UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 1 0

Re: Problem z polączeniem 5 Ghz

Sieci 2.4 i 5 Ghz mają inną nazwę.

IPV6 miałem włączone po raz kolejny, ale już zostało wyłączone i nie rozwiązało problemu.

Miałem w domu komputer serwerowy na którym była strona www i nagle przestała działać.

Pamiętam ze dwa dni siedziałem nad tym by to naprawić. Zmieniałem konfiguracje w ngnix.

Reset routera itd. Nic nie pomagało i w końcu się okazało że miałem zmienione IPV4 na IPV6.

Nie powiadomią że coś zmieniają w ustawieniach routera a potem trzeba się męczyć a na czacie pomocy technicznej każdy powie że według nich jest wszystko w porządku.

Konto zbanowane
441 160 27

Hmm a próbowaliście może przypisać statycznie IP, maske, brame i dns ? Tak, aby urządzenie nie pobierało parametrów z DHCP.

Inspirator
6 1 0

Tak próbowałem. Nic to nie zmienia.

Innowator
18 3 1

Mam ten sam problem i nowy soft 25-2p3. Wifi na komputerze 5 Ghz kompletnie padło, na telefonie natomiast dziala bez zarzutu.

Inspirator
16 1 0

Kolejne urządzenie przestało łączyć z najgorszymi us ługami od upc. Jakie jest rozwiązanie prawne, żeby rozwiązać umowę bez ponoszenia kosztów jeśli usługodawca nie wywiązuje się z umowy?

Konto zbanowane
815 181 29

@szymszonnapisał(a):

Kolejne urządzenie przestało łączyć z najgorszymi us ługami od upc. Jakie jest rozwiązanie prawne, żeby rozwiązać umowę bez ponoszenia kosztów jeśli usługodawca nie wywiązuje się z umowy?

@szymszon  jest prawny sposob na to by ominac kare umowna. Dotrwac do konca zobowiazania, operator niby nie gwarantuje niczego po wifi. Zreszta jak operatorowi udowodnisz ze to nie jest wina Twojego sprzetu?

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Inspirator
16 1 0

Tak, że jak widać praktycznie kazdy ma juz ten problem z tym beznadziejnym operatorem? Powinni mi ZAPEWNIC prawidlowe dzialanie uslugi i jak widac po wpisach to ich wina i chcialbym jakos rozwiazac umowe z tym dziadostwem. 

Tytan
1002 588 82

Doedukuj sie troche i czytaj co podpisałeś. Operator ma zapewnic za pomoca kabla a nie po wifi.

-------------------------------------------

hosting
Konto zbanowane
815 181 29

@szymszon  masz racje moim zdaniem jak operator daje na chama wifi to powinno dzialac

--
Inspirator
16 1 0

To nie temat dotyczący oferty UPC i nie powinniśmy tego komentować, ale aż się ciśnie...

upc.png

Szczególnie fajne jest ostatnie zdanie. 

I to prawda, że nigdzie nie znajdziecie gwarancji dostępu do Internetu bezprzewodowego, także można ten wątek zostawić na rozmowy przy przedłużeniu umowy. 

Fajnie, że dzięki forum można się dowiedzieć, że problem ma większe grono, bo to świadczy tylko, że niczego nie zrobiliśmy co mogłoby 'zepsuć' nam połączenie. 

Konto zbanowane
815 181 29

@behemius  dlatego mowie, najprostsze rozwiazanie to swoj router. Compal jest zlomem i kazda jakas poprawka softu zreguly cos uwali

--
Inspirator
16 1 0

Nie rozumiem jednego. Czepiasz się że dają na chama wifi ironizując, przecież mało kto teraz korzysta z kabla, po to dają wifi żeby z niego korzystać i ma DZIAŁAĆ. Nie odczuwam różnicy w prędkościach bo jej nie ma, a kabel jest archaiczny. Nie znam nikogo kto w dzisiejszych czasach ma internet na kabel...

Tytan
1002 588 82

A ty naucz się czytać umowy które podpisujesz nim zaczniesz kontynuować wypisywanie bredni

-------------------------------------------

hosting
Konto zbanowane
815 181 29

@szymszon  ja sie czepiam Ty sie kolego czepiasz. Wiesz co zaloz jeszcze z 8 tematow na tym forum. Kabelek nie jest archaiczny bo jest stabilny i pewny a wi fi jest? Sam sobie odpowiedz

--
Inspirator
16 1 0

Czego nie rozumiesz? Płace za usluge KOMPLETNA, ktora ma dzialac. Mam ruter w salonie, komputer w pokoju troche dalej. W salonie jest telewizor, nie dziala przez ruter od niedawna smart tv, nie ma opcji kabla, do komputera tez nie bede jak jakis ciol przez caly dom ciagnal kabla skoro mialem zapewnione super dzialanie przez wifi. Brak mi slow gosciu na ciebie