UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Specjalista
43 5 2

Strony www nie ładują się

Szanowni Państwo,

otóż od jakiegoś czasu mam problem z niektórymi stronami www. Otóż jak próbuję wejść na stronę to pokazuje się strona bez treści. Nic nie ma tylko białe tło. Pomaga tylko odświerzenie bez ładowania z dysku. Czyl CTRL+SHIFT+R. Dlatego postanowiłem wyczyścić całą pamięć przeglądarki. NIestety nie pomigło. Dzieje się tak zarówno przy FF jak i Chrome. Wydaje mi się, że to nastąpiło po wdrążeniu IPv6. Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?

Connect Box
UPC 250 Mpbs
16 ODPOW. 16
Profesor
1701 404 91

Re: Strony www nie ładują się

A na których stronach się to dzieje? Czy ma znaczenie czy strona używa protokołu https czy nie? Łączysz się przez wifi czy kablem? Zmieniałeś serwery DNS? Problem występuje na innych urządzeniach?

https://zanimnapiszesz.info
Specjalista
43 5 2

Strony różne, tvn24, bzwbk, mbank. Łączę się na kanlu, używam OpenDNS, ale zmieniałem na dnsy z upc i działo się tak samo. NA immych urządzeniach również taki prblem zauważyłem. jak wórcę jeszcze do domu to zrestartuję modem do ustawień fabrycznych.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Zawodowiec
112 34 9

sprawdź czy w wierszu poleceń czy działa polecenie ping ("ping [ip adres lub adres strony]"), dodatkowo sprawdź poprzez polecenie "nslookup" czy działa serwer DNS (po wpisaniu komendy wpisujesz adres strony np. gazeta.pl i powinieneś dostać zwrotnie adres ip)

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Specjalista
43 5 2

Sprawdziłem i działa, bez problemu. Kilka stron sprawdziłem w ten sposób. Powiem tak,  sprawdzę jeszcze na innym sprzęcie ponownie, i jak to się nie będzie pojawiać, ,wtedy temat uznamy za zamknięty. Z uwagi na dość, żadkie zjawisko. odezwę się niebawem.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Specjalista
43 5 2

Wracam z tematem. 
Sprawa jest dziwna, ale już tłumaczę.
Problemy są ze stronami (podaję takie na których się to zdarza permanentnie)
mbank.pl
bzwbk.pl
I jak to wygląda u mnie. 

Problem jest tylko na przeglądarce firefox na PC Win 10.
objawia się to tym, że jak wpisuję adres mbank.pl i stukam enter to pokazuje, że strona jest ładowana, i trwa to bardzo długo. dopiero przy odświeżeniu ctrl + shift + F5 strona ładuje się natychmiast.

I można by tu stwierdzić, że  to problem systemu/przeglądarki.
Ale jak podłączyłem się z internetem sieci komórkowej, to wszystko jak ręką odjął. 

Pytanie gdzie jest problem?

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Menedżer Społeczności
285 357 85

@Adamz jak rozumiem są scenariusze:

1. Źle: Przeglądarka Firefox, internet UPC

2. Dobrze: Przeglądarka Firefox, Internet mobilny (inny niż UPC)

3. Dobrze: Inna przeglądarka, Internet UPC

Próbowałeś zrobić Refresh na Firefoksie ?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Specjalista
43 5 2

Dokładnie tak jest. Ale tylko na niektórych stronach. Jak moznaby jeszcze sprawdzić "gdzie jest pies zakopany"

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Menedżer Społeczności
285 357 85

@Adamz Odświeżenie Firefoksa pomogło/nie pomogło?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Specjalista
43 5 2

Odświeżyłem, nawet zainstalowałem, na nowo przeglądarkę i wgrałem wszystko z firefox sync. i nie pomogło. Ale jeszcze jedne spostrzeżenie. Założyłem nowy profil i na nim nie ma problemu. Więc sprawdzał dodatki teraz do FF.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Menedżer Społeczności
285 357 85

@Adamz zerknij  na Firefox Safe Mode. Znajdziesz tutaj opis jak odpalić Firefoksa bez dodatków na swoim "starym" profilu. 

--
Specjalista
43 5 2

Safe mode sprawdziałem i pomogło.
Co ciekawe sprawdziłem na nowym czystym profilu czy działa (kolejny raz) i działa. No  i sobie postanowiłem pobrać ublock origin

Screenshot_2.png

NO i od tego momentu zaczęły się problemy. Oczywiście mozna usunąć dodatek, ale... To nic nie daje trzeba wywalić profil ui utworzyć nowy..
Więc trzeba bedzie zamienić na inny. Problem w tym, że używam firefox account i on sam pobiera to co zassie z chury ustawienia itd. a ja potrzebuje haseł.

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Profesor
1701 404 91

Też mam ublocka w firefoxie i zero problemów z ładowaniem stron. Może to inny dodatek to powoduje?

https://zanimnapiszesz.info
Menedżer Społeczności
285 357 85

@Adamz Próbowałeś wejść do ustawień uBlock Origin i zrobić "Reset to defaults settings..." ?

--
Specjalista
43 5 2

NIestety nie pomogło. Zresztą w nowo utworzonym również wystą pił ten problem. Jedyne co mi przychodzi to problem. albo z systemem albo po wprowadzeniu ipv6. musiałbym zadzwonić do wsparcia aby wgrali wersję softu bez Ipv6.

Connect Box
UPC 250 Mpbs