UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Innowator
21 0 0

Re: Nowy Firmware dla ConnectBoxa

Umieszczę odpowiednie logi. U mnie działają dwie sieci 5 Ghz i na innych kanałach. Ja jak już pisałem mam ustawione wszystko w manualu, wykorzystując wolne kanały. 

Tytan
2209 827 74

@szymszonnapisał(a):

Connectbox to po prostu totalna lipa. U mnie również problem od 2 tyg z 5ghz. Czy da się jakoś samemu wgrać oprogramowanie, przeinstalować?

Napisałeś w sumie 6 postów w różnych wątkach i wszędzie piszesz o tym samym.

Pomogło Ci to w czymś?

Tracisz bezproduktywnie czas zamiast działać.

Sam nic nie zrobisz.

Tylko kontakt z infolinią a nie czekanie jak na boskie zmiłowanie.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
384 70 10

Do mnie dopiero dzisiaj dotarła aktualizacja 😉 ale nie widzę dużych zmian poza tym wi fi Smart. 

120 Mb/s 39,99 zł
Konto zbanowane
815 181 29

@szymszonnapisał(a):

Connectbox to po prostu totalna lipa. U mnie również problem od 2 tyg z 5ghz. Czy da się jakoś samemu wgrać oprogramowanie, przeinstalować?

Lipa to zamalo powiedziane, tak naprawde jak chcesz miec spokoj to tylko compal w tryb mostu i swoj router, sam oprogramowania starszego nie wgrasz

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
16 1 0

Ale ja chcę NOWSZE wgrać, aktualizacja ponoć wisi a nie umią jej popchnąć, a router po resetach nie wgrywa jej sam z siebie i tak.

Innowator
18 8 2

@KOCUREK1970  a ja sie kontaktowałem przed chwilą z infolinią w sprawie roolbacku firmware'u i zostałem w punkcie wyjscia tj. z prezentem od "zajaczka wielkanocnego" w postaci fw. 

CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH ktory ma ekstra feature wieszania się przy logowaniu do Connect Box'a....  A i po swietach mam dzwonić to może dział IT coś zrobi... "Ekstra" że rozesłali nowy fw. przed samymi świętami... co za kicha...

Tytan
2209 827 74

@szymszonnapisał(a):

Ale ja chcę NOWSZE wgrać, aktualizacja ponoć wisi a nieumiąą jej popchnąć, a router po resetach nie wgrywa jej sam z siebie i tak.

Ale jaki nowszy, jak najnowszy soft właśnie masz?

@aDamo 

Dział IT jedynie co zrobi, to cofnie softa do wersji stabilnej - tylko musi być na to pewnie zgoda, więc ludzie powinni zgłaszać problemy na infolinię bo to przyspieszy wycofanie felernego softu.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
16 1 0

2p3 to jest najnowszy? Napisałem wyraźnie, mój router sam nie chce się zaktualizować i ponoć nowe aktualizacje "wiszą" i czekają aż się zainstalują a manualnie nie może ich gość popchnąć. Chodzi o to , że chcę wgrać te najnowsze które "wiszą". Bo na starym widocznie coś się posypało.

Tytan
2209 827 74

@szymszon 

Nie ma niczego nowszego ponad to co masz.

Tytan
2419 543 112

Tak, masz najnowszy soft

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
18 8 2

@KOCUREK1970 A czyli znowu mi sie poszczęściło i zostałem beta testerem nowego fw. A BTW czy UPC w końcu przyłoży sie do testów wewnetrznych ? A nie tak "klik, klik" i poszlo przez NMS'a do użytkownika ...

Inspirator
16 1 0

Eh, czyli pozostaje czekać do wtorku. No nic, działam na 2.4 z prędkością 10-15...szał

Innowator
21 5 1

Nie rozumiem jak mogli dać ten nowy soft publicznie do wielu klientów skoro już wcześniej były zgłaszane problemy z tym softem i WiFi w trybie 5 Ghz. Kompletna porażka..

Omnibus
384 70 10

@woniu testowanie na żywym organiźmie ;>

120 Mb/s 39,99 zł