UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Użytkownik
11 0 0

Re: Skoki pingu w grach wieczorem

Rainbow Six Siege + Mortal Kombat 11

Wczoraj przestawiłem tryb pracy z modemu na ruter, więc T3 się wyzerowało. Ale po miesiącu tam miałem z 40 błędów, a wcześniej 673 jak widać w pierwszym poście.

Technik mówił, że to T3 nic nie znaczy, więc nie wiem.

KanalZwrotny.png

Użytkownik
11 0 0

testCompala.pngPrzeprowadziłem jeszcze test na stronie http://www.dslreports.com/tools/puma6
Czy w UPC da się wymienić ruter na inny model niż Compala, bo z tego co widzę tutaj na forum i też na nieofijcalnym to Compala ssie mocno od jakiegoś czasu.

Użytkownik
11 0 0

castorama.png
Problem się pogłębia. Castorama mi się nie ładuje, tylko po odswieżeniu mam całą stronę. Na Facebooku po wejściu mam tylko 1 post na tablicy, po odświeżeniu ładuje się reszta. Na YouTube czasami nie pojawiają się komentarze, trzeba odświeżyć. Dramat.

Widzę w moje UPC, że są jakieś prace modernizacyjne w mojej okolicy 4 czerwca. Poczekam, jak one nic nie dadzą to mogę liczyć na wymianę rutera na coś innego niż Compal?

Użytkownik
11 0 0

Świetne podejście do klienta w UPC. Przez czat mialem załatwioną wizytkę technika i wymianę na Ubee. Czekam nie ma typa i żadnego kontaktu z jego strony nie było. Dzwonię na infolinię, mówią że nie wiedzą co się stało i umawiają technika na następny dzień. Następnego dnia nie ma znowu typa i zerowy kontakt. Dzwonię ponownie a nowy konsultant na to, że nie ma zgody na montaż Ubee. No kurde. To po co dwukrotnie potwierdziali mi, że taka wymiana będzie i siędzę w domu czekając jak głupi na technika.

To było bardziej żałosne niż rozmowa z konsultantami wciskającymi oferty telefonów mobilnych.

Dobrze, że światłowód Orange pociągnięty, szkoda, że do 2020 muszę bujać się na umowie UPC.

Zawodowiec
222 64 6

Orange potrafi mieć pokręcony routing. Na łaczu UPC da się grać. Dziwne, że zgodzili się na wymianę na Ubee i nie dali, chyba bałagan tam mają. Może da się załatwić, przyciśnij jakoś.

Użytkownik
11 0 0

Zuzia, złożyłem skargę i zobaczymy. Jeszcze format Windowsa zrobię, bo nic innego mi nie zostało. Od siebie zrobiłem co mogłem.

Zawodowiec
222 64 6