UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Adept
3 0 0

Re: Problem z przekierowaniem portu, Connect Box CH7465LG-LC

Witam, odkopuje temat, postawiłem na Rpi 3 serwer OpenVPN na porcie 1194, dodałem reguły  na routerze a port nadal zamkniety, router to compal , mam ipv4, nie wazne jaki port ustawie to i tak go nie otwiera, oczywiscie z puli tych dozwolonych

Nauczyciel
666 157 24

Wyłącz Upnp i spróbuj jeszcze raz od początku przekierować port. Na RPI nie masz czasem firewalla? Jest domyślny w niektórych obrazach.

Inspirator
10 0 1

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę - u mnie pomogło odinstalowanie firewalla. To akurat był Kaspersky. Dodawanie wyjątków a nawet całkowite wyłączanie nic nie pomagało - i tak blokował. Po odinstalowaniu jak ręką odjął - to co przekierowałem - śmiga bez problemu. 

Adept
3 0 0

Czy jest firewall na RPi to nie wiem, stawialem openvpn wedlug tego filmikuhttps://www.youtube.com/watch?v=WA7QTM9hovQ , generlanie wszystko ogranicza sie do potwierdzania kolejnych etapow, haseł itp. Na paru poradnikach jest tak samo i każdemu działą a mi nie

Co do Rpi to jestesm swiezym uzytkowikiem linuxa, jak sprawdzic czy jest firewall ?

Adept
3 0 0

Sprawa dziwna, DMZ wyłączone na IP RPi, strona port checker pokazuje ze port zamkniety, a teraz wszystko dziala, co mam o tym myslec?