UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Inspirator
13 1 0

Re: Test PUMA6 i problemy...

50ms : x
58ms : x
84ms : x
85ms : xxx
86ms : xx
87ms : xx
88ms : xxx
89ms : xxx
90ms : xxxxxxxxx
91ms : xxxxxxxxxx
92ms : xxxxxxxxxxxxxxxx
93ms : xxxxxxxxxxx
94ms : xxxxxxxxxxx
95ms : xxxxxxxxxxxxx
96ms : xxxxxxxxxxxxx
97ms : xxxxx
98ms : xxxxxxxxxxx
99ms : xxxxxxxxx
100 - 149ms :xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
350 - 399ms :x

Finished. Excess red is a concern if most measurements are 50ms or less.

Użytkownik
1 0 0

Czy ktoś z UPC mógłby oficjalnie odnieść się do problemu i planowanych działań?
Coś tam słyszymy o nowym oprogramowaniu, ale postępu jakoś nie widać specjalnie.

Wsparcie technicznie nic nie wie (lub nie che wiedzieć) o problemie i sugeruje reset modemu.

Specjalista
133 25 1

@emes

Takie pytania zadałem już z miesiąc temu - domyśl się czy padła jakakolwiek odpowiedz...

Nowe oprogramowania udostępniono grupie testowej w październiku - zebrało krytyczne opinie, UPC zebrało konkluzje i wysłało wszystko do Intela...

RUM IX
MAX HD PVR, net 250 Mb, tel Minuty do wszystkich MAX
Innowator
46 5 0

@KOCUREK1970

Nie wysłało do Intela tylko do Compala 

UPC zbiera te informacje dla Compala a Compal w porozumieniu z Intelem dokonuje modyfikacji oprogramowania, tak wygląda ścieżka postepowania

Specjalista
133 25 1

@pawelb

Być może.

Nie zmienia to faktu, że UPC milczy i nie mam tu na myśli odpowiedzi na to konkretne pytanie, ale nie odpowiedzieli w ogóle na żadne inne pytania.

RUM IX
Użytkownik
1 0 0

Więcej informacji odnośnie podłączania własnych modemów w niemieckim UPC (pod nazwą Unitymedia):

https://www.unitymedia.de/privatkunden/beratung/info/routerfreiheit/

Highlighted
Specjalista
133 25 1

Ciekawy artykuł, i znowu Intel...:

Intel Atom C2000 – automatyczna “cegła” po 18 miesiącach?

https://openlinksys.info/news.php

https://monter.techlog.pl/intel-atom-c2000-automatyczna-cegla-po-18-miesiacach/

https://www.anandtech.com/show/11110/semi-critical-intel-atom-c2000-flaw-discovered

Oczywiście w Polsce była o tym totalna cisza z oficjalnych źródeł pochodzenia owego sprzętu - zapewne sprzedawcy uznali, że nic nikomu nie powiedzą, bo sami zostaną z kontenerami zakupionego a nic nie wartego sprzętu...

Chyba już minęły 2 miesiące od kiedy przystąpiliśmy do testowania nowego (nic nie lepszego) oprogramowania dla Compali..., i czy coś się dzieje w ogóle w tej sprawie?.

Pomijam już fakt, że nie odpowiadacie na praktycznie żadne pytania które Wam w różnych założonych wątkach tu zadałem, w tej sprawie też milczycie a czas ucieka...

RUM IX
Innowator
21 13 2

Mnie się zdaje, że UPC trochę to forum przerosło. Raczej spodziewali się pochwał lub pytań "noobów" w stylu jak ściągnąć tapetkę na fona przez WiFi, a nie wytykania aż tylu problemów technicznych. Patrzeć tylko jak zaraz to zamkną.

Specjalista
55 11 0

RadkoR napisał(a):

Mnie się zdaje, że UPC trochę to forum przerosło. Raczej spodziewali się pochwał lub pytań "noobów" w stylu jak ściągnąć tapetkę na fona przez WiFi, a nie wytykania aż tylu problemów technicznych. Patrzeć tylko jak zaraz to zamkną.

Odnoszę takie samo wrażenie

------------------------------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Horizon GO | Pakiet Premium MEGA SPORT | Pakiet Multiroom HD | Minuty do wszystkich Max

Specjalista
133 25 1

@Radku

Jesli to ma tak wyglądać, że my rzezbimy jak dziki, dociekamy, my userzy sie wzajemnie dopingujemy a może ktoś jeszcze na coś wpadnie, są tacy co nie spią po nocach ( ) i dociekają i to wszystko idzie w piach - to zaorać.

Społecznie sie poświęcamy jak debile, a tu nawet kawy nie ma czym posłodzić.

Jeśli chcieli pochwały i zajmowanie się pier.... - to od tego jest FB.

A swoją drogą liczyli na pochwały, gdzie tu bata na ich grzbiet będzie za mało?

Mediabox - leży i kwiczy, Horizon - cud kiedy w ogóle działa, Compal - szrot do utylizacji - o czymś dla detalisty zapomniałem?

RUM IX