałaczką 30 sekund) nadal nie da się wyłączyć opcji Smart Wi-Fi?