UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ConnectBox

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

Re: Orange światłowód vs. UPC Fiber

Ktoś jest stanie w 140 znakach napisać o co ta awantura?

Bo szczerze nie chce mi się czytać tego potoku słów jakie zostawiliscie w 120 postach!

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970 ja mam w nosie reprymendy...mogę mi i dożywotniego bana wkleić (zresztą rozważam skasowanie konta i pożegnanie z tą fajnie się zapowiadającą, a rozwalająca na kawałki pseudo społecznością).
W końcu tak najlepiej podziękować osobie która była tu pierwsza poza nimi, która wpływała na błędy i wygląd forum, która poświęciła masę czasu i chęci, a w zamian ma taką wdzięczność, że Kamil nie ma czasu napisać kiedy trzeba...

Przykro mi ale na zgodę tu nie licz, to co o mnie napisał podkreśla możliwość jakiegokolwiek porozumienia. 

Nauczyciel
523 124 6

Gorzej jak dzieci, gwarantuję że niezły ubaw będzie mial GMateusz czytając to jutro. 

Tutaj każdy miał trochę racji, nawet autor tematu, a oburzacie się na MODa jakby wam niewiadomo co zrobił, a on po prostu spojrzał na to też z perspektywy autora tematu i jego oburzenia, że nie działa mu internet jak powinien, a usługi konkurencji w jego okolicy dają nawet poza widełki górne. Robił Wam test na każde zawołanie, na każdym teście nie miał prędkości w górnych widełkach, tylko w dolnych albo poniżej nich i trzeba też zrozumieć jego podirytowanie, bo zakupił wyższą prędkość a nawet Mb/s nie ma więcej, a nawet mniej.

Swoją drogą już, że za dużo napisal, z resztą Wy też za dużo napisaliście.. 

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@brtk gorzej jak dzieci ? Bo niektórzy mają dość obrażania, na które nie reaguje MOD do tego powołany? 

Przypomnę, że Mateusz wielokrotnie wykasowywał posty dot. pomarańczy i innej konkurencji i jasno określił, że takich postów na forum tolerować nie będą. A teraz nagle wpada sobie inny MOD i nie widzi problemu...To o co tu chodzi? Jak pasuje to jest tak, jak nie pasuje to inaczej...Błagam i TY do nas o dzieciach?  

Profesor
1292 586 48

@brtk

Wybacz - ale to ktoś ma irytację lub zdenerwowanie kogoś innego doświadczać na własnej osobie?

Jest wściekły na UPC to niech na nich wywala frustrację a nie na UCZESTNIKÓW tego forum - w czym mu tu ktokolwiek z nas zawinił.

No wybacz - ale tego tolerował nie będę.

@-

Rozumiem - choć zawsze mogę mieć nadzieję, że Wasze relacje się zmienią.

Co do trzymania tu konta - w sumie też sam się nad tym zastanawiam...

Z drugiej strony, nikt nam nie każe tu siedzieć godzinami - zostawmy sobie konta bo mogą się jeszcze NAM przydać.

@GDA

Niestety - ale musisz Sam przebrnąć przez wątek - miłej lektury.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
472 124 21

@-moderator zostawił prawdopodobnie ten wpis tylko dla tego, ze nie dawno byl gość który nie mógł się zbliżyć do 500 z powodu swojego sprzętu.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Nauczyciel
523 124 6

Nie wiem jak tu jest z konkurencją, bo nie czytam każdego tematu, więc nie wiem jakie jest jego stanowisko, piszę co widzę w tym temacie. Ja tu też reklamy nie widziałem jak @Tomasz, nikogo autor nie namawiał na przejście do nich, ba, nawet napisał że sam do nich nie przejdzie.. Bo woli UPC, tylko oczekuje naprawy, by miał tą górną granicę opcji, którą wykupił i ja to rozumiem. Sam bym nie chciał mieć 20Mb/s z wykupionej opcji 60Mb/s.

@KOCUREK1970 ogólnie na forach jest tak, że ktoś wpada napisać jak ma jakiś problem i/lub wyrazić niezadowolenie. Mało kto zarejestruje się na forum, by dodać pozytywną opinię. Taki urok for. Każdego poniosły emocje w tym temacie, każdy każdego podpalał dalej, by napisać coś nieprzyjemnego, nikt z Was tu nie jest bez winy. Proponuję ochłonąć i zakończyć wycieczki słowne, wzajemnych przeprosin nie oczekuję.

