UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
Ekspert
93 22 1

Re: Zaniżony transfer UPC Fiber Power 500Mbps

@KOCUREK1970

Nie mojego Orange i nie interesuje mnie, żadna elektroda i inne fora. Przytoczyłem pomiar konkurencji z racji tego, że jest ta usługa dostępna w MOJEJ LOKALIZACJI. A nie gdzieś w Polsce, no i po prostu działa jak powinna. To się chwali.

Ja mam mieć UPC Fiber Power 500 a nie UPC Fiber Power 200

Zrozum Pan w końcu tą prostą zależność!

Chyba przyzna mi Pan rację, że nie tak powinna działać 500 prawda?

Zrzut ekranu 2018-03-25 o 05.02.45.png

@KOCUREK1970
Nie mam dostępu do grupy PUMA6

Soft: CH7465LG-NCIP-4.50.18.23-4-GA-NOSH

Profesor
1292 586 48

Re: Orange światłowód vs. UPC Fiber

@MarcinONYnapisał(a):

@KOCUREK1970

Delikatnie mówiąc szkoda Panie na Pana klawiatury. Sobie Pan watęk załóż wzajemnej adoracji i tam Pan pieść swoje ego, a te Pana wypociny tutaj to o kant ***** rozbić.

@Zapytam poraz ostani kulturalnie. Czy wniesie Pan jakąś "wartość" do tego tematu czy będzie Pan tak w nieskończoność @#$@#$@# ?

Szkoda, że zauważyłem ten Pański wpis dopiero teraz.
Jest Pan bezczelny, chamski i prostacki.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Bez komentarza. Czytelnicy sami wyciągną wnioski.

Profesor
1292 586 48

Na żadnym etapie Pana nie obraziłem - za to Pańskie komentarze to stek bzdur, konfabulacji i obrażania nie tylko mojej osoby.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Gdzie są te bzdury i konfabulacje?

Profesor
1292 586 48

Szkoda mi czasu na dalszą dyskusję z Panem.
Pańskie bzdury aż nadto obnażyłem.
Słownictwo Pańskie zwala z nóg.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Jedynie co Pan obnażył to własną głupotę.

Czym, że jest słodka "pupa" i "pie@#@#$" w porównaniu do Pańskich bezsensownych postów nic nie wnoszących do wątku? Ileż można to czytać?

Profesor
1292 586 48

Widzę, że nadal jest Pan napastliwy i próbuje mnie obrażać.
Nie moją głupotę tu widać, tylko Pańską arogancję i bezczelność.

Nie rozumie Pan co sie do Niego pisze, nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem, kpi Pan z innych, ze mnie i próbuje się potem z tego wymigać kretyńskimi tłumaczeniami.

Kiedy Pan mi w czymkolwiek dorówna (nie tylko na tym forum) - to zapraszam do dyskusji ze mną.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Z beszczelnością i tupetem to nie dorastam Panu do pięt. Także o czym my tu mówimy?

Dorównać, ale w czym konkretnie? W sumie to nie wiem czy w czymkolwiek chciałbym Panu dorównać. Ani nie ma czego zazdrościć, ani z kogo brać przykładu. Pozdrawiam.

Profesor
1292 586 48

I znowu osobiste wycieczki.

A Moderator/Admin mam nadzieję, że odpowiednio na to zareaguje.

I pomyśleć, że taka osoba trafiła do testów PLC - radzę Administracji to przemysleć, bo ja szczerze nie życzę sobie takiej osoby w Naszym gronie.

Ekspert
93 22 1

@KOCUREK1970

Również liczę na interwencję moderacji odnośnie Pana osoby.

Może w końcu ktoś przywoła Pana do porządku.

Ach no i masz ja myślałem cały czas, że to forum branżowe a tu się jednak okazuje, że to koncert życzeń.

Profesor
1292 586 48

O wynik interwencji Moderacji jestem nad wyraz spokojny.

Ekspert
93 22 1

Widać @KOCUREK1970 ezoteryka jest Pańską mocną stroną. Czy o moją usługę UPC Fiber Power 500 również jest Pan spokojny? Bo jeśli tak to szkoda, że dopiero teraz. Może byś Pan nie pisał tyle o pierniku i wiatraku, a o konkretach.

Profesor
1292 586 48

Konkretów z mojej strony już tu tyle padło, że ślepy by je odnalazł.

Zawodowiec
146 31 6

@MarcinONYWidzę że nie przymujesz do wiadonosci co pisze @KOCUREK1970 i inni poczytaj ten artykuł a bedzie wiedział wiecej  monitorowanie jakości dostępu do internetu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb