UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Specjalista
48 31 2

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron - Sugestie zmian i pomysły.

Mam ten problem już od poprzedniej wersji, po aktualizacji nic się nie zmieniło.

Z miesiąca maja 2017 r. mam jakieś 2 nagrania których nie można odtworzyć - pojawia się na chwilę czarny ekran, nie można ich również usunąć, formatować dysku nie zamierzam. Na szczęście ten problem pojawił się tylko i wyłącznie w przypadku tych dwóch przypadków w maju i więcej się nie powtórzył. Więc nie liczyłbym na szybką poprawę.

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@GMateusz choć tu, choć tu bo was tutaj potrzeeebaaaa, potrzeeebaaaa  

Tytan
1438 820 568

@Ralfin problem, o którym wspomniałeś rozwiążę tylko format dysku. 

Do wszystkich innych - 30k boxów dostało nowy soft w nocy z 21/22 stycznia. Co do reszty nie znam na razie daty, ale spróbuję jutro uzyskać informację w tej sprawie.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Debiutant
1 3 0

Przy wyświetlaniu listy programów TV ukazują się wszystkie kanały (oglądane, zablokowane i nie chciane) i nie ma możliwości ustawienia wyłącznie ulubionych. Po wyłączeniu dekoderta i ponownym włączeniu w przełączaniu ręcznym znika ustawienie ulubionych przy przełączaniu ręcznym. Jednym słowem brak możliwości ustawienia na stałe programów ulubionych tak w przeglądaniu poprzez przerzucanie kolejne kanałów jak i przy wyświetlaniu listy kanałów. Uważam, że idea programów ulubionych powinna polegać na tym, iż wybierając je reszta programów powinna być niewidoczna by nie utrudniać wyboru kanałów poprzez niepotrzebne przechodzenie przez kanały, którymi nie jeswt się zainteresowanym.

EDIT

Przeniosłem Twój post gdzie trzeba.

GMateusz

Innowator
12 7 0

Kurcze, sugerujemy, prosimy o zmiany - i co? I nic!

Nic się nie zmienia , nie wiem czy nikt tego nie czyta, czy porostu ktoś próbuje nam tylko wmówić że przez to forum przyczynimy się do zmian w nowym oprogramowaniu. Odnoszę wrażenie , że UPC ma nas ..... w głębokim poważaniu, a to pisanie i prośby to psu na budę....

-
Nie dotyczy

@dareka WOW!

a co ty sugerujesz? i o co prosisz jak ot twój pierwszy post?

Może zacznij od cześć witajcie, poczytaj posty, zobacz co tu się dzieje i czy aby napewno od razu należy oceniać...wiele zgłoszonych tu spraw zostało już wdrożonych lub jest w trakcie wdrożenia...

Tego co się działo latami nie da radę nadrobić w parę miesięc, to fakt ale daj im spróbować a nie wchodzisz jak Fred Flintstone do domu i oczekujesz...now właśnie czego ?  

Tytan
Tytan
1948 968 151

@dareka napisał(a):

. Odnoszę wrażenie , że UPC ma nas ..... w głębokim poważaniu, a to pisanie i prośby to psu na budę....

Nie wiem co robisz w życiu

Ale zatrudnij się w wielkiej międzynarodowej korporacji i spróbuj coś zrobić szybciej

UPC to moloch gdzie każdy pomysł / problem musi przejść kilkadziesiąt biurek podpisów i decyzji więc cierpliwosci

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Sympatyk
1 2 0

Też chciałbym żeby była możliwość ustawiania programów ulubionych i żeby się nie przełączały

z ulubionych na wszystkie.

Innowator
12 7 0

Zawodowiec) , jężeli to  w jakiś sposób Cię uszczęśliwi -  Witam Ciebie i pozostałych.
Piszesz  że wiele spraw zgłoszonych zostałow drożonych. Ciekawi mnie jak wiele? A zdrugie strony piszesz że lat nie da się nadrobić w miesiącach. Ciekawe bo to forum widzę że istnieje dopiero 3 miesiące. Proponuję wejść na forum media świat i poczytać, jakie problemy i od kiedy zgłaszają użytkownicy i co z nich zostało wdrożone.

Innowator
12 7 0

GDA - czym więcej biurek, tym więcej dokumentów po drodze może zaginąć.

Wypowiadasz się w temacie Horizona, a jeśli się nie mylę, to Ty przecież napisałeś cytuję:

"u mnie .... Horizon stoi w drugim pokoju wyłączony i się kurzy "
Tytan
Tytan
1948 968 151

No i? Co w związku z tym bo nie rozumiem? Kiedy trzeba to go włączam i mogę podjąć dyskusje

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
1438 820 568

@dareka Witamy na forum, które nota bene istnieje prawie 2x dłużej niż napisałeś ale mniejsza o to 

Jak słusznie koledzy zdążyli zauważyć wdrożenie pewnych zmian to procesy długotrwałe, wymagające podjęcia działań na wszystkich etapach decyzyjności. Co więcej usunięcie np. błędu oprogramowania nie jest zadaniem, które obejmuje proces długofalowego planowania bo każdego rodzaju usterka czy awaria to zdażenie nieprzewidywalne. Nie będę tutaj pisał po raz 100 po co nasza społeczność powstała, ale zapraszam Ciebie do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach na forum. Po czasie na pewno zrozumiesz po co jak to @GDA napisał taki "moloch jak UPC" zdecydował się na utworzenie takiego kanału kontaktu z klientami :-)

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
12 7 0

@GMateusz napisał(a):
...taki "moloch jak UPC" zdecydował się na utworzenie takiego kanału kontaktu z klientami :-)

OK. O parę lat za późno. Tylko to już kolejne forum, które nic nie wnosi poza dyskusją. Tak jak pisałem wcześniej, na media świat problemy z horizonem są poruszane od kilku lat , od wprowadzenia go do użytkowania. Czy problemy tam poruszne zostały wprowadzone? Wierzycie że UPC nie zna tych problemów? Czy pisanie o problemach na fanpage UPC coś zmieniło? Czy UPC odpowiada na prośby swoich klientów ? Zawsze otrzymuję jedną odpwiedź - obserwuj naszego facebooka, o wszelkich nowośćiach będziemy na nim informować na bieżąco. Ile tych nowości tam się pojawiło?

Chciałym tylko jedno, rzetelną odpowiedź ze strony UPC - tak, nie lub nie planujemy czy nie wiemy - zmiast obserwuj naszego facebooka. To chyba nie jest trudne.

Dlatego uważam, że powstanie nowego forum nic nie zmieni. Wystarczy poczytać na innych forach, a powielannie i pisanie o tym samym po raz setnym czy tysięcznym nie ma sensu.

Sens jest tylko taki, że to forum jest UPC i to wszystko

Omnibus
391 171 14

@dareka

Ja tych tematów wczesniej nie śledziłem bo miałem mediaboxa i w ramach jego funkji byłem zadowolony. Skoro jest jak piszesz wyżej to akurat powstanie forum trzeba uznac za krok naprzód, jest to jakiś znak że UPC chce coś zrobić w kilku najbardziej upierdliwych tematach.

Wiedzę o dużych problemach z Horizonem UPC ma od dawna. Z działu technicznego. Jak tam dzwonię to zawsze słyszę że zgłoszeń mają dużo i że pracują nad nowym oprogramowaniem.

Tylko że jedno to posiadanie wiedzy a inne to wykorzystanie jej do poprawy sytuacji...