UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Profesor
1292 586 48

Re: Orange światłowód vs. UPC Fiber

Widać, to Pan nie zrozumiał mojego wpisu - ale to Pański problem.

A po co mam wspominać o bloku silnika do Mercedesa na Forum Fiata - kiedy ja szukam bloku silnkia od Fiata. Co mam w tym porównywać.

Więc skoro nie ma brudów do prania to po co ten temat?

Proszę cierpliwie siedzieć na czym Pan siedzi i oczekiwać odpowiedzi operatora z miejsca gdzie Pan zgłaszał problem.

Odpowiedz czym jest forum Pan otrzymał - jeśli Pan tego nie rozumie, to ja już na to nic nie poradzę.

Nie widzę też nigdzie miejsca, gdzie Panśkie wynurzenia miały by być komukolwiek potrzebne czy pomocne - ot przyszedł Pan MARUDZIĆ.

Wartości są DO - DO 500 Mb, DO 250 Mb itd.

Już to Panu wyjaśniono - widać, nadal Pan tego nie rozumie, ale to nie mój problem.

Jaka jest róznica miedzy szczaniem a piciem i gdzie się to odbywa - odpowiedz znajdzie Pan jak przeszuka internet.

My tu nie szczamy, ani nie pijemy w miejscach dowolnych pod sponsoringiem konkurencji.

Ależ Pan manipuluje, krąży, próbuje coś przemycać - więc moje wnioski są jak najbardziej zasadne i do konfabulacji im daleko.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

Re: Zaniżony transfer UPC Fiber Power 500Mbps

@MrPepkanapisał(a):

Ad. 2

Dlatego, że jak sama nazwa wskazuje jest to forum Fiata i jego użytkownicy nie używają Mercedesa.

Aha... rozumiem!
Czyli jak Fiat miałby coś lepszego niż Mercedes można śmiało o tym pisać na forum Fiata w przeciwnym wypadku nie. No i wszystko jasne.

Idąc dalej to mając Mercedesa i udzielając się na forum Mercedesa nie mogę wspomnieć o Fiacie choćbym wiedział, że ma coś lepszego, bo przecież to forum Mercedesa i nie przystoi? A no i zapomniałem użytkownicy Mercedesów nie jeżdżą Fiatami 
BTW. Skąd to założenie, że posiadacze Fiata nie mają Mercedesa 

@MrPepka

To tak jakbyś poszedł do Tesco i się zastanawiał czemu nie ma produktów z Biedronki lub Lidla albo jakbyś przeszedł do Cyfrowego Polsatu i chciałbyś kanały Canal+.

Jeszcze umiem czytać i nie szukam Biedronki w Tesco.
Natomiast kanały Canal+ mogę mieć w Polsacie Cyfrowym. 

"Mam" łącze 500Mbps i takie chcę. Nie śnię i nie żalę się, że nie mam 1Gbps.
Profesor
1292 586 48

@MarcinONY

Skoro twierdzi Pan, że ma łącze 500 Mb a nie DO 500 Mb - proszę pokazać taki zapis z umowy czy oferty jaką Pan posiada w orygniale jako printscren.

Proszę podać nazwę tej oferty i datę jej zawarcia.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Widać, to Pan nie zrozumiał mojego wpisu - ale to Pański problem.

A po co mam wspominać o bloku silnika do Mercedesa na Forum Fiata - kiedy ja szukam bloku silnkia od Fiata. Co mam w tym porównywać.

Więc skoro nie ma brudów do prania to po co ten temat?

Proszę cierpliwie siedzieć na czym Pan siedzi i oczekiwać odpowiedzi operatora z miejsca gdzie Pan zgłaszał problem.

Odpowiedz czym jest forum Pan otrzymał - jeśli Pan tego nie rozumie, to ja już na to nic nie poradzę.

