UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Inspirator
15 1 0

Re: Problem z Wi-fi po przejściu z Horizon na Connect Box

Po prostu chwytam się wszystkiego czego mogę. Dziś kupiłem najdłuższe wiertło w Castoramie i przebiłem się do sąsiedniego pokoju tylko po to by podłączyć PlayStation 4 kablem do CB nie licząc na poprawę sygnału Wi-Fi. Po prostu gdyby to było możliwe wróciłbym do starej oferty na Horizon gdzie nie miałem problemów. Ale nie przestanę walczyć. 

P.S.

Pierwsze co mnie przywitało po odpaleniu gry z kabla to komunikat o nawiązywaniu połączenia z serwerami. I tak codziennie od kiedy mam nową ofertę....

Wykładowca
709 454 67

Czy już masz ip v4 ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Inspirator
15 1 0

Tak od wczoraj. Na razie na konsoli po kablu się ustabilizowało. Zrobilem port forwarding, przypisałem stałe IP do konsoli i dodałem ją do DMZ. Od 2 godzin bez komunikatow. Zobaczymy co dalej będzie.

Profesor
1534 610 62

@wisnier 

DMZ - no do końca to rozsądne.

Jesteś całkowicie wystawiony do internetu i narażony na każdy potencjalny atak.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.