UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 1 0

Brak możliwości anulowania zaplanowanego nagrania

Dekoder sam dodaje do zaplanowanych nagrań pozycje które były nagrwywane kiedyś (w tym wypadku program Auto Castro na kanale Discovery). Po wybraniu opcji "anuluj nagrywanie serii" nic się nie zmienia a pozycja jest nagrywana. Jakieś rozwiązanie?

9 ODPOW. 9
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Brak możliwości anulowania zaplanowanego nagrania

@makieusz próbowałeś resetować dekoder? Masz Horizona?

Ekspert
114 27 3

Nagrywanie serii jest niezle skopane. Poza tym irytujace jest tez to ze chcac anulowac np jeden odcinek w serii trzeba anulowac nagrywanie calej serii...

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Ekspert
114 27 3

Wczoraj zauważyłem, że jest możliwość anulowania nagrywania odcinka, który aktualnie sie nagrywa. Pozostałe odcinki nagraja sie w ramach serii. Wczesniej chyba tego nie bylo.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Specjalista
61 29 0

Wcześniej też to było  

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Specjalista
41 20 5

@makieusz, mam to samo. Posunąłem się nawet do rebootu z 3-ema przyciskami czyli pełny format dysku i reset ustawień. Nadal to samo.

Omnibus
391 171 14

Bo tak ma każdy, resety nic tu nie pomogą, żadne.

U mnie po wejściu nowego softu , czyli 144 zdarzyła się taka systuacja z nagrywaniem serii,

to już dla mnie jest rzecz niewytłumaczalna.

Otóż zaczął mi się nagrywać serial, którego nie mam nawet w zaplanowanych !

jakieś 2 m-ce temu go nagrywałem, zobaczyłem, wszystko pousuwałem i teraz widać przyszła powtórka i co ?  sam sobie nagrywa, mega to dziwne.

114 27 3

Od jakiegos czasu nie moge usunac wczesniej zaprogramowanej pozycji "Darek solo" z kanału HGTV. Dekoder mimo jej usuniecia nadal ja "widzi" i nagrywa. Restart dekodera nie pomaga. Co mozna z tym zrobic?

--
Tytan
2110 817 72

@Pshemco

Skoro nie pomaga restart spróbuj z resetem bez kasowania zawartości dysku, a jeśli i to nie pomoże, to full reset.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
391 171 14

zwykłe resety nic tu nie pomogą, musisz z tym żyć (może faktycznie full reset z kasowaniem nagrań pomoże)

u mnie wisi serial z FOX, też go nie mogę usunąć z planowanych,

serial się już skończył, teraz leci powtórka a horizłomek sam go sobie wrzucił do planowanych żeby było śmieszniej