Nie widzę też nigdzie miejsca, gdzie Panśkie wynurzenia miały by być komukolwiek potrzebne czy pomocne - ot przyszedł Pan MARUDZIĆ.

Wartości są DO - DO 500 Mb, DO 250 Mb itd.

Już to Panu wyjaśniono - widać, nadal Pan tego nie rozumie, ale to nie mój problem.

Jaka jest róznica miedzy szczaniem a piciem i gdzie się to odbywa - odpowiedz znajdzie Pan jak przeszuka internet.

My tu nie szczamy, ani nie pijemy w miejscach dowolnych pod sponsoringiem konkurencji.

Ależ Pan manipuluje, krąży, próbuje coś przemycać - więc moje wnioski są jak najbardziej zasadne i do konfabulacji im daleko.

Popełniony tekst jak i wcześniejsze przez Pana, nic nie wnoszą to tematu. Skoro nie ma Pan nic do dodania. Proszę nie pisać w tym wątku.

@KOCUREK1970

Skoro twierdzi Pan, że ma łącze 500 Mb a nie DO 500 Mb - proszę pokazać taki zapis z umowy czy oferty jaką Pan posiada w orygniale jako printscren.

Proszę podać nazwę tej oferty i datę jej zawarcia.

Ta... a widział Pan słowo MAM w cudzysłowie? 
No nic, proszę iść spać spokojnie i nie martwić się, wątek może jednak kogoś zainteresuje albo i nie. Jeżeli nie potrafi Pan wnieść czegoś istotnego dla mnie w temacie to jeszcze raz proszę zakończyć tą bezproduktywną dyskusję.

Profesor
1292 586 48

@MarcinONY

Skończyły sie Panu argumenty - to teraz Pan wszystkich rozstawia po kątach - typowa reakcja na bezsilność z Pańskiej strony.

Dziekuję za dobrą radę - zatem Samemu proszę z niej skorzystać.

Jak dla mnie mógł Pan tam jeszcze wstawić i tysiąc znaków - prosiłem o zrzut z umowy, nie zrobił Pan tego tylko personalne przytyki.

Mnie Pańskie znaki nie interesują tylko realne zapisy z Pańskiej umowy.

Nie robi Pan tego o co jest proszony, tylko jeszcze "mam iść spać" - co to za odzywka w ogóle?

Za dużo Pan sobie pozwala mości Panie!

Istotnego już wystarczająco dużo w ten wątek wniosłem - tylko jak widać, do drugiej strony nic nie dociera.

Zatem pytam - gdzie i w którym miejscu Pańskiej umowy ma Pan zapis INNY niż mówiący że internet ma Pan DO 500 Mb i, że operator się z tego nie wywiązuje (przyznaje się do winy).

Profesor
1512 406 77

@MarcinONY

Za dużo Pan sobie pozwala, a teksty typu "idź spać" są niekulturalne. A najbardziej rozwalił mnie argument, że może Pan mieć kanały Canal+ w Cyfrowym Polsacie. Ciekawe jak chce Pan to zrobić?

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
445 344 35

Co można ralnie zrobić

1. Zgłosić problem do UPC bo faktycznie usługa nie trzyma parametrów

- to juz zostało zrobione

2. Napisać wypowiedzenie i skierować je BOK przed upływem 14 dni

W ten sposób chronisz się w każdy możłiwy dostępny sposób.

Co może sie dalej stać:

a) UPC się odzywa z szybką odpowiedzią na zgłoszony problem (ponieważ jest wypowiedzenie a nie chcą stracić klienta)

b) UPC odpuszcza i wypowiedzenie jest w mocy

- pozostaje ponowne podpisanie umowy po okresie karencji (może na pakiet z niższym IT bo po co przepłacać jeżeli z 500Mbit jest problem)

Albo

Nie piszesz wypowiedzenia, jest sano zgłoszenie do DWT i masz nadzieję na to że uda im się w miarę szybko ogarnąć problem

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Profesor
1292 586 48

@Pablo

To o czym piszesz już zostało Autorowi wskazane - nawet ja to Autorowi wskazałem.

Skoro jeszcze UPC nie odpowiedziało (a wskazuje na to istnienie tego tematu), to nie rozumiem sensu istnienia tego tematu - na co liczył Autor?

Wiele jest tu na forum pytań, które tygodniami leżą bez odpowiedzi (z przyczyn które już też wskazałem) a są i takie, gdzie odpowiedzi nie padły do dziś.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Kipana panie kpina

Nie czuję się bezsilny i zapewniam, że argumenty mi się nie skończyły bo przecież jak by na to nie spojrzeć są po mojej stronie. Wyraziłem swoje niezadowolenie z uługi UPC i czekam na jej rozwiązanie. Przy okazji podzieliłem się z tym problemem z Wami no i prędkością łącza sąsiada

(czy komuś się to podoba czy nie - stało się) 

No cóż ja mogę poradzić skoro nie zrozumiał Pan znaczenia tegoż cudzysłowu. Przecież sam Panu wkleiłem zapis regulaminu. Co tu jeszcze wyjaśniać?

Mości Panie, ależ ja nie kazałem Panu "iść spać". Napisałem to z przekąsem i troską o dobry sen dla Pana i dla mnie toż to jutro niedziela jest - mamy czas

Drogi @MrPepka  że co proszę ekhm? Ale co ja sobie pozwalam?

Że mam rację? Nie kulturalnie jest wmawianie komuś czegoś, czego nie napisał, mowa tutaj o "idź spać" Proszę czytać uważniej.

Co do Canal+ faktycznie nie ma do niego dostępu na platformie Polastu Cyfrowego wygłupiłem się bo w sumie mnie w ogóle nie interesuje oferta TV satelitarnej więc napisałem tak gdyż drogą dedukcji naturalne by było, że tak jak u innych operatorów jest Canal+ dostępny jako opcja.

I dalej wszystkie te zbędne posty odbiegają dalece od problemu.

To co Panowie mam się cieszyć, że na papierze mam UPC Fiber Power 500 a w realu raptem UPC Fiberek 120? No a może powinienem zostać przy UPC Fiber 250 żeby chociaż cieszyć się namiastką FIBER POWERA? Tak to ma wyglądać?

Kurde skoro tak to co ja głupi szaleje z Fiberkiem 120! Wezmę Fibrusia 60! przecież sprawdzony idealny no jak by nie patrzeć na 100% osiągnę zakładaną wartość no i wy będziecie zadowoleni.

Jak tak zrobię to i sprzedam samochód, bo przecież jest 5 osobowy, a że większość czasu spędzam w nim sam to po co wozić powietrze przecież nie wykorzystuję go w pełni. - Kupię rower!

No to co sprawę rozwiązaliśmy nie? Wygłupiłem się z tą 500?
Dziękuję. Bez was bym do tego nie doszedł!

@Pablo

Zobaczymy co zdziałają do poniedziałku. Jak coś to chyba faktycznie odstąpię od umowy bo nawet przez myśl mi przeszła ta rekompensata np. 50% ale cwane bestie z UPC obrały taktykę i znaczne koszty ładują w usługę telewizyjną więc co mi po 50% z 20zł 10zł rabatu dostanę - to i tak mniej niż dopłaciłem do wyższego pakietu hehe

Omnibus
229 101 5

@MarcinONY

Muszę stwierdzić z przykrością, zę jak jeszcze ponad pół roku temu nie miałem żadnych problemów z UPC, głównie z internetem to tak przez ostatnie pół lub trochę ponad pół roku mam więcej problemów i większą ich skalę niż przez wszystkie lata które jestem z UPC, a tak naprawdę z UPC jestem praktycznie od samego początku istnienia gdy bodajże zaczynało się od 4 Mb/s.

Przed tymi bodajże 4 Mb/s ( nie pamiętam w 100% dokładnie jak to było ) posiadałem radiówkę. A nawet 2-3 rózne. Ale to była masakra. Po przejściu do UPC od tych bodajże 4 Mb/s do 120 Mb/s internetu było wszystko gładko idealnie i wgl. Czasami były problemy jak wszędzie, ale było ich mało, z małą częstotliwością i w miarę szybko były rozwiązywane i nie były tak mocno uporczywe.

Odkąd mam umowę gdzie przeszedłem z internetu 120 Mb/s na 250 Mb/s to częśtotliwość problemów i ich uporczywość oraz długośc trwania to jak by podsumowac więcej niż wszystkie lata kiedy byłem w posiadaniu tych 4 Mb/s - 120 Mb/s. Według mnie to co ostatnio się dzieje z zakłóceniami, wolnym działaniem internetu czy całkowitym jego brakiem lub rozłączaniem to istny koszmar.

W tych dobrach latach słyszałem, że inni ludzie mają jakieś tam problemy, ale to wynikało z też gorszej lokalizacji, braku naciskania na UPC by poprawili. Ale nie można było hejtować, bo nie było na co. Niestety teraz często słysze od ludzi i z swojego doświadczenia tych problemów, że te hejty są słuszne i dla mnie to też osobiście szkoda. I to obojętnie czy 120 Mb/s czy 250 Mb/s czy 500 Mb/s. W ostatnim czaie nawet lepsza lokalizacja lub najlepsza nie ma znaczenia i prędkości też, jak masz mieć problemy, to je będziesz mieć. ( pisane dla wszystkich co w tej chwili czytają )Trzeba liczyć, że zostanie to "szybko" naprawione.

Nigdy kurde bym nie pomyślał, że będę musiał resetować na dzień 15 razy router bo znika mi intenet lub działa jak 0,5 Mb/s by po resecie znowu sie unorwowało na jakiś czas.. i potem znowu to samo. Tak samo jak z dekoderem od telewizji.

Myśle, że te problemy teraz ostatnio to chyba tak dla równowagi, że przez tyle lat był spokój.... i trzeba nadrobić.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Profesor
1292 586 48

@MarcinONY

Nawet, jeśli argumenty są po Pańskiej stronie, to drugiej stronie nie dał Pan szansy się do tego odnieść.

Dzielić się Pan z nami testami innego opa nie musi - bo raz, że zbędne, dwa niczego nie dowodzą po stronie operatora gdzie (jeśli jest) problem.

Wie Pan, że właścicielowi Trabanta jest zupełnie obojętne, że sąsiad Wartburgiem go przegania.

No i co tam Pan w tym regulaminie (jego części tu wstawionej z limitami prędkości) widzi - toż tam JAK BYK jest "DO 100 Mb" i "powyżej 100 Mb".

Więc i Pańska oferta internetu to jest DO 500 Mb a nie 500 Mb  - 40% z 500 Mb to jest około 200 Mb z kawałkiem (co też Pan pokazał na screenie), więc z czym ma Pan problem, skoro operator w moim przekonaniu dotrzymuje zapisów umowy.

Proszę neta sprawdzić teraz o 4 z kawałkiem w nocy - ile jest? 

Jakąkolwiek formę by to "idź spać" z Pańskiego tłumaczenia nie przyjęło - proszę się o moją kondycję psychomotoryczną o tej godzinie nie martwić.

Fakt pozostaje faktem, że to była grubiańska odzywka.

A jeśli to dotyczyło i Pana (jak Pan sam tłumaczy) - to znak, że nie powinien Pan tak długo przy komputerze pracować..., zanika wtedy zdrowa ocena sytuacji.

Co więcej "No nic, proszę iść spać spokojnie i nie martwić się" - nigdzie nie wskazuje na formę mnogą, podwójną - jednoznacznie uszczypliwość wymierzona jest w JEDNĄ osobę - mnie, bo odnosi się Pan w tym zdaniu tylko do mnie.

Nie Szanowny Panie - nie ma Pan siedzieć cicho, tylko problem polega na tym, że Pan to na razie zgłosił - KONIEC, KROPKA.

Zgłosił a rabanu robi tyle jakby Pan usłyszał od UPC "***** dziadu".

Za gorącą ma Pan głowę - wdech i poczekać co odpowiedzą.

Jeśli Pan komuś wyleje wrzątek na głowę - nie dostanie Pan szybciej odpowiedzi a co najwyżej otrzyma "strzał w pysk" od oblanego - warto?

Nie Szanowny Panie - to nie ma tak wyglądać, ma wyglądać tak jak przewiduje regulamin - reklamacja lub w 14 dni odstąpić od umowy. Tylko tyle Pan może w przypadku braku poprawy czy chęci rozwiązania Pańskiego problemu zrobić - no może Pan wrócić z powrotem do 250 Mb bo to jak Pan twierdzi działało.

Jak mawiał Sędzia Dred - That's the law.

Co do auta - nie musi Pan po sprzedaży sedana kupować roweru.

Można sprzedać sedana i kupić Porsche - też auto i 2 osoby wyjdą.

Wożenie powietrza jest ani roztropne, ani ekonomiczne.

Proszę cierpliwie czekać na odpowiedz UPC.

Rekompensata - wątpię.

@Remix151

Pozostaje zrobić co przewiduje regulamin - reklamacja.

Zależnie co odpiszą - rzecznik lub sąd.

Ekspert
93 22 1

@Remix151

A więc co UPC zrobiło w Twojej sprawie?

Co prawda z autopsji mogę wypowiedzieć się tylko o spadku jakości świadczenie usługi internetowej bo na inne złego słowa powiedzieć nie mogę. Degradacja łącza trwa od ok 3 lat. Może nie mam tak tragicznie jak ty, ale jest to wkurzające bo od niedawna w mojej miejscowości oferują 500Mbps której jak widać nie widać. Więc po kiego grzyba ją ?

Chcę wierzyć, że mój problem to nie problem i sprawa zostanie załatwiona jak należy.

@KOCUREK1970

Delikatnie mówiąc szkoda Panie na Pana klawiatury. Sobie Pan watęk załóż wzajemnej adoracji i tam Pan pieść swoje ego, a te Pana wypociny tutaj to o kant ***** rozbić.

Zapytam poraz ostani kulturalnie. Czy wniesie Pan jakąś "wartość" do tego tematu czy będzie Pan tak w nieskończoność @#$@#$@# ?

Profesor
1292 586 48

Proszę neta sprawdzić teraz o 4 z kawałkiem w nocy - ile jest?

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

No to bum!

Przecież nie ma co panikować. Net jest

Zrzut ekranu 2018-03-25 o 04.40.23.pngZrzut ekranu 2018-03-25 o 04.39.22.png

Profesor
1292 586 48

Jest prawie 200 Mb - to 40% z DO 500 Mb.
Dla mnie ok

Operator nie podaje ram czasowych w jakich godzinach co oferuje - niestety określenia zawarte w regulaminie są tak mgliste i niejednoznaczne, że można się nimi tak w sumie podetrzeć.

A to wychwalane Pańskie Orange - proszę wejść na Elektrodę i tam Pan sobie o tym wspaniałym Orange przeczyta - ci co mają u nich ADSL, albo VDSL wprost pieją z zachwytu.
U wszystkich jest to samo.
Wszędzie wspaniale gdzie nas nie ma...

A jeszcze zapytam - jaka wersja softu na Compalu?

Proszę też się zapoznać z tym:

https://forum.upc.eu/t5/test-puma6/gp-p/Test-PUMA6

Przeczytać początek z 2 strony i odrazu udać się na koniec wątku - tam poniekąd może być odpowiedz.