UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Profesor
1575 418 80

Re: Nowy Firmware dla ConnectBoxa

@pawelbnapisał(a):

@k3lt

Skądś komunikat o błędnym haśle ci się pojawia

Dziwna sytuacja

Ten komunikat się pojawiał bo @k3lt łączył się przez WPS wpisując PIN (komunikat o błędnym haśle odnosił się do PIN-u). Bez PIN-u jest taka sama sytuacja więc to co innego

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
57 7 1

Mi sie wydaje ze to jest jakis problem z 802.11ac, po ustawieniu tego trybu na sztywno moj rpi 3b+ wogole nie widzi SSID'a 5GHz, moze TV tez priorytetuje ac.

Innowator
57 7 1

Minely 2 tygodnie i poki co niestety bez zmian (ale podobno jakis technik UPC pracuje nad tym) moze ktos jeszcze ma jakies pomysly?

Nikt jeszcze nie dostal tego softu? A jesli tak to sprobujcie ustawic na sztywno siec 5GHz w trybie 802.11ac i sprobowac polaczyc sie jakims urzadzeniem, nie chce mi sie wierzyc zebym byl sam z tym problemem. Czuje sie troche jak beta tester z przymusu.

Edit:

Minely 3 tygodnie*

Inspirator
5 0 0

@GMateusz Witam. Czy coś wiadomo odnośnie nowego firmwaru dla CP? Problem zrywania połączenia dalej występuje u mnie. Ustawiłem parametry wifi tak i dla mnie działa to najlepiej. Niemniej jednak problem pozostał. Screenshot_20190302-083652.png

Nauczyciel
517 377 46

Nic dziwnego ze.zrywa jak masz kanał ustawiony na auto

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
513 133 22

@k3lt wydaje mi się że najszybsze rozwiązanie to compal w tryb Bridge i własny router

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Inspirator
5 0 0

@Pablo Jak już napisałem wyżej, to jest jedyne ustawienie na którym działa CP. Testowałem chyba wszystkie, możliwie ustawienia, włącznie z parametryzacja wolnych kanałów, zmianą szerokość i protokołów. NIC TO nie dało. Rwało jeszcze bardziej  

Innowator
57 7 1

Dostalem rollback do starego softu i problem na ten moment rozwiazany.

Innowator
57 7 1

Powrocil soft CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH, nie wiem czy cos probowaliscie zmieniac ale problem nadal wystepuje czyli znowu zostalem bez WiFi 5GHz. @GMateusz 

Moderator
17 12 5

@k3lt 

@GMateusz aktualnie przebywa na urlopie dlatego ja przejąłem temat. Wysłalem dzisiaj zapytanie do osoby w naszej firmie zajmującej się kwestiami oprogramowania. Jak tylko będę miał jakąś informację zwrotną powrócę do Ciebie. Proszę o cierpliwość.

Innowator
57 7 1

Ok to czekam, dzięki. 

Edit:

Wrócił stary soft i póki co wszystko śmiga... no to do następnego razu.