UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
21 2 1

problem z 500mbs

nie mogę  dostać na chrome  ani na speedtest.pl  ani na speedtest.net  500mbs  ciągle maksymalne łapie 244 /290  i na pobieranie maksymalne na ftp atman 24mb/s  test upc chrome.PNG

3 ODPOW. 3
Nauczyciel
552 132 6

Re: problem z 500mbs

Dzieje się to w jakiś określonych godzinach szczytu, czy o każdej porze? I wspomniałeś, że na Chrome, na innych przeglądarkach też?

Zrób testy certyfikowane na stronie https://pro.speedtest.pl/ i wróc z wynikiem. Testy robi się z zachowaniem reguł  tam opisanych. 

Dużo osób pisze, że ma problemy przy prędkości 500Mb/s, może to być spowodowane z utylizacją sieci, ale nie musi, dlatego zrób testy certyfikowane.

Innowator
21 2 1

brtk  tak o każdej  porze  tylko na chrome nie przekracza 300mb/s   na opera mozilla  idzie 470mb/s  na pro speedtest.pl idzie 480/500   

dałem plik do pobrania atm atman  z chrome   na mozilla jest 41mb/a  a opera pobiera 60mb/s chrome.PNG

Nauczyciel
519 379 46

Czyli to nie problem z siecią tylko problem na Twoim komputerze.

Uruchom Chroma z wyłączonymi dodatkami.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting