UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Profesor
1292 586 48

Re: Orange światłowód vs. UPC Fiber

@MrPepka

Wystarczy, że 2 osoby w bloku zgrywają cały internet (torrenty, shelle, warezy) i możesz się z transferem pożegnać - to wszystko "wychodzi" i "wraca" do tej samej JEDNEJ "rury" z internetem przed blokiem.

@MarcinONY

To pisz reklamację - tyle ci zostało (lub odstąp od umowy skoro masz jeszcze na to czas).

Reszta, to przepychanki słowne, które za chwilę doprowadzą do scysji - a ja nie mam zamiaru brać w tym udziału.

Więc temat o(d)puszczam.

Powodzenia.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1512 406 77

Odpowiem tak. Do Autora:

Z racji, że nie jesteśmy w stanie Ci więcej pomóc to ja wycofuję się z tego tematu. Tu tylko samo UPC jest władne Ci odpowiedzieć i ewentualnie pomóc. Nasza zdalna pomoc przez forum nie jest możliwa, wyczerpaliśmy wszystkie znane nam sposoby sprawdzenia gdzie jest problem.

Skoro taki jesteś pewien, że problem nie jest z Twoim sprzętem to pisz do UPC.

https://zanimnapiszesz.info
Ekspert
93 22 1

Żenujące są odpowiedzi co niektórych użytkowników.

Choćby łącze miało stać odłogiem to kupiłem coś co teoretycznie ma działać tak jak powinno!

A teraz podziw dla tych co myślą:

Po co kupować BMW jak można jeździć Polonezem

Po co kupować nowy TV jak lepiej kupić "nowy od sąsiada" przecież już sprawdzony.

I mógłbym tak wymieniać i wymieniać!

Ja po prostu chce mieć u siebie usługę którą mi sprzedano zapewniając, że będzie działać.

Mam jeszcze możliwość odstąpienia od umowy. Ale to nie tędy droga.

Jeżeli już nikt nic sensownego nie potrafi wnieść do tematu to może ktoś z UPC się wypowie.

Ja sam jestem ciekawy jak historia się zakończy.

Profesor
1292 586 48

@MarcinONYnapisał(a):

Nie wiem czy to do mnie, ale zapytam - że co proszę?

Panu się chyba coś pomyliło.

Szanowny Panie - żenująca to jest Pańska osoba.

Wskazałem Panu drogę interwencji - więc wypraszam sobie takie komentarze pod adresem kogokolwiek, kto prubuje Panu pomóc czy coś wyjaśnić.

Proszę coś z tym realnie zrobić a nie żalić się na forum.

Ma Pan regulamin przed oczami - proszę się stosować do jego zapisów.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970napisał(a):

@MarcinONYnapisał(a):

Nie wiem czy to do mnie, ale zapytam - że co proszę?

Panu się chyba coś pomyliło.

Szanowny Panie - żenująca to jest Pańska osoba.

Wskazałem Panu drogę interwencji - więc wypraszam sobie takie komentarze pod adresem kogokolwiek, kto prubuje Panu pomóc czy coś wyjaśnić.

Proszę coś z tym realnie zrobić a nie żalić się na forum.

Ma Pan regulamin przed oczami - proszę się stosować do jego zapisów.

Szanowny Pan czytał początek tego wątku? Kroki zostały podjęte. A tu na forum dziele się swoim problemem i porównuję przy okazji do konkurencji.

Do momentu w którym ktoś coś próbował wnieść do tematu, nie mam przecież pretensji - dziękuję.

Żenujące są bezsensowne pytania a po co na co itp itd. to nie rozwiąże mojego problemu.

Profesor
1292 586 48

@MarcinONYnapisał(a):

Szanowny Pan czytał początek tego wątku? Kroki zostały podjęte. A tu na forum dziele się swoim problemem i porównuję przy okazji do konkurencji.

Do momentu w którym ktoś coś próbował wnieść do tematu, nie mam przecież pretensji - dziękuję.

Żenujące są bezsensowne pytania a po co na co itp itd. to nie rozwiąże mojego problemu.

Wytłumaczy Mi Pan sens założenia tego tematu - podjął Pan kroki i leci Pan to całemu światu zakomunikować?

Kogo oprócz Pana to interesuje?

Podejrzewam, że nie taki był cel i nie jest Pańskiej tu obecności - znowu ukryta reklama wspaniałego Orange.

Bajki które Pan opowiada (o sąsiedzie) to krasnalom w ogródku może Pan opowiadać.

Reklama innych firm niz UPC Polska jest tu na forum zakazana - więc uważam, że Moderator powinien tu już odpowiednio zadziałać.

Ekspert
93 22 1

Może źle dobrałem temat wątku, ale w 100% chodzi o mój problem z 500Mbps

W Internecie nie znalazłem podobnych perypetii, więc i może kogoś zainteresuje.

Aha no tak, tak mój cel to reklama Orange

Profesor
1292 586 48

@MarcinONYnapisał(a):

Może źle dobrałem temat wątku, ale w 100% chodzi o mój problem z 500Mbps

I dlatego Pan mimochodem pisze też o Orange - w czym NAM tu na forum ma to pomóc.

W czym ma pomóc UPC - ma coś im sugerować, a może napędzić stracha, że Pan ich opuści -

@MarcinONYnapisał(a):

W Internecie nie znalazłem podobnych perypetii, więc i może kogoś zainteresuje.

Ma Pan problem z UPC ale szuka rozwiązania w internecie - słabe to tłumaczenie, zwłaszcza kiedy szukajka Google jako pierwsze zapewne zwróci linki tu do forum.

Mnie np Szanowny Panie nijak Orange nie interesuje i ich problemy - skoro ich nie mam to dla mnie mogą nie istnieć. Co więcej, na forum Orange nigdzie nie znalazłem wzmianki, by ktoś TAM wspominał o lepszym UPC.

@MarcinONYnapisał(a):

Aha no tak, tak mój cel to reklama Orange

Jak mawiał pewien dziennikarz - "mnie się tu nie dodaje".

Pańskie tłumaczenie z wpadką z Orange jest wybaczy Pan za szczerość - słabe.

Nie neguję, że mam Pan może realnie problem z UPC - ale do dziś nie rozumiem po co w wątku znalazł się ten wspaniały, cudowny Orange.

Czy "przypadkiem" można nazwać to, że marudzi Pan o UPC, ale wspaniały Orange ma (u sąsiada oczywiście) 300 Mb pod korek - no przyzna Pan, że to wali reklamą Orange, że aż muchy zdychają.

Co, wspaniały Orange się nie sprzedaje tak wspaniale i kolega (no bo jak inaczej) prosił by o tym Orange tu tak delikatnie wspomnieć - buhahahahahahahahaha

Tłumaczy się Pan błędnym czy niewłaściwym tytułem wątku, ale jego tytuł jednoznacznie wskazuje nie chęć rozwiązania Pańskiego problemu, tylko ma sugerować PORÓWNANIE 2 usług i wykazanie który operator jest lepszy.                                                                                          

Co więcej:

@MarcinONYnapisał(a):

A a teraz wisienka na torcie.

Sąsiad jest „bardzo szczęśliwym” posiadaczem łącza Orange Światłowód 300.

W ramach tego testu użyczył mi dostęp do swojego FanBoxa3

Zapraszam na krótki film:

https://vimeo.com/261619743

Wnioski?

Wspominanie o Orange w DWÓCH miejscach i zadanie sobie trudu nagrania filmu - jest celowym i świadomym Pańskim działaniem a nie pomyłką czy błędnym nazwaniem wątku.

Przyzna Pan, jak by to powiedział klasyk, że Pańskie wyjaśnienia "nie trzymają się kupy".

Ekspert
93 22 1

Re: Zaniżony transfer UPC Fiber Power 500Mbps

@KOCUREK1970

Otóż drogi panie. Konkurencja jest zdrową rzeczą, gdyż wymusza ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i obsługi klienta. Nie muszę straszyć UPC odejściem ponieważ nie odejdę gdyż związani jesteśmy umową. A to że pokazałem naoczny przykład jakości konkurencji, nie powinno wzbudzić wrogości a bezwzględną chęć rozwiązania mojego problemu.

Pana Orange nie interesują, ale mnie interesuje, bo posiadam łącze 500Mbps a piętro niżej ktoś ma 300Mbps u konkurencji i działa mu zdecydowanie lepiej!

Nie wiem, nie śledzę forum Orange. Bo nie jestem ich klientem, ale skoro Pan twierdzi, że nawet wzmianki o lepszym UPC nie było to chyba to o czymś świadczy...?

Ja generalnie jestem zadowolony z usług UPC oprócz internetu posiadam horizona, multiroom, tv max, hbo, filmbox oraz telefon max.

Na chwile obecną mój problem dotyczy tylko łącza 500Mbps i mam nadzieję, że dział wsparcia technicznego stanie na wysokości zadania i będę zadowolony.

Podzieliłem się z Państwem moim problemem z jakością łącza i podzielę się również z sposobem jego rozwiązania.

Mam odczucie, że co niektórzy Państwo próbowali mi wmówić, że to jest mój problem, bo przecież po co brałem takie łącze itp. A więc uświadamiam. Jest to NASZ PROBLEM a w zasadzie mój i UPC. Sprzedając mi taką usługę zobowiązali się do świadczenia jej na zadowalającym obie strony poziomie.

Zakładając ten wątek kierowałem się chęcią pokazania szerszej publiczności mojego problemu z najszybszym łączem dla klientów indywidualnych jakie oferuje UPC. Oprócz problemu pokażę też rozwiązanie więc jestem zdania, że temat może być wartościowy dla innych.

OK. Jak już wspomniałem źle sformułowałem temat. Więc naprawiam swój błąd i zmieniam go z "Orange światłowód vs. UPC Fiber" na "Zaniżony transfer UPC Fiber Power 500Mbps" i mam nadzieję, że teraz zakończy się tutaj bezprodukcyjna rozmowa o konkurencji gdyż nie o nią w moim wątku chodzi.

Ps. Jeżeli kogoś uraziłem najmocniej przepraszam. Bo wątek się rozbiegł częściowo z mojej winy.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Profesor
1292 586 48

@MarcinONYnapisał(a):
Otóż drogi panie. Konkurencja jest zdrową rzeczą, gdyż wymusza ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i obsługi klienta

Ale jest nietaktem w sklepie u znajomego wspominać mu, że za rogiem mają lepszy towar w innym sklepie - rozumie Pan aluzję.

@MarcinONYnapisał(a):

A to że pokazałem naoczny przykład jakości konkurencji, nie powinno wzbudzić wrogości a bezwzględną chęć rozwiązania mojego problemu.

To forum BRANŻOWE UPC a nie Pudelek - proszę spróbować takie coś zrobić na innym branżowym forum a zobaczy Pan czym się to dla Pana skończy.

@MarcinONYnapisał(a):

Nie wiem, nie śledzę forum Orange. Bo nie jestem ich klientem, ale skoro Pan twierdzi, że nawet wzmianki o lepszym UPC nie było to chyba to o czymś świadczy...?

Świadczy to o tym, że tam za wspomnienie o innej firmie wyleciałby Pan na zbity pysk.

@MarcinONYnapisał(a):

Zakładając ten wątek kierowałem się chęcią pokazania szerszej publiczności mojego problemu z najszybszym łączem dla klientów indywidualnych jakie oferuje UPC. Oprócz problemu pokażę też rozwiązanie więc jestem zdania, że temat może być wartościowy dla innych.

Jest to NASZ PROBLEM a w zasadzie mój i UPC.

Właśnie jak Pan to słusznie zauważył - problem jest PAŃSKI.

Więc proszę to załatwiać na lini PAN - UPC.

Forum jako takiego proszę to tego nie mieszać przedstawiając tu SWOJE stanowisko.

Pańskie rozwiązanie w sumie też nikogo nie interesuje - każdy przypadek jest indywidualny i nie podlega replikacji.

@MarcinONYnapisał(a):

OK. Jak już wspomniałem źle sformułowałem temat. Więc naprawiam swój błąd i zmieniam go z "Orange światłowód vs. UPC Fiber" na "Zaniżony transfer UPC Fiber Power 500Mbps" i mam nadzieję, że teraz zakończy się tutaj bezprodukcyjna rozmowa o konkurencji gdyż nie o nią w moim wątku chodzi.

Ps. Jeżeli kogoś uraziłem najmocniej przepraszam. Bo wątek się rozbiegł częściowo z mojej winy.

Zmiana nazwy tematu niczego nie zmeinia.

Przeprasza Pan kiedy mleko się już rozlało i nie sam z Siebie bo tak Pan czuje, tylko niejako chce Pan umniejszyć tu swoją winę wycofując się rakiem.

Wybaczy Pan - ale podtrzymuję moje wcześniejsze stanowisko i nie wierzę w Pańskie zapewnienia o nie celowym i przypadkowym wspominaiu o konkurencji i to takiej, która w ostatnim czasie szuka ekspansji dla swoich usług na róznych płaszczyznach i jak widać nie przebiera już w środkach.

Gdyby Pan wspomniał o MM, Vectra - może by Pan uśpił moją czujność, ale o Orange i ich wspaniałym światłowodzie - eee. A już ta "wisienka na torcie" czy "szczęśliwość sąsiada" całkiem Pana pogrzebała.

