UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron - Sugestie zmian i pomysły.

@Fredek50napisał(a):

mam córkę w Giga Kablówce i ona tam ma aktywne gniazdo USB. Jakos ładuję sobie komórkę przez to gniazdo

WOW!

Wsadź kabel USB do Horizona i rób tak samo, nawet nie wiesz ze tak można a już dramatyzujesz

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
2 3 0

Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron

Po usunięciu zaprogramowanej serii "usuń istniejące i planowane nagrania" dekoder nie zezwala na ponowne zaprogramowanie pojedynczych odcinków. Mam już takie dwie serie.

Jak już poprzednio pisałem 12.02.2018 koniecznie programiści UPC powinni naprawić sprawę programowania nagrywania serii i zarówno z poziomu programy jak i z poziomu lupka. Przecież jest to duża nieprawidłowość, aby mając opłacony abonament na dany program było blokowanie na nim nagrywanie.

Ponawiam także problemy podane dnia 12.02.2018

Programowanie serii jest tragiczne. Po zaprogramowaniu serii składającej się

1. z 18 odcinków zostaje zaprogramowane 15a trzy już nie trzeba je ręcznie doprogramować.          Nie ma możliwości wyłączenia z zaprogramowanej serii jednego odcinka tylko musi się „anuluj nagrywanie serii”.

Wyszukiwarka z menu lupka działa gorzej jak tragicznie.

Mam zaprogramowany w menu „Programy” program z pięcioma odcinkami

natomiast z menu lupka pokazuje że nie są zaprogramowane. Jak je  

zaprogramuje to potem mam zaprogramowane każdy odcinek 2x.

Przydałoby się dopracować programowanie w wypadku gdy jest program

o tej samej nazwie na dwóch kanałach np. Starożytni kosmici na kanale History i

na kanale Fokus ale to są całkiem inne serie. Wyszukiwarka z menu lupka 

pokazuje programy tylko z jednego kanału albo wszystkie ale bez oznaczenia

z jakiego kanału.

W takim przypadku jak zaznaczy się nagraj całą serię to już nie ma możliwości

doprogramowania odcinków z drugiego kanału. Trzeba dać anuluj nagrywanie

serii i programować indywidualnie każdy odcinek tylko ten odcinek.

Pozdrawiam EK

Zawodowiec
150 31 7

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron

Taki temat już jest tutaj więc mozna tam pisać a nie powielać 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Użytkownik
4 0 0

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron

Z mojej strony moge dodac nastepujace sugestie z zakresu UX (user experience)

1) Rozszerzenie funkcjonalnosc ulubionych poprzez dodanie opcji modyfikacji programu tv, tak aby wyswietlal TYLKO programy ulubione, a nie wszystkie dostepne.

Jest to duzo szybsze rozwiazanie niz przegladanie pojedycznych kanalow za pomoca strzalek, widzimy duzo wiecej tekstu za jednym razem - uzytkownik nie musi ciagle wciskac przycisku strzalek aby dowiedziec sie co leci na ulubionych programach.. obecna opcja to totalnie nieporozumienie. Implementacja jest mozliwa poprzez dodanie opcji w menu, gdzie bedzie mozliwosc wyboru np. Pokazuj w programie tv:

- wszystkie kanaly

- tylko ulubione

Podobna implementacja jest w 99% wspolczesnych telewizorow. Jesli uzytkownicy oznaczaja ulubione, to powinni miec mozliwosc podgladu programu TV tylko dla tych ulubionych..

2) Umozliwienie szybkiego przewijania programu tv z uzyciem przycisku channel +, channel -.

W tym momencie szybkie przewijanie jest dostepne jedynie za pomoca strzalek... brak konswekcji w implementacji tej funkcjonalnosci. Srednio aby przewinac jedna stronę, uzytkownik musi trzymac przycisk przez pare sekund.. Gdyby zostal wykorzystany przycisk channel up/down (ktory obecnie przewija całą stronę), to mozna przewinac cala liste kanalow ok 5x szybciej?

Taka implementacja jest wdrozona w prawie wszystkich telewizorach. Nikt nie zmusza uzytkownika do trzymania przycisku przez tak dlugi czas.

3) Ukrycie niedostepnych programow z programu TV

Mysle ze tu bedzie ciezko, jako ze UPC chce abysmy kupili wyzsze pakiety.

Użytkownik
3 0 0

Przegladarka web w horizon

Witam może by wprowadzić przeglądarkę web do horizona ??

Są może jakieś prace nad tym

Zawodowiec
150 31 7

Re: Przegladarka web w horizon

Pomysł dobry ale to i tak będziesz mógł przeglądać strony jak wp.pl czy onet.pl.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Użytkownik
3 0 0

Dobre i to ale i cda.pl bedzie wiec cos bedzie mozna obejzec jak w tv niema nic

Ekspert
115 23 2

Mam taką w TV i nie korzystam. 

Ale z braku laku zawsze to jakaś nowa funkcjonalności.....

Użytkownik
3 0 0

Dobrze powiedziane trzeba rozwijac horizon

Tytan
1439 822 568

@kiwoy i @GDA wasze posty zostały usunięte bo naruszały Zasady Społeczności UPC.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

gst
Specjalista
58 11 2

Piszę tutaj,bo chyba nie ma odpowiedniego tematu - poprawcie logo stacji DISCOVERY w dekoderze Horizon -> Na żądanie -> Kanały TV - dalej wisi stare logo a nie nowe 

Swoją drogą logo FOX też można by poprawić na "płaskie" a nie takie 3D

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s