UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Nowy Firmware dla ConnectBoxa

Twój TV ma wgrany soft 04.10.40?

https://zanimnapiszesz.info
Specjalista
89 7 1

@MrPepkanapisał(a):

Twój TV ma wgrany soft 04.10.40?

Tak, i przestancie prosze drążyć wokol TV bo problem pojawil sie doslownie w momencie zaktualizawania routera, do tego czasu dzialal miesiacami bez zadnych problemow wiec to nie kwestia TV.

Zreszta identyczny problem jest przy probie polaczenia sie do sieci 5GHz przez Raspberry Pi 3b+, ktory rowniez do czasu tej aktualizacji laczyl sie z ta siecia bez problemu. (co ciekawe telefon laczy sie poprawnie, ale telefon nie obsluguja 802.11ac)

Innowator
21 0 0

@GMateusz Dlaczego nie możesz zlecić wgrania mi nowego softu? Gorzej już nie będzie Zmienilem ustawienia na proponowane przez Was, ale to już przerabiałem. Zastanawiam się po co Router ma 5 GHz jak i tak nie mogę z niego korzystać Masakra i tyle. Prosiłem UPC, żeby mi wymienili na nowsze urządzenie, ale mi konsultant kazał zmienić pakiet na wyższy, bo na moim max. to 250 MB/s. Oczywiście odmówiłem i router nie przysługuje. 

Konto zbanowane
1248 359 57

@k3lt, zrób hard reset, A potem, zsnim wyszukasz w TV WiFi, wyłącz na chwilę calkowice siec 2.4ghz. I zobacz czy tv się podepnie do 5ghz. 

Specjalista
89 7 1

@zylxnapisał(a):

@k3lt, zrób hard reset, A potem, zsnim wyszukasz w TV WiFi, wyłącz na chwilę calkowice siec 2.4ghz. I zobacz czy tv się podepnie do 5ghz. 

To samo, nie mozna polaczyc z siecia.

@GMateusz widziales mojego posta na poprzedniej stronie?

Konto zbanowane
2383 537 108

Z tego co widzę to problem dotyczy urządzeń z 802.11ac, a jak w Compalu jako Tryb WiFi ustawisz na samo 802.11ac to jest to samo?

Specjalista
89 7 1

@MrPepkanapisał(a):

Z tego co widzę to problem dotyczy urządzeń z 802.11ac, a jak w Compalu jako Tryb WiFi ustawisz na samo 802.11ac to jest to samo?

To samo, juz to sprawdzalem wczesniej.

Tytan
1439 822 568

@k3lt widziałem Twój post. Wspominałeś wcześniej, że nie da się zastosować ustawień ręcznych w kwestii kanałów Wi-Fi, dlatego też prosiłem o filmik w tym temacie, bo u nas wszystko gra i da się to zmienić. Porozmawiam z kim trzeba o tym rollbacku jeszcze raz, ale to i tak nie ma większego sensu jak za tydzień/może dwa tą wersję softu dostaną wszyscy użytkownicy CB.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Specjalista
89 7 1

@GMateusznapisał(a):

@k3lt widziałem Twój post. Wspominałeś wcześniej, że nie da się zastosować ustawień ręcznych w kwestii kanałów Wi-Fi, dlatego też prosiłem o filmik w tym temacie, bo u nas wszystko gra i da się to zmienić. Porozmawiam z kim trzeba o tym rollbacku jeszcze raz, ale to i tak nie ma większego sensu jak za tydzień/może dwa tą wersję softu dostaną wszyscy użytkownicy CB.

My sie chyba nie zrozumielismy mi nie chodzi o to ze nie mozna przestawiac kanalow Wi-Fi, tylko o niepoprawnie dzialajaca siec 5GHz czyli co jak co - podstawowa funkcje CB (urzadzenia korzystajace z 802.11ac nie moga sie polaczyc) i taki filmik moge jak najbardziej nagrac - tzn. probe polaczenia sie do takiej sieci w TV. (to ze winowajcą jest Smart Wi-Fi, i ze uniemozliwia reczna zmiane kanalow to byl tylko domysł, problem moze lezec gdzies indziej)

Tytan
1439 822 568

Wierzę na słowo nie potrzebuję w tym temacie filmiku, bardziej chodziło mi wtedy o działanie panelu admina, ale już to wyjaśniliśmy że zmiana kanałów jednak działa.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Omnibus
315 83 4

@k3lt

Spróbuj zmienić kanał sieci 5Ghz na niższy typu 48 i szerokosc kanału do 40Mhz, czesc urzadzen ma problemy z najwyzszymi kanalami sieci , może w aktualizacji doszly wyzsze kanały

Specjalista
89 7 1

@pawelbnapisał(a):

@k3lt

Spróbuj zmienić kanał sieci 5Ghz na niższy typu 48 i szerokosc kanału do 40Mhz, czesc urzadzen ma problemy z najwyzszymi kanalami sieci , może w aktualizacji doszly wyzsze kanały

Probowalem wszystkich w zakresie 36-48 20/40/80 i 20/40 Mhz.

Omnibus
315 83 4

@k3lt

A próbowales zmienic autentykacje wifi dla5Ghz? Masz ustawiony AES czy TKIP?

Konto zbanowane
2383 537 108

@k3ltnapisał(a):

@pawelbnapisał(a):

@k3lt

Probowalem wszystkich w zakresie 36-48 20/40/80 i 20/40 Mhz.

A jako szerokość ustawiałeś samo 20 MHz?

Specjalista
89 7 1

@pawelbnapisał(a):

@k3lt

A próbowales zmienic autentykacje wifi dla5Ghz? Masz ustawiony AES czy TKIP?

WPA-PSK/WPA2-PSK, bez hasla tez probowalem - bez powodzenia.