Nie ma Pan Orange, ale interesuje Pana ten operator bo komuś lepiej działa od UPC - kolejny raz Pan o tym operatorze wspomina sugerując przewagę Orange - i to Pańskim zdaniem nie jest REKLAMA ORANGE...

"nie ze mną te numery Bruner"

Podejrzewam, że Moderator/Admin będzie miał podobne zdanie do mojego:

Manipulowanie słowami kluczowymi, wprowadzanie innych w błąd, sugerowanie niepotwierdzonych informacji, subiektywna ocena sytuacji.

Również pozdrawiam i udanego weekendu.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Ale jest nietaktem w sklepie u znajomego wspominać mu, że za rogiem mają lepszy towar w innym sklepie - rozumie Pan aluzję.

Nietaktem jest być w sklepie znajomego, chwaląc jego i jego sklep oraz ceny wraz z asortymentem, po czym jak gdyby nigdy nic iść na zakupy do marketu - rozumie Pan aluzję?

@KOCUREK1970

To forum BRANŻOWE UPC a nie Pudelek - proszę spróbować takie coś zrobić na innym branżowym forum a zobaczy Pan czym się to dla Pana skończy.

Więc dobrze wybrałem forum  A czym Proszę pana ma się skończyć popełnienie takiego wątku na innym branżowym forum? Czy ja pisałem o kolekcji znaczków pocztowych? 

@KOCUREK1970
Świadczy to o tym, że tam za wspomnienie o innej firmie wyleciałby Pan na zbity pysk.

Idę o zakład, że nie. Tylko nie mam tego jak sprawdzić :( Ale wszystko przede mną.

@KOCUREK1970

Właśnie jak Pan to słusznie zauważył - problem jest PAŃSKI.

Więc proszę to załatwiać na lini PAN - UPC.

Forum jako takiego proszę to tego nie mieszać.

Pańskie rozwiązanie w sumie też nikogo nie interesuje - każdy przypadek jest indywidualny i nie podlega replikacji.

A czymże jest to forum? Że mam jego w to nie mieszać?
To że Pana to nie interesuje to nie znaczy, że kogoś innego też. Może łaskawy Pan przepowie mi przyszłość czy UPC rozwiąże mój problem? Bo ewidentnie wyczuwam ezoterykę.

@KOCUREK1970

Przeprasza Pan kiedy mleko się już rozlało i nie sam z Siebie bo tak Pan czuje, tylko niejako chce Pan umniejszyć tu swoją winę wycofując się rakiem.

Wybaczy Pan - ale podtrzymuje moje wcześniejsze stanowisko i nie wierzę w Pańskie zapewnienia o nie celowym i przypadkowym wspominaiu o konkurencji i to takiej, która w ostatnim czasie szuka ekspansji dla swoich usług na róznych płaszczyznach.

Gdyby Pan wspomniał o MM, Vectra - może by Pan uśpił moją czujność, ale o Orange i ich wspaniałym światłowodzie - eee.

"nie ze mną te numery Bruner"

Przepraszam, ale ja się z niczego nie wycofuję. Temat poszedł nie w tym kierunku co trzeba.

Drogi Panie, ależ ja celowo przedstawiłem tutaj test prędkości konkurencji i proszę wybaczyć, ale tu nawet nie ma mowy o przypadku! 

@KOCUREK1970

Podejrzewam, że Moderator/Admin będzie miał podobne zdanie do mojego:

Manipulowanie słowami kluczowymi, wprowadzanie innych w błąd, sugerowanie niepotwierdzonych informacji, subiektywna ocena sytuacji.

Ojej a co to za konfabulacja?
Moja sytuacja została tutaj przedstawiona "czarno na białym" i jest w 100% zgodna ze stanem faktycznym. Więc nie rozumiem o co Panu chodzi?

Szczerze wątpię, żeby jakikolwiek Moderator czy Admin miał podobne zdanie do Pańskiego.

Profesor
1292 586 48

Dokładnie tak się Pan zachowuje.

Trzeba było kupić ofertę w sklepie a nie markecie.

Na forum Fiata nie wspomina się o Mercedesie przychodząc tam z problemem z Fiatem.

Załatwianie problemów przez forum - nie każdy musi wiedzieć jakie ma Pan brudy z operatorem do wyprania.

Jest FB, reklamacja na piśmie, wiadomośc PW do Admina/Moderatora.

Jest wiele możliwości dotarcia gdzie trzeba - ale nie, trzeba publicznie drzeć szaty, licząc, że tym sposobem zmusimy operatora do działania.

Forum nie ma żadnej mocy sprawczej i żadnego operatora do niczego jego istnienie nie zobowiązuje.

Forum to miejsce wymiany myśli i dzielenia się wiedzą a nie załatwiania swoich własnych interesów czy spraw.

Forum to nie miejsce, gdzie komukolwiek się cokolwiek należy i, że ktokolwiek cokolwiek musi.

UPC już sprawę monitoruje, ale Pan zakłada jeszcze o tym temat i sie żali - co ma ten żal przyspieszyć, co ma spowodować?

Niech Pan pyta tam gdzie Pan to zgłaszał u osób przyjmujących zgłoszenie.

Nabazgranie 300 takich samych postów niczego nie załatwi i niczego nie przyspieszy.

Skoro przedstawia Pan test prędkości konkurencji nie znając różnic i sprzętowych i uwarunkowań technicznych między operatorami - to jak porównanie "szczania w piwnicy" do "picia w Szczawnicy".

Nie nazwałbym konfabulacją dowody jakie sam Pan dostarczył na reklamę konkurencji.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

I dokładnie tak się Pan zachowuje.

Trzeba było kupić ofertę w sklepie a nie markecie.

No cóż, widocznie nie zrozumiał Pan aluzji...

@KOCUREK1970

Na forum Fiata nie wspomina się o Mercedesie przychodząc tam z problemem z Fiatem. 

WOW. Co za porównanie. A niby dlaczego by nie? Fiat też ma swoje plusy. 
Wnioskuję, że porównał pan UPC do Fiata a Orange do Mercedesa? Hmm... Z całym szacunkiem Pana wybór.

@KOCUREK1970

Załatwianie problemów przez forum - nie każdy musi wiedzieć jakie ma Pan brudy z operatorem do wyprania.

Na chwile obecną nie ma brudów więc nie ma co prać. Jest tylko zaniżony transfer, a operator w pełni profesjonalnie podchodzi do problemu.

Ponawiam pytanie więc, czymże jest to forum? Od godziny jest Pan na nim? I co widzi Pan tylko mój problem? - który nie jest problemem?

@KOCUREK1970

Skoro przedstawia Pan test prędkości konkurencji nie znając różnic i sprzętowych i uwarunkowań technicznych między operatorami - to jak porównanie "szczania w piwnicy" do "picia w Szczawnicy".

O! Świetnie a Pan jak śmiem podejrzewać zna. 
Z resztą nie chodzi tutaj kto na jakim sprzęcie działa tylko chodzi o konkretne wartości. 500 to 500, 300 to 300. Rozumie Pan? 
A tak z ciekawości to który to operator wg. Pana "szcza w piwnicy"?
Profesor
1512 406 77

Ad. 2

Dlatego, że jak sama nazwa wskazuje jest to forum Fiata i jego użytkownicy nie używają Mercedesa. To tak jakbyś poszedł do Tesco i się zastanawiał czemu nie ma produktów z Biedronki lub Lidla albo jakbyś przeszedł do Cyfrowego Polsatu i chciałbyś kanały Canal+.

https://zanimnapiszesz.info
Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Jest wiele możliwości dotarcia gdzie trzeba - ale nie, trzeba publicznie drzeć szaty, licząc, że tym sposobem zmusimy operatora do działania.

Forum nie ma żadnej mocy sprawczej i żadnego operatora do niczego jego istnienie nie zobowiązuje.

Oczywiście, że jest wiele możliwości z podstawowej skorzystałem 
dzwoniąc do działu technicznego. Nie napisałem przecież, że operator nic
 nie robi jest zły itp. Przecież mimo problemu pochwaliłem operatora za zaangażowanie.

Forum to miejsce wymiany myśli i dzielenia się wiedzą a nie załatwiania swoich własnych interesów czy spraw.

Forum to nie miejsce, gdzie komukolwiek się cokolwiek należy i, że ktokolwiek cokolwiek musi.

Brawo! Dlatego skorzystałem z możliwości jakie daje to forum. 
Dziele się swoimi sproszeniami i problem. I jak by na to nie patrzeć ze 
społecznością UPC więc chyba dobre miejsce wybrałem.  Jak przyjdzie 
przelew to powiem czy zrobiłem interes 
Przecież ja nie wystosowałem żadnych żądań czy roszczeń

@KOCUREK1970

Nie nazwałbym konfabulacją dowody jakie sam Pan dostarczył na reklamę konkurencji.

Konfabulacją nazwałem Pańskie wypowiedzi w moim kierunku typu cytuję "Manipulowanie słowami kluczowymi, wprowadzanie innych w błąd, sugerowanie niepotwierdzonych informacji, subiektywna ocena sytuacji."