UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Innowator
76 1 0

Opóźnienia połączenia i utrata pakietów

Cześć mam problem z moim połączeniem. Mam straszne opóźnienia, i utraty pakietów. Mam połaczenie typu IPv4 i jestem połączony kablowo. Są to wyniki wykonane w kilku innych dniach i godzinach .  2.jpg1.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

243 ODPOW. 243
Zawodowiec
257 70 4

Re: Opóźnienia połączenia i utrata pakietów

Może to ma jakiś związek z tą dzisiejszą awarią w UPC?

Dotknęła m.in. Warszawę...pożar dużej studzienki kablowej ze swiatlowodami na Bemowie

Innowator
76 1 0

Nie wydaje mi się, ponieważ problem ciągnie się praktycznie od roku i UPC twierdzi, że nie ma problemu. 

Zawodowiec
257 70 4

@mareczko9

Nie zwróciłem uwagi ale tu UPC ma rację że to jest ok

To jest połączenie do USA więc czasy są takie jak przez Atlantyk 

Innowator
76 1 0

Też tak uważam, ta sprawa ciągnie od ładnych paru miesięcy i nic nie jest robione aby to rozwiązać. Ostatnio przyjechał do mnie technik wszedł na stronę speedtest zobaczył, że prędkość internetu jest dobra i stwierdził, że bezpodstawnie wezwałem technika. Teraz robie po kilka testów dziennie i wyniki są naprawdę słabe. Np. test dosłownie sprzed chwili. 6.jpg

Zawodowiec
257 70 4

@mareczko9

To jest ok... Zwróć uwagę dokąd się łączysz...przejscie przez Atlantyk to zwykle +100ms dodatkowe

Nauczyciel
648 445 61

Problem leży poza siecia upc

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Innowator
76 1 0

A ponad 40% utraty pakietów na witrynie holenderskiej ? To chyba nie jest za bardzo ok. I też mnie zastanawia dlaczego do innych serwerów/witryn jest wysłane po 800zapytań a na holenderski tylko 300 i z czego prawie połowa jest utracona. 

Innowator
76 1 0

Czyli czyja jest to wina ? 

Innowator
76 1 0

I też problemy występują na innym serwerze. Np. podczas grania w CSGO, są straszne przycięcia, opóznienia. 

Zawodowiec
257 70 4

@mareczko9

to jest niczyja wina...to fizyka...wszyscy operatorzy przy przejściu przez Atlantyk mają opóżnienia rzędu +100ms

graj na serwerach europejskich!

Innowator
76 1 0

Ale nie może pan zrozumieć, że gram na europejskich serwerach typu: polski, niemiecki, holenderski? Mam ustawiony maksymalny dopuszczalny ping na poziomie 75ms. 

Omnibus
280 46 4

Najwidoczniej UPC wybiera tańszą dla nich trasę miałem kiedyś problem w quake live że na Warszawskim serwerze każdy kto miał UPC osiągał ping 200+ dopiero po kilku miesiącach nastąpiła zmiana. Także nic nie poradzisz na to że masz taki wysoki ping. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Zawodowiec
257 70 4

@mareczko9

Ale trace załączyłes do US...

Zauważ też że jeśli za jakimś routerem na którym masz teoretycznie gubione pakiety, masz dalej zero gubionych pakietów to najprawdopodobniej na tym routerze jest przycinanie pakietów icmp a nie dropy

Innowator
76 1 0

No dobrze czyli jak mówisz nie ma problemu, to czemu jak np gram w fife i naciskam jakiś przycisk to mija 1/2sek zanim to się stanie? Albo rozgrywka zostaje przycięta i po chwili zostaję przyspieszona aby nadrobić straty ?