UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Highlighted
Innowator
32 12 0

Re: Nowy Firmware dla ConnectBoxa

Jaka jest najnowsza oficjalna wersja firmware dla ConnectBox-a?

Highlighted
Tytan
2705 577 130

Najnowszy, oficjalny firmware dla ConnectBox-a to firmware w wersji 26-3p6

Highlighted
Innowator
43 2 0

@MrPepkanapisał(a):

Najnowszy, oficjalny firmware dla ConnectBox-a to firmware w wersji 26-3p6

U mnie jest: 25-2p6. Czy to jest starsze oprogramowanie?

Highlighted
Tytan
2705 577 130

Firmware 26-3p6 jest obecnie wdrażany dla klientów i jest to najnowsza wersja

Highlighted
Innowator
32 12 0

to ja poproszę o o to najnowsze, bo u mnie na razie CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p6-NOSH

Highlighted
Użytkownik
7 0 0

U mnie też nadal stare, poproszę nowe.

Highlighted
Innowator
43 2 0

Też poproszę o aktualizacje  lub instrukcję jak jej dokonać.

Highlighted
Tytan
1196 620 114

Aktualizacja jest automatyczna, wyznaczone są partie modemów które w danym czasie dostają aktualizacje.

Także czekajcie na waszą kolej.

-------------------------------------------
Highlighted
Ekspert
80 21 4

@Pablonapisał(a):

Aktualizacja jest automatyczna, wyznaczone są partie modemów które w danym czasie dostają aktualizacje.

A konkretnie, jakich usprawnień dokona ta aktualizacja ?, jest  gdzieś jakieś info ? 

Dwa, zaktualizuje się samo u wszystkich userów w swoim czasie ? . Czy wyświetli jakieś info o apdejcie na ekranie ?

Trzy, czy będą może jakieś zmiany szaty graficznej w menu dekodera ?. 

Highlighted
Tytan
1196 620 114

@Jiuzer napisał(a):

@Pablonapisał(a):

A konkretnie, jakich usprawnień dokona ta aktualizacja ?, jest  gdzieś jakieś info ? 

Dwa, zaktualizuje się samo u wszystkich userów w swoim czasie ? . Czy wyświetli jakieś info o apdejcie na ekranie ?

Trzy, czy będą może jakieś zmiany szaty graficznej w menu dekodera ?. 

1. Lista zmian nie jest udostępniana

2. Tak, wszystkie modemy będą zaaktualizowane automatycznie.

3. Na ekranie się nic nie wyświetli ponieważ wątek tyczy się modemu ConnecBox i to o nim jest ta dyskusja.

3. Żadnych zmian graficznych w modemie ConnectBox w związku z tą aktualizacją nie będzie.

-------------------------------------------
Highlighted
Ekspert
80 21 4

Ok., dzięki za info 

Highlighted
Tytan
2705 577 130

Powrócę do tego tematu

Jest oczywiście jak pisze @Pablo szczegółowa lista zmian nie jest udostępniana natomiast mogę powiedzieć, że soft poprawia stabilność Wi-Fi 5 GHz (poprawa współpracy z kartami na chipach Mediatek) naprawiony jest też problem z NAT Loopback, a także poprawiona jest stabilność modemu w sytuacjach gdy jedna częstotliwość była zakłócona

Highlighted
Użytkownik
7 0 0

Chciałem zapytać ile potrwa wdrażanie tego oprogramowania, pisałem dwa tygodnie temu że posiadam jeszcze stare i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Chciałem nadmienić iż, posiadam przypadłości  ConnectBoxa opisane przez 

Highlighted
Innowator
22 0 0

U mnie jest spoko już po wgraniu nowego/poprzedniego softu z okolic kwietnia 2019, który dodał nową funkcję lepszego zarządzania kanałami. Ciekawego co ten nowy soft przyniesie. Mam nadzieję, że będzie to poprawa  

Highlighted
Moderator
166 64 46

Stale pracujemy nad rozwojem oprogramowania naszych urządzeń, natomiast nie wszystkie zmiany są wprowadzane od razu, ponieważ wymaga to testów.

Co do samego procesu, to tak jak pisał @Pablo , modemy są aktualizowane co jakiś czas, automatycznie i zazwyczaj jest to przeprowadzane partiami., dlatego musicie uzbroić się w cierpliwość - na Wasze modemy też przyjdzie czas

// Proszę o trzymanie się głównego wątku i przestrzeganie Zasad Społeczności UPC.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC