UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 5 0

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron - Sugestie zmian i pomysły.

@GMateusz dziekuję, potwierdzenie przyjęcia do analizy mi wystarczy, pozdrawiam.

Innowator
13 2 1

U mnie wczoraj nastąpiła aktualizacja. Ale dalej to głupie przypomnienie jest zupełnie nie funkcjonalne !

Jak można zepsuc coś, co było tak dobre w poprzednim dekoderze ?  !!

Omnibus
291 61 35

Witam. U mnie tez aktualizacja. przerzucanie kanałów jest bez opóżnień.natychmiast reaguje pilot.i nic więcej nie rzuciło mi się w oczy.potestuje to może zobacze coś więcej.

Na stronie głównej UPC widze zmiany. ale naprzykład sprawdzenie szybkości internetu żąda hasła. żadne hasło używane w upc nie umożliwia wejścia. Strona sie zmienia i zobacze co dalej. Jak wejdę na zakładkę co jest nowego dla starego klienta to polewej u góry w rogu sa napisy. to tyle

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktycznie jest nowa aktualzacja. Czy często w przeciągu roku następują aktualizacje dekodera?

Kiedy doczekamy się informacji w EPG programu/ filmu o  dacie produkcji?

Nie mozna utworzyć własnej listy kanałów i poukładać jej wedlug uznania, ale jasna ...ch...czasami trafia, przy przesuwaniu listy kanałów .Po co tyle dubli? Jako w sumie jeszcze można powiedzić "nowy" klient mam sie uczyć na pamięć nr kanałów?...Sportowe chyba ze 2 razy , TVN powtórzone itd. Nie mozna jakoś tego usunąć?Moze ktos w UPC zrobi z tym porządek?

Rozumiem umowy z nadawcami, szmery-bajery itd, ale zdziwienie wywołuje pozycja takich kanałów jak Polonia1, Tele5 . Inni nadawcy "wstydliwie" chowają takie kanały gdzieś na odległych miejscach a tymczasem w UPC jest na odwrót.

*Po 2 miesiacach użytkowania Horizon-a, przyznaję,że jestem pozytwnie zaskoczony. Po negatywnych uwagach na forach, itp. dekoder b. dobrze się sprawuje.NIe zanotowałem, żadnej przykrej sytuacji. Wszystko gra  ;-)Oby tak dalej... Na razie z modułem (opcja na wszelki wypadek) odłozona na przyszłosć.

Innowator
10 7 1

przypomnienie jest zupełnie nie funkcjonalne ! zamiast przełączyć kanał to wyświetla że za chwilę zacznie się program np. na eurosport, a skąd ja mam wiedzieć na jakim kanale jest eurosport , może 300 może 302 itd, wszystkich mam się na pamięć nauczyć !!!

Omnibus
392 171 14

mam od wczoraj 144 i żadnych zmian na razie nie zauwazyłem, przynajmniej nic z tego o co od 4 miesięcy prosimy, natomiast zrypane totalnie jest epg, nigdzie nie wyświetla się juz info jaki mecz mamy w programie.

Dokładnie nie zmieniło się nic, nawet bym powiedział że bardziej zamulony jest w trakcie przełączania kanałów.

Znikneły opisy i numery odcinków, a w przypadku meczu piłki nożnej mamy tylko opis piłka nożna (trzeba wejść na ten kanał, nacisnać info i dopiero wtedy wiem kto z kim gra).

Jak dla mnie jest do ***** bardziej niż było.

-
Nie dotyczy

Czy przy następnej aktualizacji w EPG zamiast tytułu pojawią się opisy typu: "film","piłka nożna", "bajka", "dokument"?

Omnibus
291 61 35

Witam. Czy nie mozna na wzór np.Sony przy aktualizacji w sony wyskoczyła tabelka podzielona na 3 części i w jednej Co się zmiena i co się aktualizuje ,druga czy chcę pobrać a trzecia pomiń aktualizacje.I wszystko wiadomo o co chodzi.Proste.

Użytkownik
2 3 0

Moje uwagi propozycje do oprogramowania dekodera Horizon.

1. Aby coś zaprogramować to trzeba usiąść przed samym telewizorem

czcionki są są zbyt małe.  Przecież można wstawić mniej wierszy a większą

czcionkę.

Wiersz Kanału na którym chcemy programować powinien

być poszerzony a czcionka pogrubiona, tak jak dekoderze Mediabox Cisco.

W zakładce programy powinna być możliwość wyświetlania tylko ulubionych.

1. Brakuje możliwości zaprogramowania programu wybierając nr. kanału

i czasu nagrania od godz. do godz. Jest to przydatne np. w skokach narciarskich

kiedy jest ewentualność przedłużenia transmisji.

1. Programowanie serii jest tragiczne. Po zaprogramowaniu serii składającej się
  2. z 18 odcinków zostaje zaprogramowane 15a trzy już nie trzeba je ręcznie

doprogramować.

Nie ma możliwości wyłączenia z zaprogramowanej serii jednego odcinka tylko

musi się „anuluj nagrywanie serii”.

1. Wyszukiwarka z menu lupka działa gorzej jak tragicznie.

Mam zaprogramowany w menu „Programy” program z pięcioma odcinkami

natomiast z menu lupka pokazuje że nie są zaprogramowane. Jak je  

zaprogramuje to potem mam zaprogramowane każdy odcinek 2x.

Przydałoby się dopracować programowanie w wypadku gdy jest program

o tej samej nazwie na dwóch kanałach np. Starożytni kosmici na kanale History i

na kanale Fokus ale to są całkiem inne serie. Wyszukiwarka z menu lupka 

pokazuje programy tylko z jednego kanału albo wszystkie ale bez oznaczenia

z jakiego kanału.

W takim przypadku jak zaznaczy się nagraj całą serię to już nie ma możliwości

doprogramowania odcinków z drugiego kanału. Trzeba dać anuluj nagrywanie

serii i programować indywidualnie każdy odcinek tylko ten odcinek.

Z poważaniem

janiii@op.pl

Omnibus
299 116 8

Post do przeniesienia

Tymczasem zapraszam tutaj:

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-horizon/aktualizacja-oprogramowania-dekodera-hoziron-sugestie-zmian-...

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

-
Nie dotyczy

Fajne EPG po aktualizacji.Krótko zwięźle i na temat.

Pomysłodawca podejrzewam nie korzysta z usług UPC

Inspirator
6 6 0

@-napisał(a):

Fajne EPG po aktualizacji.Krótko zwięźle i na temat.

Pomysłodawca podejrzewam nie korzysta z usług UPC

Są dwie możliwości:

1. albo to sarkazm

2.(a) albo nie oglądasz piłki nożnej - aktualnie w EPG każdy (tak - KAŻDY) mecz ma w tytule "Piłka Nożna", jeśli chcesz wiedzieć jaki to mecz, musisz wcisnąć (i), a i to nie zawsze jest zrozumiały opis (bo nie każdy wie np. jaka drużyna nazywana jest "The Bhoys")

2.(b) albo nie oglądasz seriali - aktualnie w EPG nie jest pokazywana informacja, który to odcinek, żeby się dowiedzieć, trzeba sprawdzić opis...

Po emotce widać, że to żart lub sarkazm Nie znam nikogo co był by zadowolony z nowego EPG.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Inspirator
6 6 0

Nie wiem czy ta kwestia była już tutaj zgłaszana, właśnie zwróciło to moją uwagę i nie znalazłem odpowiedzi, więc pozwolę sobie zgłosić coś do poprawy.

Otóż mamy taką sytuację:

w piątek na Canal+ poleciał pierwszy odcinek serialu dokumentalnego "Art-B. Made In Poland", zaprogramowałem sobie nagrywanie serii - tu problemu nie ma, pierwszy odcinek nagrał się prawidłowo

problem pojawia się, z nagraniem odc. 2 - okazuje się, że serial w całości ma być pokazany w Canal+ Discovery, w Canal+ (Premium) była to tylko taka forma promocji serialu (lub kanału C+Discovery) - ponieważ, nagrywanie serii jest zaprogramowane na Canal+, nie da się zaprogramować nagrywania na Canal+ Discovery, po usunięciu odcinka z dysku, nie ma możliwości anulowania nagrywania serii (o ile dany serial, nie pojawi się w programie Canal+ na najbliższych dwóch tygodniach), ergo nie mogę przeprogramować nagrywania serii na inny kanał

Przydałaby się możliwość przeglądania zaplanowanych nagrań serii (tych których w najbliższym czasie nie ma w programie), skoro dekoder nie daje możliwości nagrywania tego (samego) serialu z różnych kanałów, to użytkownik powinien mieć możliwość wyboru...

a może jest rozwiązanie/sposób, którego nie dostrzegłem (po za anulowaniem wszystkich nagrań, bo ta metoda nie działa )