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970 słuszna uwaga...

@ogromny chciałbym, żebyś miał rację... ja to jednak widzę inaczej.

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@brtk więc widocznie nie miałeś okazji przeczytać innych wykasowanych postów (może właśnie szybkie wykasowanie nie pozwoliło CI na to)

Co do interpretacji (czy to reklama konkurencji czy nie), każdy zrozumie inaczej w końcu każdy z nas jest inny i to zrozumiałe. Dlatego nie będę rozstrzygał tego na tej płaszczyźnie. Ja odnoszę się jedynie do tego, że Mateusz wypowiedział się jasno, ani postu o konkurencji. A skoro tak to rozumiem,iż takie jest oficjalne stanowisko UPC (co z resztą jest zrozumiałe bo to forum firmy). A nagle Tomasz rozumuje sobie po swojemu (no chyba, że UPC zmieniło zdanie). Kolejna sprawa, mamy dość obrażania nas tylko za to, że nam usługi UPC pasują. Ostatnio jak nie jesteś zadowolony to jesteś cool, jak nie daj Boże usługi UPC ci działają to jesteś przydupas itp. Tak nam UPC dziękuje, za to że jako nieliczni na tym forum piszemy pozytywnie o ich usługach?

Profesor
1512 406 77

@brtk

Owszem Autor nie namawiał, ale jednocześnie zaznaczał, że interesuje go Orange bo sąsiadowi lepiej działa niż UPC. Nie trzeba wprost reklamować konkurenta wystarczy półsłówkami pisać.

https://zanimnapiszesz.info
ex-Moderator
137 132 20

@- napisał(a):

@ogromny chciałbym, żebyś miał rację... ja to jednak widzę inaczej.

@- ilu użytkowników tyle poglądów, ale wystarczy spojrzeć na to, co napisałem w swojej odpowiedzi, nawet wkleiłem link do tematu, który dotyczył 500 Mb/s u

@menhira.

@KOCUREK1970  nie robię z Ciebie winnego całego zamieszania, nie mam zamiaru nikogo karać ani upominać jedynie apeluję o zachowanie zdrowego rozsądku i odpowiednie zachowanie.  

Nauczyciel
523 124 6

@-napisał(a):

Ostatnio jak nie jesteś zadowolony to jesteś cool, jak nie daj Boże usługi UPC ci działają to jesteś przydupas itp. 

Że co słucham? 

@MrPepka

Ja widziałem, że napisał że nie chce przechodzić do Orenżady, tylko zostać w UPC.

Profesor
1512 406 77

@Tomasz

Ale menhir nie porównywał swojego łącza do konkurentów tylko jasno w pierwszym poście napisał, że ma problem. A teraz spójrz w tym temacie na pierwszy post i powiedz czy Autor w pierwszym poście prosił o pomoc czy nie? Teraz rozumiesz różnicę?

@brtk

Proszę:

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/zanizony-transfer-upc-fiber-power-500mbps/m-p/11289#M355

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
523 124 6

@MrPepka to zacznij czytać całe posty a nie wyrywkowo. Autor jest zadowolony z uslug UPC, a z internetu, z racji problemu jaki przedstawił, już nie. A przywołanie konkurencji może dać UPC do myślenia i przyśpieszenia naprawy internetu, cwana zagrywka.

Mnie też interesuje Orange, bo pojawiło się w grudniu w moim bloku i bacznie obserwuję, jak rozwija się sytuacja w UPC jak i w Orange. Tak działa konkurencja. W UPC nie podoba mi się sprzęt, bo skacze ping i jest podatny na DDOSA, a w Orange nie podoba mi się ich routing i brak obecności w plix, będę stał w grudniu przed wyborem i nic też w tym dziwnego..

ex-Moderator
137 132 20

@MrPepka

"W ramach tego testu użyczył mi dostęp do swojego FanBoxa3

Wnioski?"

Dla mnie, jako człowieka z obsługi wniosek jest taki, że udowadnia, iż jego sprzęt daje rade i trzeba szukać problemu po stronie sieci i pomóc człowiekowi, aby miał usługę jaką zamówił.