UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
533 136 22

Re: Permanentne resetowanie Connect Box'a

@brtknapisał(a):

Dla pocieszenia Ci powiem, że u mnie restarty likwidują od nowego roku. I coś im nie wychodzi.

@brtk chyba nie wierzysz w to co piszesz?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

U mnie restarty CB są od maja, w czerwcu modem wymieniony ale to nic nie dało, po ponownym zgłoszeniu uspokoiło się na parę tygodni. Restarty były ale nie tak częste, dzisiaj natomiast CB zaliczył 5 restartów.

Nauczyciel
570 138 6

U mnie występuje jeden w poniedziałek, napierw było to po 5:00 rano, teraz już to doszło do godziny 8:30 jakoś, ale zawsze poniedziałek. Dla mnie weryfikacja tego problemu trwa już stanowczo za długo, ciągle odpowiedź, że zajmują się problemem i weryfikują stan tej rzeczy.. Bla bla bla, tak można przez 10 lat i nic nie wymyślą.

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Pisałem wcześniej o moich probelmach z rozłączniem, serwisanci tylko przychodzą i wymieniją CB. Znowu był serwisant, wymienił nowy modem na nowy , trzeci albo czwarty raz, dwie godziny później restart i tka pięć razy dziennie. Ja nie wiem, mają nas za idiotów, nikt nie umie w internecie przeczytać że CB na puma 6 to niezły *****, i UPC nie wie jak to ogarnąć....?

Całe szczęście nietia mi  światłowód ciągnie

Innowator
24 5 1

Ja umiem spowodować, że CB wiesza się co godzinę, a nawet częściej. Umiem też poustawiać  u siebie obciążenie sieci tak, że działa nieprzerwanie kilka dni. W tej chwili mam tak:

Czas działania urządzenia:1day(s)6h:42m:51s
Profesor
1621 418 83

@AdamN

A jaką masz prędkość neta?

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1380 608 54

Luknijcie tu:
https://forum.upc.eu/t5/connectbox/test-puma6-i-problemy/m-p/16272#M2039

Sprawdźcie czy i Wasze resety CB ustąpiły.
Być może to nie ma związku jedno z drugim, ale nie zawadzi sprawdzić.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
24 5 1

@MrPepkanapisał(a):

A jaką masz prędkość neta?

120 Mb

Profesor
1621 418 83

@AdamN

Sprawdziłem u siebie i mimo, że miałem w routerze ponad 40 połączeń estabilished, a potem ponad 40 połączeń closed to CB działał stabilnie i się nie zrestartował. To jakiś konkretny typ połączeń to u Ciebie powoduje? Jaką masz wersję sprzętową CB?

Innowator
24 5 1

A ja obszedłem problem. Zlikwidowałem przekierowanie portu na którym miałem najwięcej połączeń i już mam ponad 5 godzin bez restartu.

Zgodność ze standardami:DOCSIS 3.0
Wersja sprzętu:5.01
Wersja oprogramowania:CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH
Czas działania urządzenia:0day(s)5h:32m:18s
Profesor
1621 418 83

@AdamN

Tak dla pewności. Problematyczny port przekierowałeś na IP swojego serwera?

Innowator
24 5 1

Dokładnie tak.

Profesor
1621 418 83

@AdamN

Zrobiłem tak. Ustawiłem przekierowanie portów i przekierowałem tam port 443 na IP komputera (na tym porcie mam według mojego routera najwięcej połączeń). Mimo to CB chodził stabilnie jak skała, a też go mam w trybie bridge. Mam CB w wersji 4.01 może dlatego?

Tak czy siak nie udało mi się tego u siebie powtórzyć niestety

Innowator
24 5 1

U mnie przy dużej ilości połaczeń potrafił zrestartować się kilka razy w ciągu godziny. Po ostatnich zmianach, które zrobiłem obciążenie teoretycznie powinno być większe niż wcześniej, a modem działa stabilnie. W tym czasie moje dziecko grało też w jakąś grę online, ja korzystałem ze skypa. Na razie przyjmuję, że sobie naprawiłem

Czas działania urządzenia:0day(s)18h:37m:6s
Specjalista
56 9 2

U mnie, mimo że w informacjach mam czas pracy ciągły od 3 dni, w logach i tak mam reset z wczoraj z 19:30.... Więc to pole czasu pracy nie jest wiarygodne, albo podaje tylko czas operacyjny (prądowy ?) CB..