UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

Użytkownik
2 0 0

Transfer 0,5Mb/s w Netlfix przez wifi

Witam wszystkich

Mam internet 500Mb/s + dekoder Horizon z nagrywarką

Po kablu prędkość w granicach 450Mb/s- rewelacja.

Na laptopie po wifi prędkość 60Mb/s, na telefonie 11Mb/s. Nie wiem czy taki spadek prędkości jest normalny (mieszkanie jednopoziomowe, modem w drugim pokoju), ale to jeszcze pół biedy.

Używam Netlfixa poprzez PS3 przez wifi. Tam prędkość to ok. 0,5Mb/s. Co może być przyczyną?

Nie mam możliwości podłączenia PS3 przez kabel. Chyba że można połączyć Horizon kablem z PS3 w jakiś sposób tak żeby przesyłał internet?

Mógłbym też przenieść modem do pokoju z PS3 i podłączyć kablem. Tylko wtedy musiałbym mieć jakąś przejściówkę z kabla koncentrycznego na zwykły internetowy żebym go mógł podłączyć do komputera stacjonarnego- istnieje coś takiego?

Jeśli ktoś jest w stanie coś poradzić do będę wdzięczny

Pozdrawiam

Marcin

5 ODPOW. 5
Nauczyciel
533 136 22

Re: Transfer 0,5Mb/s w Netlfix przez wifi

@marrol coś kolega miesza w skrócie masz compal i horizon tak zrozumiałem.  Najlepsze rozwiązanie to kabelek z modemoroutera pociągnąć do konsoli PS3. Lub wpiąć do horizon i horizon będzie robić za reparator wifi.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Użytkownik
2 0 0

Chodzi właśnie o to, że nie mam możliwości pociągnięcia kabla z modemu do PS3 przez całe mieszkanie.

Nauczyciel
533 136 22

@marrol to najprostszy sposób (bez ciagniecia przewodu to coś takiego https://www.upc.pl/internet/poznaj/plc/ z koncentryka nie ma przejściówek na wtyczkę internetową koncentryk musi być wpięty do modemu. Ewentualnie musiał byś kupic kartę wifi do stacjonarnego na 5GHz i wtedy przenosisz modem do pokoju koło PS3 a na stacjonarnym maszinternet z wifi

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Inspirator
8 11 0

@marrol podstawowe pytanie czy twój laptop i telefon są przystosowane do obsłużenia takiego łącza ? Co do ps3 tam jest karta 802.11 b/g więc na pewno nie wykorzystasz swojego łącza tylko rj45

Pakiet MAX/HBO/PAKIET ELEVEN/500Mb/s/Horizon PVR
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

otóż właśnie kluczowe jest to o czym wspomniał @Hank_Voight

@marrol zapraszam do lektury https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006919

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...