UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Omnibus
352 130 7

Re: Test PUMA6 i problemy...

Po tym co właśnie zobaczyłem u siebie, też zgłaszam się do testów. Wprawdzie moje inernetowe gry nie wymagają super pingu, ale jeśli mogę być pomocny, to czemu nie?

Otóż przed chwilą na Horizonie po wi-fi z ok 2 metrów przez drewnianą podłogę wszystko zamknęło się na 79 ms. Natomiast z CB po kablu na tym samym serwerze większość między 150-200 a były i powyżej sekundy! Wogóle coś dziwnie dziś z CB bo 3 godziny temu po kablu było 480 a po wi-fi, na które nigdy nie narzekałem to max 320 a obecnie 130 po wi-fi i 190 na kablu. Ping do najlepszego serwera 8 ms. Pracuję w domu, więc jestem dostępny cały dzień.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Menedżer Społeczności
457 410 137

@KOCUREK1970 napisał(a):

To ponowię pytanie inne - czy UPC Polska, wzorem jej niemieckiej koleżanki, zamierza zezwolić swoim abonentom instalować sprzęt zakupiony przez klienta? (oczywiście sprzęt przez Was certyfikowany i zgodny z siecią UPC).

To wymaga nieco dłuższej dyskusji - zarzucę temat dalej i wrócę z odpowiedzią. 

Jeśli chodzi o testy, mamy listę:

@-

@MrPepka

@Granathar

@KOCUREK1970

@brodacz

Jutro wrócę do Was z informacją co dalej.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Omnibus
316 83 4

To ze modem Docsis 3.1 jest wstecznie kompatybilny z Docsis 3.0 nie oznacza autimatycznie ze jest kompatybilny z EuroDocsis 3.0, musialby to byc modem zgodny z Docsis 3.1 i EuroDocsis 3.0

Menedżer Społeczności
457 410 137

@KOCUREK1970 napisał(a):

Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że tą dobrą jakby nie patrzeć informacją, podzieliłem sie też na nieoficjalnym forum UPC - uznałem, że inni też winni wiedzieć, że pracujecie nad tym problemem.

Zabiłeś mnie  Dlaczego miałbym mieć za złe? To oficjalne forum, oficjalne info. M.in. po to budujemy tę Społeczność.

PS. Serdeczna prośba o nowy post zamiast edycji 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (3)
Tytan
2196 823 72

@Kamil
Gdyby przekonanie "góry" o słuszności takiej drogi (własny modem klienta), wymagało nakładów finansowych, to jestem gotów partycypować w kosztach soczku, by rozmowy były bardziej konstruktywne (a skoro soczek, to nie może być tu mowy o korupcji ).
Trzymam kciuki za pozytywny efekt Twojego działania - cieszy to, że być może UPC pozytywnie pochyli się nad takim rozwiązaniem.
Dziękuję!

@pawelb
No i pióra mi opadły .
Ale nadzieja w Klonexie i Vectorze - oni mają sprzęt na Polskę

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
815 181 29

Kamil jak by co też chętny jestem na testy

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Omnibus
316 83 4

Kocurek, sprawa dopuszczenia logowania wlasnych modemow naprawde nie zalezy od UPC Polska, takie decyzje zapadaja globalnie bo sa to rozwiazania globalne ktore musza zostac zaakceptowane w Centrali, próbuj ale nie liczylbym za bardzo na to...to jest wiecej problemow dla operatora niz pożytku jak juz wielokrotnie tlumaczylem 

Jestem bardzo ciekaw jak wyjda Wam te testy z Puma 6, trzymam kciuki

Tytan
2404 537 109

@pawelb napisał(a):

Kocurek, sprawa dopuszczenia logowania wlasnych modemow naprawde nie zalezy od UPC Polska, takie decyzje zapadaja globalnie bo sa to rozwiazania globalne ktore musza zostac zaakceptowane w Centrali, próbuj ale nie liczylbym za bardzo na to...to jest wiecej problemow dla operatora niz pożytku jak juz wielokrotnie tlumaczylem

W unitymedia to się udało więc czemu nie u nas?

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
21 5 1

Witam. Jeśli można też chętnie przetestuje to oprogramowanie.

Pozdrawiam

Specjalista
41 20 5

No i jak z testami?

Ktoś już dostał testowy soft? Jakieś zmiany in plus i in minus?

Tytan
2404 537 109

Dostałem nowy soft. Zmiany:

+strony wczytują się błyskawicznie

+prędkość download wzrosła

+nie traci pakietów

-ping wzrósł

-zmalał mi sygnał snr downstream o 1 dB w niektórych kanałach

Na razie to tyle

Specjalista
41 20 5

Dzięki. Jak widać jest już jakiś progres. Soft do doszlifowania i będzie może OK.

Mnie doprowadza do szewskiej pasji prędkość otwierania stron. Już lepiej mi wszystko działa na hotspocie z LTE+...

Wykładowca
815 193 10

Wklej jakieś testy MrPepka

Chętnie pomogę w testowaniu oprogramowania @Kamil, weekend jest, sporo pewnie w grach bym przetestował.

Tytan
2404 537 109

@brtk napisał(a):

Wklej jakieś testy MrPepka

Wkleiłem ci w forum mediaswiat

Konto zbanowane
815 181 29

Raczej nie mamy co liczyć na dołączenie do testów. Czas minął

--