UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
515 139 24

Re: problem z internetem

Zakładam, że rozdzielacz jest na modem i TV, stąd dwa wpięte kable.

W takim razie nie podłączaj się do IN tylko do tego wolnego wyjścia w rozdzielaczu, które jest pośrodku, tak możesz śmiało spróbować. Jak nie zadziała rozeznaj się w tej instalacji, gdzie jest kabel UPC wchodzący do lokalu i jak to jest konkretnie rozdzielone.

Generalnie takie przeniesienie modemu do innego pomieszczenia może wykonać technik UPC za opłatą 50 zł, piszę na wszelki wypadek. Tylko musi zamówić go ten na kogo jest umowa.

Inspirator
12 0 0

Podłączyłem pod IN oto efekty:
inter.png

Jeju, Zuzia dobra duszyczko, z całego serduszka dziękuje! <3 Proszę nie zamykajcie jeszcze tematu, gdyż może się okazać, że internet nadal będzie zanikał w niektórych momentach ale i tak jesteś wielka!

Nauczyciel
515 139 24

Nie tak szybko, jeszcze został Horizon Jak wpiąłeś się pod IN to domyślam się, że właśnie na Horizonie nie ma sygnału. Wtedy trzeba wrócić do stanu pierwotnego i wpiąć modem pod środkowe, wolne wyjście.

I sprawdzić sygnał w modemie, czy trzyma parametry.

Highlighted
Inspirator
12 0 0

ok, wlasnie rpobuje

Inspirator
12 0 0

Tak dokręciłem, że nie mogę odkręcić haha, ale wiesz co, jesli ten Internet bedzie tutaj stabilny i na Wi-Fi rowniez to moze byc nawet kosztem TV, ktorej nikt w domu nie oglada

Nauczyciel
515 139 24

Na jakim jesteś etapie? Rezygnujesz z TV i zostawiasz jak jest, czy działasz z Horizonem? Bo nie nadążam

Inspirator
12 0 0

Rezygnuje, bo z TV i tak nikt nie korzysta. Dziekuje Ci slicznie..

Tytan
2140 819 71

@thilf napisał(a):

Ok, zastanawia mnie tylko to urządzenie, skoro przez kabel jest prędkość 350 mb/s, a to urządzenie też jest jak kabel, tylko, że leci przez prąd to dlaczego prędkość jest porównywalna z Wifi..

Działanie PLC zależy od bardzo wielu czynników:

- jakość instalacji elektrycznej,

- odległość między PLC,

- gdzie jest licznik prądowy,

- czy PLC jest na tej samej fazie,

- jakości i producenta samego PLC.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
348 129 7

Mam wrażenie, że właściciel podał hasło dostępu do Wi-Free a nie do swojego. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa